Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT
    Par let zpatky jsem nadaval na steam, proc si mam instalovat dalsi hovadinu do PC, kdyz si chci jen zahrat blbou hru. Nepotreboval jsem jej ani v minulosti a nepotrebuji jej ani ted (receno v minulosti). Drive jsem hraval SP hry a MP strilecky jako COD, kde jsem opravdu zadnej steam nepotreboval. Na gaming friends jsem pouzival xfirea jinak TeamSpeak jako asi vetsina. Doba pokrocila a protoze se steam nacpal vsude a originalky byly primo svazany se steamem postupne jsemse s nim smiril. Dnes je steam (xfire uz nezije, TS na ustupu, kdyz tu mame Discord) moje hlavne centrum pro hry a pratele. Ubisofti hry nehraju, takze nepotrebuji ten jejich balast, co ale hraji hodne je BF1 a mam i spoustu dalsich her od EA na jejich originu. Coz je zbytecny balastuplne k h*vnu, akorat je narocnej jako prase, vBF pri vyskoceni jakehokoliv okna skacou fps dropy atd... Komunikace s prateli - vtip, ani nevidi, ze jim nekdo ingame pise zpravu. Takze uplne zbytecne nutne zlo... Battle.net dalsi chujovina, bohuzel zasenutno, kdyz si chci neco zahrat od blizzardu jako treba heartstone nebo ted zkousejici wowko.

    Suma sumarum, chci jen podotknout, ze za vsim je business a penize, bohuzel koncovy uzivatel, ten ktery vysoli love je o*ebavan kde se da a pokud ma zajem o produkt dane firmy, musi proste hold prijmout jejich balast... Ted je otazka, zdali je to fer ci nikoliv

    Jeeste pripominka, nejsem fanouskem GOGu, ale kdyz uz nic, neni nutnosti ten jejich program mit nainstalovan, ale muzu instalovat primo z browseru, coz je v dnesni dobe fer
  • Hrůza a děs...tak si jejich hru nekoupim no. Kašlat na ně, už jejich social club je ptákovina. Podporuju jenom Steam, kde mam přátele a spoustu her. AC nekupuju kvůli Uplay, chvíli sem ho zkoušel a člověk se nemůže ani kouknout na profil kamaráda nebo vidět co má za hry. Hlavně honem honem nacpat tam naše hry, ale to že klient nefunguje jak má a je vlastně úplně k hovnu nám nevadí. A to nemluvim o tom, že UBI teda má hry na Steamu, ale zárověn k tomu se vám při zapnutí zapne i Uplay, takže hraju přes Steam kterej zapne Uplay a ten zapne hru *11* *11* *11*
  • Coo? Za 50 tak možná monitor, 40" 4K Eizo a to nejlip hned 3 vedle sebe *1*
  • XorxoxTalarius
    Mysleno jak Tychus pise. *3*
  • ...tak ale doufam, ze poradne herni delo alespon za padesat, jinak to neberu...
  • A ještě maj tu drzost, dělat si z těch všech socialních fenoménů a oje*ávek moderní doby ve svejch hrách srandu a na druhou stranu je sami vesele aplikovat do praxe *1* *16*
  • Paulcz
    Rockstar je asi nejdebilnější firma, pro níž je x-dalších logovacích blbostí rájem, který s radostí implementují :) Škoda, že jim už zrušili Games for Windows, u toho měli zřejmě největší extázi.
  • Z článku to tak působí, ale třeba to tak nebylo myšleno a je to jen blbě napsané
  • Jak u čeho, já bych si třeba nekoupil hru jako Inside kterou za 2 hodiny dohraju a už nikdy nezapnu
  • mám jen jednoho klienta a to mi stačí ... pirátskou zátoku *2*
  • Overwatch
    Hm, to taky nevím, protože se tam nad ničím takovým nerozplývám. Dokonce tam ani neřeším kdo/jestli/jak konkuruje nebo může konkurovat Steamu. Nečetl jsi nějaký jiný článek?
  • Lupulin
    Když sem si před časem řekl, že nebudu podporovat všemožné klienty, myslel sem si že příjdu o dost her které bych si chtěl zahrát----roky letí, sice sem si pár her nezahrál ale můj backlog je tak velkej že omrzím těch pár her které mě na steam nechtějí přidat....nechcete moje peníze ze steamu? fajn, dostanou je jiní...a mě teda vůbec nebude mrzet že si nezahraju.....třeba. Mass Effect Andromeda... :D
  • Pro me osobne je "client app" to nejorsi co sebou nese vetsina dnesnich her a to ji treba v pripade Blizzardi verze hodne vyuzivam. Zacinam to brat jako nutne zlo, protoze cim dal cateji jde vsude videt "login with facebook" a tento smer me desi jeste vic *1* *1* *1*
  • Rockstarům to možná ještě odpustim, když teda vydaj RDR2 a GTA 6 na PC, sice mě štvou jak dělaj jen online obsah a kašlou na single dlc, ale aspoň ten content na PC jde diky modům odemknout i do singlu, na konzolích smolík. Ostatní jako Ubihnus a Origin ignoruju a jejich hry nehraju
  • TheGGG
    no jo, proč nemít milion klientů a na každým jednu hru? Za chvíli si kdejaké studium z horní-dolní vytvoří vlastní online sociál službu a já si budu muset jak kr*tén vytvářet bazilion účtu a pamatovat si bazilion hesel.... zlatý steam, kéž by bylo vše na steamu---
    a toto by se za první republiky nestalo, zlatej masaryk....
  • Morraw
    Pro velké vydavatele je to logický vývoj, když nechcou nechávat peníze Steamu za jejich největší značky. U nich si to také můžou dovolit. Většina herní produkce ale zůstane na Steamu. Pochybuju, že ostatní klienti se dokážou dostat na úroveň Steamu. Nejblíže je GoG, ale ten má unikátní obsah a jeho podporu a jako takovým konkurentem stále není.

    Samozřejmě mít jen jednoho klienta by bylo fajn, ale vztekat se kvůli dalšímu nebudu. První mám Steam, Uplay. Něco málo na Originu a na GoGu jsem hrál jen Zaklínače.
  • Chápu, že u Homolů doma jsou z nového klienta nadšení (uvažování většiny herních žurnalistů se s mým zcela míjí už asi 10 let), ale já osobně rozhodně nechci další nesmyslný DRM/reklamní prográmek, ve kterém budu mít jednu nebo dvě hry, a jinak bude jen na obtíž.
  • XorxoxTalarius
    Nevim proc se autor rozplyva nad tim ze je dobre ze kazdy vydavatel ma sveho klienta, nevim jestli si to uvedomuje, ale to neni konkurence Steamu, momentalne jedinu konkurenci Steamu je akorat GOG, protoze se snazi prodavat hry od vsech vydavatelu. Tim ze budu mit svuj privatni obchod kde budu prodavat jen svoje privatni znacky a sem tam nejakou blbost neudelam konkurenci Steamu. To je nesmysl.
  • Spades
    Jako mít 10 různých klientů je ještě půl bídy, ale mít jen 2 klienty ve VR už je docela peklo :D
    Oculus Home a SteamVR se ovládají úplně jinak, neustále se hádají a zobrazujou mi bariéry z obou klientů zároveň.
    Doufám, že tohle vyŕeší, protože jakmile si začnou studia publikovat VR hry na Originy, Uplaye a bůhví co, tak to bude fakt peklo :D
  • SalemCZ
    Jak to má GTA s tím jejich Social Club? Jako nechce se mi u RDR2 mít Social Club a ještě klienta na nákup od 2k, možná ještě by to mohlo být Steam,2k klient, Social club najednou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit