Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po technické stránce je to jistě úžasné, ale osobně mám ve hrách radši stylizaci než fotorealismus.
  • God-of-War
    Je to celkem sjizdny, ale dokud presne takhle nebude vypadat cela hra, tak me to nezajima.
    • Zajímat tě to nemusí, ale každý pokrok a každá hovadina nás někam posubuje. Stavjet se negativně k drobným krůčkům je trochu divné. Je lepší postupovat pomalu a vůbec někam dojít. Můj názor. Taky bych byl rád kdyby takhle vypadala celá hra, ale spokojím se i s tímto.
      • Grafika hry rozhodne nikam neposunuje, kdyz si budu chtit prohlidnout tunel, ve kterym se muzu rozhodnout leda tak jestli se vykadit pudu doleva nebo doprava, pustim si sefkuchare kuratka ... (presne takhle to funguje, kazdy rozhodovani "divaku" je jen vyrtualni, sceny sou navrzeny tak, ze vysledek je stejnej, jen se k nemu dojde jinudy)
      • Kdyz budes stat na okraji propasti, tak zjistis, ze je lepsi stat nez postupovat spatnym smerem.
        • Pokud vidíš zlepšování vzhledu tváří mimiky atd jako krok špatným směrem pak máš pravdu, ale já beru pokrok v jakekoliv oblasti her jako kladnou věc. Hraju hodně RPG hry a tohle je pro ně rozhodně do budoucna velmi kladná věc.
          • A nebo kdyz mas rad rpg, jaky pokrok ucinily rpg hry od dob baldurs gate 1 a 2? Nebo planescape torment. Neni to zvlastni, ze vrcholna dila s rucne malovanou grafikou jsou zaroven povazovana za vrcholna dila v zanru vubec? Nejsou pozdejsi, technologicky pokrocilejsi, dila touto technologii svazovana a omezovana? Je opravdu kazdy technologicky pokrok prospesny?
            • Vím jak to myslíš, ale to jak to je prostě nezměníš. Já mám rád i současné hry i přez jejich zjednodušování. Já sem člověk kterému jde převážně o story line .... což je bohužel poslední dobou velký kámen úrazu.
            • To neni o technologii, to je o mamonu. Taky je to o tom, ze driv si kazdej tu hru skutecne naprogramoval, dneska si koupi hotovej engine => co mu neumozni nema. A je prece daleko vyhodnejsi kazdej rok flaknou novou-starou NHL/NFL/... vymenit par drezu ... a znova prodat totez, nez namahat mozek a vymejslet neco novyho ... kdyz to ovce kupujou?
          • Sveho casu vypadaly hry moc krasne, mely krasnou rucne malovanou gráfiku. Pak prislo 3D a vsechny hry najednou vypadaly hnusne, ale byly moderne 3D a trvalo to roky, nez 3D technologie dosahla toho, ze prestala vypadat hnusne. Akorat ze ty pocitace musely byt nasobne vykonnejsi a bylo s tim mnohem vic prace (rozumej, bylo to drazsi), aby toho bylo dosazeno. A utrpela tim hratelnost. Konec koncu, kde je treba nahrada takove jagged aliance 2?

            Ano, zlepsovani vzhledu, ktere si s sebou nese dalsi spotrebu vykonu a dalsi naklady navic vidim jako krok spatnym smerem, protoze tim zase akorat utrpi hratelnost.
            • Nastesti se zacina rojit nezavislych vyvojaru, kteri to videj uplne stejne, a najde se i dost lidi, kteri je v jejich snaze podporej.
      • God-of-War
        Ja se k tomu nestavim negativne, jen me to zatim netankuje:). Jestli to zvladnou do peti let, aby takhle vypadala cela hra, tak to budu teprv nadsenej:)
  • "...umoznuje vytvorit temer jakykoliv emocni vyraz..." asi nevideli Jima Carreyho *1*
    • Jinak to vypada paradne, ale docela pochybuji, ze nove konzole budou mit dostatecny vykon, aby mohli rozbehnout hru s podobne kvalitnimi modely postav, kdyz se k tomu prida rendrovani okolniho prostredi, ai, fyzika a dalsi procesy.
      Nemluve o tom, ze dokud nebudou schopni rendrovat i uveritelne vypadajici vlasy, tak to bude porad nekde na pul cesty.
      Ale jako technologicky pokrok to je paradni, o tom zadna.
      Jinak osobne si myslim, ze cim se hry vice blizi fotorealismu, tak tim vice biji do oci ruzne nedokonalosti, at uz se jedna o animace nebo treba dnes porad hodne zaostavajici fyzikalni simulace okolniho prostredi a interakce s hracem a hernimi postavami.
  • Vypadá to fotorealisticky,ale kdy to uvidíme ve hrách tot otázka.
  • ved to je uplne jedno aj tak su najlepsie ultra hardcore oldschool indie krokovacie hry
  • Neměli bysme z Reality utíkat do propracovanější, zajímavější, snadnější a hezčí Viruální Reality...
  • Pokud pominu fakt, že bych raději, aby se vývojáři starali raději o hratelnost a ne o grafiku, tak je tohle tech-demo povedené. I když raději bych viděl týpka s vlasama. Jinak model vypadá hodně věrohodně, než otevře pusu, pak je to docela bída.
  • Lem0n
    To je teda realistický...
  • Myslíte, že tuto technologii použijí už v novém COD? :-D
  • Chlápek na tom prvním videu mi připomíná Krytona, když předváděl rozpolcenost :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit