Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celoush
    Mně se líbí, že zatím téměř každý upozorňuje, že mu na té hře vadí nějaké maličkosti či individuální estetické problémy... ve výsledku to znamená, že ta hra se nejspíš fakt povedla.
  • já jsem si užíval příběh, společníky, dialogy, souboje, vybavení, příšery, lore DA universa a hra mne bavila až do konce. Ty opakující se lokace byly pravda otravné, ale ne natolik, aby mi pokazily zážitek ze hry.
  • Lotr
    Ano komu by se nelíbila rychlokvaška kde člověk navštívil 8krát jednu jedinou jeskyni v rámci 8 questů.
    Tedy ne budeme upřímní.
    Kde i hlavní hrdina ironicky komentoval zabití stejného bosse podruhé. Hru kde se pavouci spawnovali z oblohy.
    Ano to jsou jistě znaky skvělé hry.
  • správě postav. Na z nich každou navléknete brnění, přilbu, zbraň a někdy i štít. Většina z toho navíc obsahuje součástky, které jde vyjímat a montovat do jiných zbraní.

    I když jsem měl jen čtyři postavy, bylo občas obtížné si udržet přehled o tom, komu by se hodilo nové brnění.

    NOOB
  • solomon.short
    Duskwood treba je temny dost - ale to rikam jako fanboy, co u wowka stravil peknych par let. jasne, nakonec socialni stranka prebila tu herni, ke konci uz jsem se hlasil jen na guildovni ventrilo

    diky te hre jsem poznal spoustu fajn lidi z celeho sveta, u jednoho svedskeho spoluhrace jsem pak tyden i bydlel, kdyz jsem tam byl na vylete

    a o tom to ma byt. kaslu na to, ze to vypada jako detska omalovanka, kdyz se u toho bavim. pro dokonaly audiovizualni zazitek mame jine hry...
  • Důkaz? - např. https://www.youtube.com/watch?v=bKSxPWkGFMw (cca 19:10) a kterékoliv jiné PC gameplay video *1*

    Jinými slovy "popis taktického modu od redaktora hrej.cz" je chybný a nechápu, jak k tomu došel..pochybuju, že by zrovna hrej.cz měli nějakou speciální verzi bez ovládání kurzorem :D . A nebo to hraje s gamepadem a gamepadovým UI a pak se diví, že mu v taktickém módu nefunguje myš *2*
  • Zajímavé - já sledoval několik PC gameplayí a tohohle problému jsem si tam teda nevšiml. Jediný "pozůstatek" po gamepadovém taktickém módu tam byl ten jakoby zaměřovač uprostřed obrazovky, který se pohybuje společně s kamerou (a osobně doufám, že jej umožní skrýt), ale vše šlo normálně ovládat myší.
    Nic se nemuselo na vybranou postavu "přitahovat" - prostě normálně se vše označovalo myší a nemuselo to být zrovna ve středu obrazovky.
  • Oni nebyli věrní ani tak papeži jako svojí misi chránit Boží hrob.
  • no jakby: Corypheus nasummonuje Velké zlého draka a ten ti nakope prdel
  • Johnny
    Nedávno to přiznali že to mělo být puvodně MMO, ale netušim v jaký fázi se rozhodli že to bude jen Singl.
  • Pritel mu dal kosem kvuli wowu, tak ted nesnasi trpasliky, elfy a cokoliv od blizzardu.
  • Nech ho bejt, jen se tu snazi provokovat, vzdycky ma zdaleka nejvic komentaru u her ktery se mu nelibi nez naopak. A pak kdyz nekdo jemu rekne neco spatnyho na Bloodborne tak hned prichazi s argumentem "co tu delas, kdyz se ti hra nelibi", takze asi tak...
  • a co když se ti hra bude nečekaně líbit (i přes tu hroznou omalovánkovost a netemnost), pak se tu omluvíš za házení špíny na ni ještě předtím než vyšla? *5*
  • hodnotit takové věci jako příběh je vždycky subjektivní, je to jako hodnotit knížky, jednomu se libí ta a druhému ona. Já můžu říct jen to, že málokterá hra mne tak dostala jako příběh v KOTOR1 (it blew my mind). A nešlo jen o hlavní linii a ty zvraty, ale i společníky a subpříběhy na těch 4 planetách a o celkovou lore.
  • já jsem dostal hru 8/10. Možná bude chyba v tobě, že sis hru neuměl užít/nedokázal ocenit
  • TheGGG
    Počkám na patch, oddělávající saltující trpaslíky.
  • TheGGG
    Pro Femto
    S něma to nemá cenu řešit. Pro ně je dark fantasy, když se Arthas stane zlej a začnou mu svítit oči. Hrózně cool. Pak tady dokonce začnou pindat, že outlast je fantasy. *1* *1* Tak to už překračuje všechny meze. Takhle to dopadá, když někdo hraje jen Dotu.
    PS: teď nám budou citovat wikipedii.
  • TheGGG
    ne, WoW nemá temné lokace. Jestli ti kamená jeskyně ozářená fialovým světélkem připadá temná, pak je ti asi +-10 let. Chápu, že mladší si to užijí, fialové temné elfky s velkýma prsama a plastovými luky. To pro tebe musí být vrchol fantasy.
    haha, hrozně "drsní" ti blood elfs http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20070924190345/wowwiki/images/4/4a/BloodElvesSots.jpg
    Rovnou řekni že jsi fanboy omalovánek a pak už na mě nereaguj
    PS: Dotoho, dej jsem obrázek z nějaké hry od blizzardu, ktterý bude mít temnou originální atmošku. *1* *1*
  • ... zkrátka hry pro dospělé a inteligentní hráče. No pokud takhle posuzuješ lidi, ledasco to o tobě říká. *6* Nehlědě na to, že podobné přihlouplé komentáře o inteligenci a věku mají většinou lidé s věkovým průměrem 13 let.
  • Ale... ale... Bastilla... a ten mega ultra giga plot twist v poslední třetině!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit