Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proboha né, co je tohle zase za trailer. Jsem rád, že nejsem epileptik, protože tyhle trailery už by mě dávno zničili. Jinak co jsem viděl těch pár sníků na "traileru" tak by to mohlo být po grafický stránce poměrně slušný, ale bude to další střílečka stylu CoD to nepochybně :-D *1* *1*
  • modrý Stalingrad, červený Stalingrad a zelený Stalingrad. *14*
  • Tvrdím snad něco takového? Ušetři mě dalších infantilních reakcí.
  • pekna predstava, ale myslim, ze se nedockas, i kdyz kdo vi, urcite neni takovy problem "obliknout" panaka do jine uniformy a udelat nejakou k tomu prislusnou destinaci
  • jindra.veliky
    to stahnuti me taky stoji cas *4*
  • Predstavit si to dovedu ale take si dovedu predstavit vsechny ty kysele ksichty kteri by prisly o svoje P90, kolimatory a lasery, Stingery, termovize atd. Masovy konzument strilecek ktereho miluji vydavatele si hru bez techto "vymozenosti" ktere mu "zlepsuji" skill uz neumi nani predstavit. Takze az sezenes par mega tobe podobne "postizenych" tak se mozna dockas. *6*
  • Pokud chceš dobývat/bránit Stalingrad,je tu Red Orchestra 2.
  • oktavius66
    Pěkné. Další MOH hra která mi připadne do sbírky. Sice to video mělo pouze pár vteřin ale zaujalo mě... Dokonce více než BF3 (můj názor). EA je pro mě ta nejlepší firma co dělá hry pak také Ubisoft, Crytek. Halvně at se jim ta hra povede. Poslední Medal mě sice bavil ale měl jsem smíšené pocity, doufám že to bude stát za to...
  • Panecku zlodej s vkusem, to je novinka. Ja myslel ze piratum je jedno co ukradnou a ejhle, pan je vybiravy?!
  • Přesně. Třeba v company of Heroes rád hraju za němce. Tam je normálně kampaň za ně. A taky to nekončí jakoby vítězně pro ně(i když to končí jako že se jim podařilo zastavit operaci Market Garden, nebo uniknout z Falajské kapsy...) Takže bych velice rád uvítal další pohled na situaci za Říši ve FPS. Rozhodně už nechci žádné další hrdiné američany. To raději brity, nebo třeba obranu francie v roce 1940 za Francouze nebo obranu Polska 39 za Poláky... to by bylop taky zajímavý a co teprve partyzány v Jugoslávii. To by bylo něco. Jenže to by chtělo trochu představivosti a chu´t udělat něco originálního. A to se dnes nechce. Dnes tam raději nasází kupu superamerických hrdinů a spoustu skriptovaných heroických scén a je z toho fraška. Joo to klasický Medál nebo oba dva díly Hidden a Dangerous - to byly pecky ve kterých jsem cítil tu atmosféru války.
  • jindra.veliky
    za to na tvoje prispevky se tu stoji fronty *14*
  • slušná nuda na frostbite zwei enginu, díky kterýmu to vypadá jak další BF3..
  • Sem z toho videa málem dostal epileptickej záchvat *15*
  • tak to nemas jen MoH, ony se vsechny fps tohodle stylu ubraly stejnym smerem -> do hnoje (CoD taky byvalo kdysi dobre nez se z toho stala zdimacka penez tupych lidi)
  • Jedinej opravdovej a nejlepší Medál je Allied Assault pod taktovkou Stevena spielberga a skvělou hudbou Michaela Giacchina. To byla Hra s velkým H, která byla neskutečně zábavná, originální a perfektně navržená. Hraju ji dodnes a budu ji hrát dál. Ještě akceptuji datadisky Spearhead a Breakthrough. Toto však vypadá jako moderní slátanina ala Call of Duty. Děkuji nechci.
  • víťaztvo* :D xD
  • a to to jako nekdo koupi kvuli takoveho saska ci co? :D
  • Zrovna sem chtel napsat neco podobnyho :)
  • Pravda, možno sa to zas zmení časom.
    A nemusí to byť alternativná historia. Ono predsa nemusi byť každy koniec misie chapaný ako vyťaztvo. Proste napr. neuspešne obliehanie Stalingradu.
  • Zajimave, jak se otocila situace. Jeste pred par lety byl trh s WWII strileckami naplneny k prasknuti a nebyly zadne strilecky z dnesni doby a dneska to je presne naopak. Ale jinak souhlas, taky bych si rad zahral treba nejakou alternativni historii, kdy s Reichem vyhraju WWII. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit