Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někde byli statistiky, a podle nich obecně RPG žánr hraje zhruba 50% žen a 50% mužů, kde ženy jen mírně převažují o 4 % (ale statistiky byli pravděpodobně z USA a Kanady). Při tom v populaci je údajně 15 - 20% homosexuálů, vyplývá to z novějších výzkumů. Hry jako DAI jsou udělány určitě tak, aby se líbili většině, protože je do jejich vývoje nalito obrovské množství peněz, které jsou samozřejmě na té hře znát. Pak už je to jen otázka subjektivního vkusu. Je jasné, že lidem, kteří mají rádi horory a drsné hry, se DAI moc líbit nebude,což je v pořádku. Žádná hra i se sebelepší grafikou se proto nikdy nebude líbit všem. A to, že hra je v pastelových barvách není nic divného. Byt si také nevymaluješ v černých a hnědých barvách jen protože jsi hetero muž. Myslím, že přestože budeš mít ložnici ve smatanové barvě, tak když ti přijde ženská, tak ti neřekne,hele ty máš vymalováno ve světlých barvách, takže nejsi náhodou gay?:)
  • "existuje 5 možností romance mužů a jen 3 žen" - což samozřejmě významně ovlivňuje kvalitu hry *1* *7*

    "hlavní konzumenti her jsou heterosexuální muži" - myslím že zrovna u současných bioware her by se o tomhle dalo docela polemizovat
  • Nevím jestli je Gaider gay nebo ne, je mi to celkem jedno. Protože tahle hra dává možnost na romanci všem, což se mi líbí. Navíc tito lidi mají většinou výborný vkus a jsou nadprůměrně tvořiví. V každém případě ta hra je skvělá. Almodovar je také gay a nic to nemění na tom, že je to jeden z nejlepších režisérů současnosti.
  • existuje 5 možností romance mužů a jen 3 žen. Je to trochu postavené na hlavu, vzhledem k tomu, že hlavní konzumenti her jsou heterosexuální muži. Jde vidět že tu hru vytváří gay (Gaider).
  • Sledovala jsem různé gameplaye a vůbec nechápu, že se najde tolik lidí, kterým hra připadá hrozná. Moc barev, příliš lesklá zbroj, vymóděné postavy...atd, atd. Tahle hra má prostě stylizaci, aby potěšila oko. Prostředí vypadá fantasticky, takže se těším, jak budu objevovat svět DAI. Graficky je hra fakt parádní. Určitě to nebude hra pro lidi, kteří mají rádi střílečky, kde za 10 hodin mají hru dohranou. Nevadí mi, že po tomto čase se tahle hra teprve rozjíždí. Těch opravdu špičkových her je totiž málo a jsem ráda, že si hru budu moct tak dlouho užít.
  • Právě. Pokud se nepletu, nakonec to byl sám papež, který se je snažil "zrušit"...
  • Jack1947
    Počkej jsem si všiml tvé reakce až ted... cože? já WoW nikdy nehrál... a hrát nebudu. Měl jsem možnost ale "naštěstí" mi to tehdá nešlo... a nelituju toho. (byt by to bylo neofiko aj tak... závislost je závislost a ty nikdy nekončí moc dobře).
  • del0
    S tím souhlas. Bylo tam několik slušných vedlejších dialogů a momentů. Každopádně hra jako celek je to výborná, o tom žádná.
  • del0
    "Řeknu vám jedno, ikdyž hrajete klidně 20 let, neznamená to, že máte vkus :)"

    Asi takhle. Kdybych neměl zkušenost s RPG, tak bych si určitě nechal poradit s výběrem radši od někoho, kdo hraje 20 let a dohrál jich desítky, ne-li stovky, než od někoho, kdo plácá nějaké obecné plky o vkusu. *7*
  • tak to se omlouvám.. ale snad to není taková hrůza, jako kdybych ti vyzradil pointu Interstellar ;) .. no každopádně je to škoda, pro mě jsou města základ RPG
  • To tvrdis ty, bezmozku :)
  • Tak děkuju za spoiler.

    Někteří z nás doposud nevěděli, jestli to bude Val Royeaux, Halamshiral, nebo snad Montsimmard nebo Val Chevin.
  • Keyz
    Asi nějaký američan. *15*
  • Jo ten blb to hral s gamepadem.
  • Femto
    http://www.telegraph.co.uk/technology/video-games/video-game-reviews/11221041/Dragon-Age-Inquisition-review.html
  • A co cekals? Ze tomu da nejake magazin odpovidajici znamku, nenech se vysmat. Je to hype AAA hra, devitka je jasna :-)
  • Taky se těším. :)
    Těšil jsem se i předtím, ale teď, když se po světě začínají objevovat v podstatě bezvýhradně pozitivní recenze, se těch devět dní začíná zdát fakt dlouho.
  • Keyz
    Dík za video.
    Tam to opravdu vypadá na pohyb kamery zvlášť a pohyb kurzoru zvlášť. To, nevím co tam ten redaktor blekotal v komentářích.

    Jinak k čemu je ten nehybný zaměřovač netuším. Když tam jasně zadal útok kliknutí myši na postavu, která byla mimo zaměřovač. Ještě tam je otázka množství skillů a taktiky. Zda lze nějak nastavit věci aby se mohl člověk pochválit jak to bravurně vymyslel a jen se koukal, jak to během boje funguje :) To vždy potěšilo.
  • Když to spojím s ohlasem zdejší komunity, tak jsem asi divnej, že se na tu hru prostě těším. Ono totiž podle vás bychom pak hráli tak 5 her a to taky není ono. *3*
  • TES:O 100/100

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit