Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale TESO je P2W :) Pokud jsi si všiml tak existuje něco jako collector edice či co kde máš speciální rasu která má boostnuté staty, rychlejšího mounta a další věci a ještě tam bude in-game shop...
  • Konečně někdo, kdo to vidí jako já. Velmi nechápu, jak je možné, že se tohle údajným fanouškům TES líbí. Vždyť to jako TES vůbec nevypadá.
  • No já jí hraju. A pokud si myslíš že do vydání se něco změní jsi velká naivka.
    Já neříkám že je to špatný. Jen to není Elder Srolls.
    Je to jen další klasické MMO. Nic víc.
    A není výborné. Čistokrevný průměr.
    Což dobře. To by ani nevadilo. Alespoň to není úplná hloupost.
    Ale hlavní věcí je.
    Co mi skutečně extrémně vadí.
    LORE
    Úplně zkažený. Jak to jen jde. Člověk by řekl že když se to odehrává v minulosti tak tohle nebude problém. Ale lore je prostě špatně. Lidi co psali knihy v tomhle MMO vůbec nekoukli na oficiální Lore Scrolls. Asi největší hloupost co jsem tam viděl byla ta že obyčejný mág dokáže číst svitky aniž by oslepl. Lore znalý ví o čem mluvím.
  • Já byl 15 hodin v betě. *3*

    Opakovaně jsem psal, že TES hraju. Jako TES hráč dříve nadšený do myšlenky TES MMO jsem ale byl velmi rychle vyveden z nadšení a autory naveden do skepce. Neříkám, že ta hra si nenajde své fanoušky, ale já to asi jen tak nebudu. A proč se k téhle hře teda vůbec vyjadřuju? No předně proto, že je tu šířená zcela chybná představa o TES Online jako o TES akorát online. Možná kdyby to nazvali TES komix online, neřeknu nic, protože to to přesně je.
  • ehm: Sice se zde už dostáváme zase do trochu jiné roviny diskuse, ale dobře - samozřejmě je mi jasné, že provoz a údržba serveru je na jednoho uživatele haléřová záležitost. A dokonce se to ani významně nezvýší, když do toho započítám 24/7 podporu, dohled, moderování, kontrolu obsahu apod., nicméně platím za Xbox Live Gold asi 70 Kč měsíčně (zhruba 800 na rok) a kromě toho, co jsem vypsal, dostávám multiplayer, savy v cloudu a dvě hry měsíčně zdarma. Pro mě je to OK.
  • naivko údržba serveru samozřejmě něco stojí, ale náklady na jednoho zákazníka/měsíc jsou haléřové položky! KLidně za to plať stovky měsíčně ale na kvalitu to bude mít naprosto zanedbatelný vliv jen si Bill bude moct koupit o jedno drbátko ze slonoviny více...
  • gramar nazi
  • koukam že konzole jsou fakt super, nejen budu platit mesicni poplatky za tes ale jeste platit microsoftu za nejaky gold ucet lol nezajem
  • XorxoxTalarius
    Jo takhle jsi to myslel ... no to osobne za P2W nepovazuju, jedine co bych povazoval za P2W by bylo kdybych si za koupene CC mohl koupit super mega equip kterej jinde nesezenu a neni to jenom kosmeticka blbinka
  • No ne? Stále žádný spam "pro více info navštivte jedinou Fan stránkůůůů!" ???? Divné...
  • Gold a online si muzou narvat nekam. Nejlepsi multak na konzoli je s flaskou a lidima u kinectu v obyvaku:-) Na online asocialni pareni solo staci pc:-)
  • Mluvim o tom, ze koupis CC a nakoupis veci z CC shopu a hodis na aukci, kde ti z toho kapne i nekolik milionu kreditu... Zazil jsem to, hral jsem dlouho - 2x 55lvl za obe aliance. Je to proste P2W, kdyz neco koupis za real penize a jsi schopen z toho ziskat herni penize - to jsem tim myslel tim P2W. Mohli to aspon nechat neprodejne.
  • XorxoxTalarius
    Nemam nejmensi tuseni o cem mluvis, ale i tak se pokusim odpovedet. Mesicne je cca 450 CC a pokud jsi subscriber, tak je opravdu k nicemu nepotrebujes. Chces si koupit kompletni zbroj ktera se ti libi z kseftu? Fajn, za 4 mesice ji mas doma (komplet nejake fakt pekne stoji okolo 2k CC). Ale porad nevidim co je na tom P2W. Kdyz ta zbroj je jina jenom esteticky. Neni tam nic co by se nedalo ziskat hranim a melo to nejakej bonus. A kredity na vyssich levelech ziskavas tak rychle ze nevis co s nima ono kdyz ti z potvory na levelu 55 vypadne 10k a zabijes jich nekolik po sobe, tak te kseftovani s vecma opravdu prejde
  • To ne, spis jako bys mel platit za silnice, abys mohl po nich jezdit. Platis za provoz infrastruktury, abys mohl to zarizená nejakym zpusobem vyuzivat. Je ale divne platit treba za pouzivani browseru, ktery tu infrastrukturu nevyuziva.
  • hate na spam
  • Presne tak jak si cekal, hra jeste nevysla a uz tu jsou komentaru typu - To jsem presne cekal. Na moje slova doslo atp.. Miluju takove lidi *14*
  • Smysl tveho komentu?
  • Hral jsem SW:TOR na prelomu P2P a F2P ... vsichni byli docela radi, ze se ve hre objevi novi lidi. Ale cartel coiny za subs... lol 550 za mesic subscribu? Tusim, ze tolik, to je uplne nic. Meli ty veci pro subscribery nechat za credity, bylo by to normalnejsi a CC nechat jen F2P playerum. A to nemluvim o tom, ze se na tom daj nahrabat kredity jako blaaaazen - nakoupis CC - koupis par veci z CC shopu a prodas na aukci za hoooodne velky peniz .. takze se nam z toho stava P2W.
  • XorxoxTalarius
    No ja vim, ale ty se daji i vybojovat a pak koupit za PvP menu, pripadne za planetarku.
  • Lawliet
    Nezapomeňte všichni na JEDINOU českou fanstranku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit