Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, tak hlavne, ze fanaticke horcice to ZASADNE nedelaji...viz. vudce zdejsi nerdbandy LV426...
  • Pořád jsem ještě nepochopil, proč mají PCblbove potřebu neustále překrucovat a nesmyslně zveličovat skutečnosti co se hraní na konzolichtýče a naopak. Hrejte si na svým zařízení dle libosti a držte už huby.
  • Jsou to lokajové herních vydavatelů. Špačkovat budou furt, protože jejich páni nebudou mít klid, dokud všichni nebudeme hrát na konzolích, kde nás pude pěkně kontrolovaně ždímat.
  • Doufám, že si děláš srandu. To video je trailer, jen cutscény nebo předrenderovaný scény. Není tam jediný záběr z gameplaye...
  • ucho
    Paulcz: ano, řada lidí křičela po tom, že GTA 4 měl lepší jízdní model. a víš co? já s jízdním modelem a fyzikou aut u GTA 5 žádný problém neměl. byl jsem s ním spokojený.
  • ucho
    https://youtu.be/gmA6MrX81z4

    podívej se sám. tady se o kvalitách nedá pochybovat. opět skvěle řemeslně zvládnutá hra. nádherný obrovský svět, kterým se budeš moct pohybovat. na to jsou v Rockstaru machři a tohle bude událost roku. i animace koní opět parádní. opět zvířata v přírodě. opět tam bude tuna věcí k dělání a prostě velký otevřený svět. no a zájem o hru prozradí počet zhlédnutí, který se blíží ke 14 miliónům. a tohle není jediný odkaz na ten trailer, tak si s klidem další 2 milióny přičti... trailer vydán před 9 měsíci.
    například trailer pro Kingdom Come: Deliverance má 2 milióny zhlédnutí (to je mimochodem rovněž skvělé číslo, ale RDR2 je na tom několikanásobně lépe).
  • Těch 30% NENÍ pravda.. Autor článku má pravdu jen částečně. Různí vývojáři a distributoři mají různé ceny - mám info lidí co na Steamu hry prodávají.

    30% je +- u indie scény a malých vydavatelů, kterým se to i tak vyplatí (snadné prodeje + žádné další náklady na distribuci). Je jisté, že velcí hráči a AAA hry mají lepší podmínky pro prodej, než 30%
  • Paulcz
    No oproti GTA 4 tam zmastili pár věcí, nejvíce to odnesl jízdní model a fyzika aut a "systém kriminality". A online část je debilovina pro 10letý děti.
  • Představuji si je nějak takhle: https://www.youtube.com/watch?v=rja7tCtxSN4
  • ucho
    mám takový pocit, žes objevil díru na trhu. ale raději o tom nikde nemluv, ještě by tě s realizací mohl někdo předběhnout. milióny už čekají. jen je sebrat ze země.
  • delO
    žádná jiná stejně ani nebude *3*
  • ne diky
  • Komplex méněcennosti.
  • Pořád jsem ještě nepochopil, proč mají konzolisté potřebu neustále překrucovat a nesmyslně zveličovat skutečnosti co se hraní na PC týče a naopak. Hrejte si na svým zařízení dle libosti a držte už huby.
  • ucho
    RDR byl dobrej, GTA 5 byl dobrej, Rockstar umí, engine bude počítám stejný jako u GTA 5, tedy pro otevřený svět parádní. dělá na tom armáda talentovaných lidí. záběry ze hry vypadají parádně.

    jako rohlíky se to prodávat bude, o tom žádná. a bude vesměs jedno, přes co. osobně vezmu PS4 verzi a určitě nebudu sám. osobně si myslím, že žádnýho klienta dělat nebudou a šoupnou to na Steam...
  • Osobně mám her s DRM minimum, takže mi to nevadí. Uplay, Origin, Bethesdanet ani nic podobnýho nepoužívám. Bnet na Starcraft a Diablo, jsem neměl nainstalovanej už minimálně rok a pár her, kde jsem chtěl multiplayer nebo nebyli na GOG mám na Steamu a toť vše. Pokud to vyjde dřív na konzole, tak si to na PC stejně pravděpodobně nepořídim a když jo, tak tu aplikaci po dohrání hned odinstaluju a je to.

    Pro hráče je myslim mnohem důležitější si uvědomit, že ty klienty nevznikají s cílem konkurovat Steamu, ale spíš protože nechtějí platit Gabenovi desátky. Evidentně je to pro velký vydavatele výhodnější než mít hru na největšim storu. To je atraktivní hlavně pro všechny ty "anime nudity sexual content" nesmysly a jim podobný, kterýma je ten store zaplevelenej.
  • ehm.. gog?
  • jamar28
    A kdo tvrdí, že je to zadarmo? *7* Oni sami si spočítají, jestli se jim to vyplatí. Stačí, aby jim to, co ušetří na Steamu, pokrylo náklady na vlastního klienta a už generují větší zisk. Řekl bych, že Rockstars si na ten výpočet asi najme někoho lepšího než nějakého studentíka.
  • delO
    Není nad přijemné hraní na PC s patnácti DRM klienty...

    *15* *15* *15*
  • Mě dostává, jak o RDR2 víme úplný govno, ale hlavně že víme, že to bude pecka a bude se to prodávat jak rohlíky přes cool klienta...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit