Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LiarForHire1

    Jako bych to tady už léta nepsal, že gamepass je zkáza kvality. Tak si to užijte

  • medveddd

    Jo, já si dělám srandu :) Myslím tím, že to je technicky nedotažené a hlavně celé takové... kostrbaté.

    Derp to vysvětluje krásně.

  • Inquisitor

    Já myslím ty janky

  • Skvěle napsaná recenze. Užil jsem si ji do posledního písmenka. 

    Bohužel poslední dobou se stává tradicí, že je hra při vydání nějak rozbitá.  Zejména chybí optimalizace. Myslím si, že je to důsledek šetření, kdy vedení tlačí na vývojáře, aby zkrátili délku trvání projektu a ušetřili náklady. Optimalizace se pak dělá až naživo podle toho na co si hráči stěžují. 

  • tomekbobek

    Kategoricky odmítám tuto recenzi, protože pak by se má realita, kde Arkane dělá jen super duper skvosty, roztříštila na milion kousků. Eh, proč mam ve svym zornym poli několik černých čar.

  • Derp_1337

    Arx Fatalis má fakt zastaralý gameplay.

    Kdo má v dnešní době náladu řešit něco jako "použij tlačítko pro přepnutí módu jiných tlačítek mezi bojem a interakcí". To ani v době vydání nebylo moc dobré designové rozhodnutí.

    A obzvlášť ten systém kouzel je dost nepoužitelný v dnešní době. Na papíře "nakresli myší symbol runy pro seslání kouzla" možná zní fakt dobře. Ale to by to kreslení nesmělo být závislé na framerate a výkonu GPU. Před 20 lety to možná hezky sedělo na tehdejším HW, ale na současných počítačích je to dost rozhozené a během souboje něco vykouzlit je velmi náročné. Jedinou záchranou je možnost si 3 kouzla předkreslit před bojem.

  • medveddd

    První hra od Arkane 😎

  • Inquisitor

    Arx Fatalis není žádný janky a to ani nevím co to je.

  • medveddd

    Tak sem pak napiš, jak se líbilo :))


  • IoA vychází 20.července a taky jsem na to zvědavý. Ale asi to nebude immersive sim.

  • Docela jste mě tak nalákali, že si to snad zahraji na zlepšení nálady.

  • yeniczek

    Dark Messiah bych dal šanci i teď po letech ;)

  • yeniczek

    Jednou to asi muselo přijít :(

  • Nieeee!!! Fakt som sa tešil na novinku od Arkane a takéto sklamanie?? :( 

    Microsoft, dívam sa tvojim smerom! 😬

  • Je to tak. Asi nejkřiklavějším případem z poslední doby je asi remake Resident Evil 4. Tam recenzenti dostali spolu s klíčem dlouhý seznam věcí, které nejen nesmí screenshotovat nebo natáčet, ale ani o nic nesmí v recenzi zveřejněné před vydáním hry mluvit. Nicméně hra dopadla dobře, takže neplatí úplně to, že je to kvůli tomu, že si autoři nevěří. Tam nejspíš nechtěli, aby v recenzích byly spoilery na konkrétní věci.

    P.S.: Embargo na vlastní obrázky asi nebude případ Redfallu, jinde vtipné obrázky v recenzích mají.

  • MishKonn

    Za stovečku v gamepassu, za předpokladu, že člověk za něj nedal 300 jako já jen kvůli Redfallu (aneb to bylo za tuhle hru fakt moc), tak akorát. 

    Za 70 a víc EUR je toto naprostý výsměch :) 

  • U některých her (hlavně když už vydavatel ví, že má hra problémy) může být do data vydání embargo na určité informace (teda i screeny i videa)

  • Já se těším na dvě hry podobnýho ražení.

    Avowed od Obsidianu - o tom zatím vyšel krátkej teaser, takže toho moc nevíme

    Immortals of Aveum - tady je už datum vydání na 20. června

  • uaxpk

    Arx Fatalis je parádní - jak systém kouzlení, tak hlavně ten lore (škoda, že pokračování je u ledu). Nevýhodou může, pro některé, být stáří hry (grafika).

    Dark Messiah má absolutně skvělý bojový systém. Dohráno mnohokrát.

    Jinak od Arkane jsem zatím hrál vše (a kazdou hru minimálně 2x), ale ty upíry opravdu vynechám.

  • OsamaBinBowlin

    Blázníš? To by vyžadovalo práci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit