Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klobasor
    Neverim, ze nejaky zanr nekdy vymre. x let se to rikalo o adventurach a jak se jim dari... Kazdy zanr si najde sve zakazniky...
    • i ty vykriky ze PC je mrtva platforma uz nejak utichly :)
      • Z pohledu velkych vydavatelu asi je, ale zase se dobre dari indie scene a vubec, za poslednich par let byly nejlepsi hry, co jsem na pc hral prave ty idie a ne velky tituly, kde vetsi cast rozpoctu tvori PR.
        • prosim te a jake klasicke kvalitni indie RTS mi muzes doporucit? hadam, ze nic...
          • Klobasor
            Zkus kouknout na StarDrive, Shad`O, Folk Tale, Airmech nebo Gratuitous Tank Battles. Jsou to indie veci tak necekej hromadu sexy CGI filmecku ale poctivou RTS zabavu a hratelnost. Vo tom to je kamo ;)
  • black and white 2... jedna misia par hodin ked sa chces bavit. bozee to bolo super, Empire earth, Rise of nations a podiobne hry to bolo
    • XorxoxTalarius
      A pritom Rise of Nations maji celkem jednoduchy koncept. Hrac si vyhral sam i bez super interaktivni kampane.
      A takove Empire Earth? Jedina animace bylo intro a pak se clovek mohl ponorit do 4 kampani na te "spravne" strane. Pro multiplayer mela hra nepreberne moznosti, diky moznosti si sam vybrat v cem muj narod bude excelovat.
      Ovsem v obou dvou pripadech pokracovani (musime to prece vylepsit, uzivatel chce hru jednodussi) tuto znacku zabili. EE tim sice trpel snad stokrat vic nez RoN, ale i tak.
  • Mohli by už konečně udělat earth 2170.
    Jinak se těším na http://www.kickstarter.com/projects/subterraneangames/war-for-the-overworld?ref=video
    Nový Dungeon Keeper
    • Walldstein
      Ještě se neradujme, ale snad konečně ANO!
  • Treba vyvojari porad neumeji udelat slusny AI do strategii, tak se do toho uz radsi nepousteji :p
    • to je pravda, otazka je, kdyby se nekomu povedlo udelat zcela AI nerozeznatelne od ziveho soupere, byla by to stejna zabava jako hrat opravdovy multiplayer, nebo ta zabava plyne prave z faktu, ze muzeme prevalcovat skutecneho ziveho cloveka? :)
      • Urcite druha moznost :D
  • Nie RTS nevymiera, skor je pre vecsinu studii vyrobit kvalitnu RTSku. Prave naopak RTS je segment kde sa trh vycistil a pekne vidiet kto na to ma robi kvalitu a kto na to kasle. Nech uz si mysli kto chce co chce o SC2 je to kvalitna strategia, ci uz po technickej stranke ale aj pribeh celkom ujde atd. Samozrejme ma svoje muchy, treba byt online, obcas im blbne battle.net atd. ale straju sa o to, vyladuju a pridavaju nove funkcie (obcas sice blbe ale co uz). Staci si to porovnat s druhou velkou znackou kam ju EA dostala - C&C. Posledne C&C bola totalna zlatanina, nevyvazena az nehratelna.
  • rhaegar
    Naprostá pravda! Klasická RTS v podstatě nevychází, proto třikrát hurá pro Blizzard .) Osobně bych přivítal klidně i novou Battle for Middle-Earth. Jedničku považuji za jednu z nejlepších RTS, co jsem já hrál.
  • No vidíte, vtedy sa zas nadávalo, že RTS rovnaké, bez nápadov a invencie.
    Niekde som čítal, že v 90. rokoch boli populárne akčné hry(Duke, Wolfenstein apod.). Lenže potom prišli RTS a tie mali lepšiu grafiku ako vtedajšie akčné hry, preto sa stali obľubejejšie ako akčné hry.Vtedy hra s kreslenou 2D grafikou vyzerala lepšie ako 3D hra. Čo je na tom pravdy, neviem. Mňa tie hry(myslím stratégie) bavily a stále bava kvôli tomu, lebo... ako to povedať... sú to stratégie. Treba pri nich rozmýšľať a to ma baví.
    • Walldstein
      amen...
  • Kozy
    Chtěl bych remake Cossacks- pro mě top strategie.
  • Magister_Peditum
    Neumějí udělat dostatečně kvalitní hru, tak se vymlouvají na to, že trh s daným žánrem je mrtvý. Kolikrát jsme tuhle pohádku už slyšeli?
    • Walldstein
      A proto dnes již neexistující THQ vsadilo na RTS defacto ze staré školy s inovací (bodíky co po obsazení těží "suroviny") a světe div se, chystá se již druhý díl této dnes již legendární RTS jménem Company of heroes...Ano vymlouvat se na mrtvost trhu s RTS je jednodušší/levnější než nějakou kvalitní udělat, bohužel =)
  • Ja chci novej Homeworld, urcite by se to dobre prodavalo, ale on ho nikdo nechce udelat! Mozna i remake v nejakem peknem (Crytek 3) enginu by mi stacil....
    • Určitě bych byl pro remake všech dílů, ale něčeho novýho se obávám. To si radši zahraju znovu dvojku, která i na ty léta má stále úchvatnou atmosféru při bitvách.
      • Walldstein
        a i přes svou vousatost má překrásnou grafiku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit