Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mrkni na Rise of Flight
  • To sou ale d*menti v tom EA. To nevědi, že už jeden COD klon mají?
  • oktavius66
    budte rádi že máte co hrát, tedka je doba na Hovn* kdy nic nevychází. Jenom v květnu má vyjt Max Payne 3. Pak zase nebude nic a v říjnu se to rozjede:
    Aliens: Colonial marines
    FAR CRY 3
    Možné nové COD: Black Ops 2 (nevím jistě, ale slyšel jsem a četl na netu)
    A pak si zase můžem asi vysra* oči.
    Ale hold každého takovýhle žánr nebaví no. Já to uvýtám a spolu se mnou miliony lidí, na druhou stranu to zase milony lidi zklame. Chápu, že je to furt to samé ale lepší než nic.. Co chcete vymýšlet nového- Druhá světová ohraná jak CIP. To samé moderní válka. Jediné co nebylo ještě vytvřeno je budoucnost( myslím pro tituly jako je MOH,BF,COD) a pokud udělají nějakou hru ze starší doby tak to zase budu uplná kokoti*a.
  • Pokud jsi konzolista tak samozrejme ne *3*
  • Teda ne biologické, ale chemické *1*
  • přesně !!! rozhraní co mu tam asi chybí :DDD
  • Nebudu už psát jaká je to nuda dělat hry pořád jen "Modern Warfare".
    Rád bych se podíval zpátky do 2. sv. války, ale z jiného pohledu, než za američany,
    Ale fakt moc, moc, moc bych se chtěl podívat do první světové! *14*
    Tam by mi bylo jedno z jaké strany - 1. sv. ještě není herně v podstatě vůbec nikde zpracovaná.
    Představte si to!
    Biologické zbraně, staré dvouplošníky, první tanky!
  • Ale me nejde o to, jake hry ta spolecnost vydala. Nemel bych nic proti EA kdyby furt neustale nehazela klacky pod nohy svym zakaznikum, kteri za jejich produkty plati. Pokud nevite o cem mluvim tak musite asi zit v internetove jeskyni, anebo ste ten typ zakaznika, ktery skoci na kdejaky PR kec..
    btw. Aby toho nebylo malo, EA vyhrala cenu "Golden Poo" (anketa o nejhorsi spolecnost v USA) .. tak pokud stale verite ze s EA je vsechno v poradku tak mate muj obdiv.
  • jezis on uz vychazi novej Battlefield ??? BF: MoH: WF ?????
  • Jak to tady čtu :D:D:D. Objeví se tu jeden trailer ze kterého člověk dostane epileptický záchvat a tady se strhne bouře. Lidi nehejtujte.
  • Aneb zachran planetu nebo sed na prdeli.
  • vyjde to na konzole, to by myslim melo stacit jako odpoved :)
  • Ani on něco podobného netvrdí.Jindra je troll a někdy jeho příspěvky potěší ale ty akorat zbytečně šíříš tvoji tupost do okolí.
  • Dead Space... Mass Effect...BF3 pre multiplayer... FIFA12..Old Republic....Crysis
  • A co chces zachranot??? Polievku na sporaku aby ti nevyvrela?? :D
  • Shaker
    Half-Life byl snad prvni opravdu pribehova FPS. Me treba modern warfare nevadi, naopak ho preferuju, ale nejaky datadisku (DLC, abych mluvil v dnesni reci) ve stylu BC2: Vietnam treba i ze druhy svetovky bych taky uvital. Vseobecnej problem je, ze kazda dnes vydana hra ma nejakou vec nebo cast, ktera je proste paradni, ale taky ma spoustu tech momentu, kdy hodite znechucene sluchatka na stul a jdete radsi ven nebo koukat na televizi.
  • deridon
    něco uvnitř obličeje asi!
  • budeš se divit ale vím
  • Phillios191
    tak to byl COD od MW1 dál.... *1* *1*
  • Mikit
    To snad ne, už zase rádoby realistická moderní střílečka... nudááá. Proč vůbec plýtvají časem na podobné trailery, mohli by udělat jeden univerzální a vždy jen změnit název hry. Tipuji, že nebude chybět ultra-realistický autohealing a podobné "super" věci.
    Osobně bych uvítal návrat k 2.světové válce a starým dobrým lékárničkám rozházených po zemi.
    Nedávno jsem po dlouhé době nainstaloval MoH:AA a musím uznat, že na nejtěžší obtížnost byla pro mě mise na pláži Omaha pořádným oříškem. Ale když se mi nakonec povedlo proběhnout pod kulometnými hnízdy a dokončit misi, tak jsem z toho měl větší radost, než když jsem za delší odpoledne prošel celé CoD 2.
    Nevím, proč se EA nezkusí k podobnému systému vrátit, stejně nakonec vyjde CoD 9, a ať už to bude sebevětší ptákovina a MoH bude (TŘEBA) mnohem kvalitnější, tak v prodejích stejně CoD zašlape MoH do země. Jo, nebylo by asi úspěšnější, ale svou komunitu lidí, kteří by za to byli rádi by si určitě našli. Bohužel, EA už davno není tou firmou, kterou bývalo. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit