Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Na prvním obrázku homosexuální inkvizitor podle představ bioware *15*
    • začínám podezřívat Gaidera (autor DA světa, autor DA her), že je teplý nebo bisex. Nemám nic proti alternativní sexualitě, ale nemám zapotřebí, aby mně mí mužští společníci během hraní dělali návrhy. Navíc stačí jeden bisex společník a ne všichni. Ještě větší zvrhlost byly ty bisex asari mimozemštanky v ME sérii
      • tak hraj za zenu:D
      • Podezrivas spravne. Teply opravdu je. To je prekvapeni, co?
  • volakedy som skusal DA2 demo tak snad daju na origine demo aj tejto hry (otestovat ako to ide plymule a tak )
  • ako velku rozlohu beriem ale nech je aj zaujimava a naplnena niecim. ne ze tam budu kilometrove luky a planiny bez zivota.
  • na jaky detaily jsou ty screenshoty? nechce se mi verit, ze na nejvyssi, oficialni obrazky maji uplne jine nasviceni...
  • na fotkách to vypadá skvěle, už se nemůžu dočkat, až si to někdy zahraju (možná přes vánoce). Takto rozlehlý svět mají jen TES hry a možná Gothic 3 a možná plánovaný Witcher 3.
    Jinak tvůrce uvádí, že jen hlavní příběhová linie je na minimálně 50 hodin, s vedlejšíma questama je to na 150 hodin. To vám recenzentům nezávidím, že to musíte hrát z donucení a pod časovým presem, abyste stihli včas napsat recenzi. A z vlastní zkušenosti vím, že je hloupost psát recenze, pokud člověk danou hru nedohrál do konce, protože i počátačení nadšení se po dohrání celé hry může změnit v nudu a hra pak nepůsobí tak dobře (pro mne třeba případ Skyrimu, které mě bavil 40-50 hodin a pak se změnil v nudu ještě před dohráním hry)
  • Femto
    Docela mě děsí věta na IGN: weak plot, Už tak jsou Bioware mistří klišé a kýče, ale když si toho dokonce všimne i IGN, nevěstí to nic dobrého. Jinak polygonově to vypadá opravdu hodně dobře, stylizace naopak katastrofa...
    • oba předchozí Dragon Age měly taky weak plot. Co může být nudnější než plot z 1.DA? Zlí Darkspawn pod vedením zlého archdemona hrozí zpustošit svět, proto člověk musí sjednotit 4 fakce (trpaslíci, elfové, lidi, mágové) a porazit ho. Přesto to byly vysoce zábavné hry
      • no ono ak to povieš len takto, tak každá Sci.fi či Fantasy má weak plot :D, ale ak rozmeníš na drobné, tak DA:O malo v celku fajn plot. Spájala niekoľko tém, od obety, rasizmu, xenofóbie, zrady po humor či relatívne komplexnú históriu, tak si myslím, že až tak zlé to nebolo.
        • ne, nebylo to zlé, ale myslím že třeba plot u KOTOR1 nebo Planescape Torment nebo Mask of the Betrayer byl asi 1000x lepší. Ale jak píšeš, kouzlo je v detailu. I když ten celkové plot stál za houby, tak ty jednotlivé subquesty byly dostatečně zajímavé (Orzammar byl asi můj oblíbený)
          • to je jasné, lenže momentálne toho veľa nového nevymyslíš, na DA:O som mal fakt rád ten zmysel pre detajl, ktorý v DA2 nebol ani omylom. Napríklad Otto - templár v Odluke, alebo Ruck a pod... V dnešnej dobe sú RPG-čka valcované a fakt nútené ustupovať od príbehu v prospech hrateľnosti, grafiky a boh vie čoho ďalšieho. BtW: Orzamar som mal ako lokáciu a questy fakt asi najradšej, aj keď na druhej strane z výberu pôvodu mal najradšej mestskú elfku.
    • Problém s IGN je že sa ich review nedá veľmi veriť, podľa ich hodnotení by DA dostalo 11/10 ak by to bolo ako COD :D ... ostané preview ku ktorým som sa mal možnosť dostať spomínajú menšie bugy, zlé animácie vlasov, niekedy otravné fetchquesty ale nie slabý plot. Samozrejme, že sa môžu mýliť, ale ak sa pozriem na povesť IGN, čo patrilo k jedným z najväčších fanboyov ME3... eh :D já ti nevím Karle, je to proste absurdum.
    • IGN dala novému Vetřelci průměrné hodnocení, protože to je moc obtížná hra. Naopak celé sérii Call of Duty solí téměř maximum, protože to jsou prostě každý rok naprosté GOTY. Brát IGN v dnešní době vážně je jako považovat TV Nova za seriózní zpravodajství.

      Naopak, pokud IGN hru podkope, tak dost možná ta hra bude i dobrá *1*
      • misho8723
        Toto mi už fakt ide na nervy.. áno, IGN majú často divné, čudné hodnotenia a tak, ale takisto nemajú problém vychváliť aj hru, ktorá je od neznámych vývojárov/menších/zo Strednej a Východnej Európy.. vždy to závisí od toho ktorý autor ktorú hru recenzuje.. podobné problémy, ktoré sa pripisujú IGN čo sa týka recenzií, majú v podstate všetky weby..
        A čo sa týka Alien Isolation, pre mňa asi najlepšia hra tohto roka, ale IGN nebol jediný web, ktorý tej hre dal nižšie hodnotenie.. alebo napríklad Mafii dalo IGN hodnotenie 9,2 (čo je viac ako priemer na Metacritics) ale taký rešpektovaný magazín ako EDGE dal jej len 5/10.. všetko je subjektívne.. a aj keď by mal možno IGN viacej diskutabilné hodnotenia ako iný, nemožno hneď všetky recenzie od všetkých jeho autorov hádzať do jedného koša
        • jo, ty hodnocení jsou subjektivní. Uplně největší nesmysl je třeba bodovat na procenta a dávat 74% nebo 76%. To by mě zajímalo, jakým přesným výpočtem recenzent k takovým číslům dospěje. žádné standardy neexistují, prostě jsou to jen subjektivní názory na hry. A nejhorší je, když recent třeba hru nepochopí nebo mu nesedne, dá jí špatné hodnocení a tím ovlivní spousty lidí, kteří si hru kvůli tomu nekoupí a tím ji de facto pohřbí. Hra co se nezaplatí nebude mít pokračování.
          Typický příklad IMHO: Call of Cthulhu Dark Corners of the Earth. Dle mého hra 9/10, v některých recenzích 5/10. Studio zkrachovalo a konec kvalitních her.
          • misho8723
            Heh.. tak s tým CoC máš úplnú pravdu.. ja som si hru zahral len kvôli recenzii v Leveli, kde dostala 9/10 a aj podľa mňa je to výborná hororová hra.. a Levelu ďakujem aj za Vampire:Bloodlines, ktoré dostalo vyššie hodnotenie - 9,8/10 - ako v tom istom čísle recenzované Half-Life 2 - 9,6/10
  • Dogkiller
    Hlavně že je to středověk a hned na prvním obrázku Gilletem Max Turbo dokonale vyholený metrosexuál. *1*
    • Femto
      to není středověk, ale fantasy a každý tvůrce si tam může dát prvky jaké chce, klidně i homo, metro sexuály, ve spoustě fantasy se objevují koupelny, vany, holení apod. viz Cesta králů...
      • Keyz
        Tak základní smysl by to dávat mělo. A ne tohle co tam je. Lesklé vše, teplé vše, lesbické vše.
      • Miserius
        Nechci ti do toho kecat, ale homosexuál neni vymysl moderni doby, homosexualove jsou tu už samého počátku, jsou důkazy o gay párech tisíce let před našim letopočtem
        • Femto
          tvrdím, že je snad homosexualita výmysl moderní doby? Ne! Tvrdím, že fantasy není středověk a to rozhodně není, tvůrce si tam může přídat co chce, klidně i to, že si tam elfka holí pipku nebo to, že ji tam chlupy vůbec nerostou.
          • Femto
            o tom nebyla řeč? Samozřejmě že byla inteligente, hned můj první přísvěvek, že fantasy není středověk, a že sí tvůrce cokoli může domyslet. Metrosexuály či homosexuály v inkvizici... Takže ano raději už skonči, jelikož nemáš nic kloudného, co bys v téhle debatě nabídnul...
          • Miserius
            Z tvojeho prispevku plyne ze ve stredoveku nebyl zadnej homosexual, metrosexual a dalsi veci co pises, tak bud piš a pouzivej u toho mozek, a nebo nam udelej laskavost a nedelej ani jedno
            • Johnny
              Jste jak dva rozhádaní teplouši. Ale Femto má pravdu *2*
            • Miserius
              Zase si domyslis veci o kterych zprvu nebyla vubec reč, snaz se drzet tematu chlapče *15* Raději s tebou končim, mužes tu dál hysterčit beze mě *2*
            • Femto
              ty jsi zase potvrdil, že trpíš debilitou a ta se nedá bohužel léčit... Jestli si opravdu myslíš, že se představitel inkvizice ve středověku chlubil tím, že je gay, tak je s tebou něco v nepořádku.
            • Miserius
              Prave jsi sam potvrdil co celou dobu píšu + měl hysterickej záchvat... 2 mouchy jednou ranou
            • Femto
              seš trošku vymletý mozek ne??? Kolik IQ 80??? Ještě si jednou přečti, co jsem napsal, zavolej si na to dyžtak tvou socialní pracovnici... Zkusím ti to napsat jak pro imbecila tvé úrovně. Ve fantasy se klidně můžou objevit vany a horká koupel, vířívky cokoliv jelikož fantasy se nedrží nějakých realíí ze středověku, fantasy se klidně může prolínat se sci-fi viz Erikson...
            • Miserius
              Uvědomuješ si že temnej středověk je termin kterej se nepoužívá protože tam byla dlouho tma?

              Asi podobně reaguješ na moje příspěvky ty jelimánku, pátý přes devátý, hlavně abys měl pravdu. Teplouši jsou tu odjakživa, tos doteď neveděl, sám jsi psal že to ve ve středověku spolu s vanou nebylo *1* Bavim se vubec s člověkem nebo to píše ten pavouk co byl včera na chodbě?
            • Femto
              takže v témném středověku se homosexualita rozhodně nebrala za normální stav a neprezentovala se jako v Dragon Age a metrosexuál je termín moderní doby a rozhodně se nevyskytovali ve středověku, takže ty zapni mozek.
    • https://www.youtube.com/watch?v=YaG5SAw1n0c
  • Johnny
    Bohužel na této hře je strašně vidět že to měla být původně MMORPG..... *11*
    • no ono, ak je definíciou pre MMO rozľahlosť, tak MMO-čkom je v tejto dobe kde-aké RPG-čko. Skôr by som povedal, že tá hra začína reálne otvárať možnosti novej generácie konzol, softwaru, RPG-čiek, predstavy o tom ako by mohlo či ako by malo vyzerať aké také RPG. Ďáva ti reálnu šancu objavovať a nie byť prisatý na koridore aj keď to robí elegentne prefíkaným spôsobom a to tak, že ponúka obrovské sandboxy. Ak bola toto vízia BioWare už pred DA:O, tak len ľutujem, že sa to nepodarilo vytvoriť späť v 2009, no na druhej strane treba povedať, že DA:O zmanažoval vytvoriť nádherný zmysel pre detajl, ktorý aj pri tom vedľajšom kvestíku dal možnosť nazrieť pod pokrievku sveta DA. Rozhodne sa Inquisition snaží napraviť povesť po spackanom DA2, ktorú už teraz jednoznačne napráva, no otázkou je či príbeh ako taký môže konkurovať DA:O. Rozhodne dúfam, že sa neplánuje strčiť svet DA do nejakej MMO podoby, kedže mám radšej BioWare pre ich singleplayer, no rozhodne si nemyslím, že to bolo plánované ako MMO.
      • Johnny
        Nedávno to přiznali že to mělo být puvodně MMO, ale netušim v jaký fázi se rozhodli že to bude jen Singl.
        • jsem asi radši za singl s tím masseffectovským mulťákem...mmočka už nějak...meeeeh
  • Nobody expects spanish inquisition...
    • Moors would disagree...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit