Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • solomon.short
    TheGGG: no, to asi ne :D, z duvodu ze to asi nehraji lide, se kterymi bych si mel co rict. vis, vtipne bylo treba na wow guildovnich srazech, ze jsme se vubec nebavili o wowku. proste se sesla banda lidi, ktera probirala to same, co jakakoli grupa probira v hospode. od muziky, pres filmy, pres holky az k otazkam zivota, vesmiru a vubec ;)

    snazim se jen poukazat na to, ze socialni rovina (hlavne tedy MMO zanru) muze byt pro nekoho prednejsi nez omalovankova grafika.nic vic :)
  • Vrať se do školy.
  • v tom bych nevidel problem... jedno vetsi mesto mel i Baldur's Gate 1 a 2 (dvojka mela vicemene jenom mesto), popripade Wyzima v Zaklinaci...
  • kecám 970 gtx
  • To pak můžeš rovnou hrát farmville lol
  • to kinet1c: no já chci jít do 980gtx ale monitor koupím asi zatím spíš slušný FHD, nepochybuju že tak za 2 roky bude 4k standart, ale ty 2 roky si klidně počkám
  • haha, blizzard vymyslel a elfy a trpaslíky? Ty máš dost.
  • Já se na DAI ale docela těším, sem říkal že v dnešní době omalovánek člověk nemá mocna výběr.
    +hrál a dohrál jsem DA O a DA A a docela jsem se bavil.Vy lidi jste taky hrozně náchylný.
    PS: neříkej, že ti saltující trpaslík nepřipadá směšněj
    Na bloodborne si klidně nadávejte, šak na to máte svatý právo LoL
  • Tak jak to je s tim taktickym modem?je možné normalne kliknout na nepřítele a wsad posouvat nezsvysle kameru?také je možné nastavit podmínky v taktice?tak jak to bylo v 1 díle?a jak slibovali...
  • Postavy, s kterými si povídáš, questy, obchodování si užiješ i mimo město - mapy rozhodně nejsou prázdné a je tam toho víc než dost co dělat.
    Přespávání v tavernách tam, pokud vím, není - přespáváš (odpočíváš) buď v táborech inkvizice a nebo v pevnosti. Takže o to tě absence většího množství měst neobírá.
  • trošku mě zaráží jedna věc, zmíněná v mnoha zahraničních recenzích (ale pouze v jedné vypíchnuta jako zásadní nedostatek) - ve hře je všehovšudy JEDNO větší město (Val Royaux)... vždyť města jsou v RPG to nejdůležitější, ve městech jsou postavy, se kterými si povídáte, dostáváte questy, obchodujete, přespáváte v tavernách, provokujete stráže a prostě užíváte si ten RPG feeling... s růstem herní mapy jsem předpokládal samozřejmě, že projdu nespočet měst :(((((
  • jsem asi radši za singl s tím masseffectovským mulťákem...mmočka už nějak...meeeeh
  • Femto, když těch RPG odehraješ pár desítek, tak už je docela zvládáš poměřovat. Já pamatuju ještě ty hodně staré hry - Wizardry, Dungeon Master, Albion, Realms of Arkanie, Stíny nad Rivou, Ultimy, Brány Skeldalu, Might and Magicy, Gothicy, všechny Bioware hry, Infinity Engine, různá JRPG jako Final Fantsy serie, Xenogears, Chrono Cross, Secret of Mana, Grandia atd. Řekněme že takových 40-50 RPG už mám odehraných. Takže ano, mám hodně velkého pindíka a dočůrám hodně daleko :-)

    Přesto beru, že jsou to všechno subjektivní názory na hry. Asi nikoho by nenapadlo se hádat, kdo má lepší oblíbenou barvu, zda modrou nebo oranžovou.
  • Femto
    a už jsme se dostali k poměřovaní pindíku, kdo je nejvíce kovaný RPG hráč historie a ten, který má právo hodnotit. Řeknu vám jedno, ikdyž hrajete klidně 20 let, neznamená to, že máte vkus :)
  • DA1 jsem hrál poprvé v době když vyšlo, tenkrát jsem si ho užíval. DA2 jsem hrál poprvé před měsícem, tj. DA1 už jsem si moc nepamatoval, a užíval jsem si ho. Teď jsem ho dohrál a řekl si, že bych mohl znovu rozehrát DA1. DA1 mně podruhé už nebaví!! Ty tzv. taktické souboje jdou dost nudné, grafika je meh (dvojka ji měla určitě lepší), příběh je nudnější než v DA2.
    Taky se považuju za docela kovaného RPG hráče (hraju všechny hlavní RPG od dob počátků PC) a DA1 i DA2 bych dal 85/100, tj. dobré, ale nijak zářné a výjimečné hry. Nedostaly by se ani do první dvacítky mých NEJ RPG.
  • Kotor měl jednoduchou zápletku, ale ten příběh (myšleno detaily, zvraty) byla bomba. V obou Kotorech. Teda mi aspoň přišel hodně chytře vymyšlený.
  • Přesně, milion lidí tady řeší to, jak je wowko omalovánka (mimochodem pod Dragon Age článkem), ale o to přece vůbec nejde. Hlavní věc každé MMORPG byla vždycky hráčská základna. Já bych byl schopen hrát cokoliv, pokud tam najdu partu super lidí, i to Wowko, které nějak moc nemusím.
  • Lotr
    Ok vezmu to postupně co mi jako kovanému hráči RPG vadilo.
    Příběh - výborný - ten mne udržel u hry. Ale stupidní rozuzlení kdy naprosto nezáleželo na volbě hráče bylo hrozné.
    Společníci - souhlasím - zajímavé sebranka kterou jsme u her od Bioware viděli poprvé v BG.
    Souboje - proměna taktických soubojů DA1 v podivnost kde zloděj házel láhve tím že do nich kopal. Souboje nejsou klad DA2. Naopak. Respawn nepřátel díky kterému šla jakákoliv taktika do pekel. To má být něco co si má hráč užívat?
    Vybavení - jo no....ono moci změnit brnění jen svému charakteru je přeci tak záživné. DLC zbraně byli tak OP (levelovali s tebou) že je člověk nemusel měnit dokud nepřišlo další DLC. Jo velmi záživné.
    Příšery - bez DLC se neustále opakovali. Stupidní AI tomu také nepomáhala. I na nejtěžší obtížnost nebyla hra výzva. S partou mágů byl schopný člověk umlátit saň během 45 sekund.
    Lore DA - oproti DA1? Děláš si legraci? Nebylo tam žádné rozšíření toho co jsme už neviděli v DA1. Nebylo. Ani jeden jediný zápis v kodexu.
  • videli sme aj ovladanie, tj prisposobene na gamepad, a na pc
    to je len debilizmus vyvojarov, inac to neviem nazvat
  • spíš to znamená, že ji ještě nikdo nehrál a mají nutkavou potřebu šířit v diskuzi nějaké negativistické nálady a komenty, tak si vybírají různé nesmysly a kritizují grafiku (co jiného by taky mohli kritizovat, když nic jiného neviděli)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit