Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Phillios191
    ještě vědět co je to interface co? *1* *1*
  • Nepamatuju si to presne, ale v poslednim dile CoD/MoH/BF co jsem hral jsem zachranoval zemi. Nevite jakej to byl dil? *14*
  • Phillios191
    Další moderní válka...nuda, kdy už těm blbcům v EA doklapne, že se chtěj lidi vrátit do 2. světový, nebo ještě líp, první?? *6* ....tím ale nemyslím remake AA s HD grafikou...
  • CoD neni špatna hra.
    V MW3 ubrat par perku, zrušit akimbo, snižit přesnost hip fire a přidat dedicated servery / fov a je to super.
    CoD4/CoD2 jsou stale skvele hry, smula že jejich nástupci dokurv*li svoje vlastní jméno.
  • MoH má lepší interface než COD a BF. Cover system a lepší zvuk. Jako pokud máte lidi strašně rádi nascriptované tunely zahrajte si synergy. Je to coop a je tam více jak 500 slušnejch map. Máte to víceméně zadarmo a na mnohem mnohem více hodin. K tomu ještě pokud ste zruční můžete si udělat vlastní mapy a hlavně je o zadara
  • Mechwarrior_bw
    100% súhlas, i keď výborný bol aj BiA ... čo sa týka AA tak síce to bola takisto riadne prescriptovaná záležitosť ale na tú dobu hra ako celok pôsobila tak autenticky a kvalitne, že si ma okamžite získala. Spomýnam si ako som na videoukážku z vylodenia v Normandii pozer v nemom úžase - na tú dobu niečo nevídané. A odporúčam zvýšiť účinok zbraní tak aby 1-2 výstreli z pušky znamenali smrť, hra sa tak dostane do úplne inej dimenzie.
  • 19x palec hore? To musi bejt zaplaceny.
  • ..tak FIFA 12 se jim povedla:) Ubisoft mam rad,nehral jsem od nich jedinou spatnou hru..
  • Jako graficky to vypada velmi pekne..ale tenhle styl brutalni nascriptovane akce v globalnim konfliktu o zachranu Sveta me pestal bavit po MW II..chybi mi strilecka typu HL 2:), Singularity treba nebo nejaky western
  • Zlodějina je dnes oficiální povolání. Vemte si např.: naší vládu
  • Pokud neco ukradnu, tak jsem zlodej. To neni nadavka jen holy fakt. Driv se kradlo ale nikdo se tim nechlubil, dnes je moderni se tim holedbat. Zastav se rad ti svuj comp narvany corkami predvedu.
    Preju ti aby si v zivote neco vytvoril a nekdo jiny si uzival plody tveho usili aniz by ti za to dal byt jen jedinou korunu. Pak si muzeme pokecat znova. *6*
  • hmm cod ve frostbajtu..
  • to uplne nejvic zeru takovyhle kecy o piratech :DD urcite mas komp narvanej stahovanou hudbou a filmama a treba i hrama a ted tu budes nekomu nadavat do zlodeje :DD
  • Boze ty si deb*l...
  • Taky jsem to chtěl tady napsat, ale jsi rychlejší :)
    To bude zase třenice EA s Activision Blizzard...
  • Nic ale vůbec nic nového pod sluncem...Kolikrát to tu už sakra bylo?! To ať si strčí někam.Hlavně že budou všichni nadávat na CoD.Vždyť je to všechno stejný.
  • EA a nejlepsi firma co dela hry? hmm
  • první dva CoD jsou taktéž hodně dobré co se týče WWII, hlavně Call of Duty 1 byl začátek naskriptovaných událostí (výbuch-projetí tanku-spadnutí zdi), do té doby nic nebylo(nebo si nic nevybavuji). MoH měl klasickej herní mechanismus, který vycházel ještě z dob DOOMU.
    Ale souhlasim, taktéž bych si rád zahrál nějakou WWII FPS, docela bych rád uvítal nějakou WWI, bitvy ze zákopu do zákopu, plyn, bodáky, první tanky - bylo by si myslím na frostbite 2 enginu hezký koukat na ten prach, bojiště, zákopy.
    Jen prosím ne další trendy ala ModernWarfare. Jednou to je dobré, ale mě osobně nebaví ani o tom už slyšet. Furt to samé - jste super mariňák co umí všechno a dokonce je vždycky u toho finálního útoku. Zeptejte se kolik existuje hrdinů mariňáků z Iráku co dostali vyznamenání - hvězdu a takové, a ani neviděli Husajna.
  • Ďalšia pitchovina pre vypasených Američanov oveľa radšej by som privítal niečo na štýl hidden and dangerous.
  • Nemáte tušenie ako to bude s nárokmi na hardware?
    BF3 mi na Core i3 s GeForce 550Ti bežal na vyskokých detailoch aboslútne bezproblémovo. Dúfam, že aj ľudia od Danger Close nezanevrú na optimalizáciu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit