Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Třeba Mirrors Edge s chlapem si představit ani nedokážu... *7*
    • smejki
      http://www.youtube.com/watch?v=Rgox84KE7iY
  • Další důkaz toho, že marketing je zkrátka "nemocný". Ovšemže mají spoustu průzkumů o prodejnosti her, jistě mají hromady statistik o preferencích různých kategorií hráčů. Ale... tohle? Jako.. Vážně? D'oh! Já osobně jsem fanouškem RPGček a muž, takže trpím typickým syndromem: pokud si mohu vybrat postavu, zpravidla je to krásná čarodějka/rogue, prostě k*nda *14* (nemálokdy si, když si hrajeme, vybíráme role, které jsou nám v RL zpravidla odlišné). Pěkně se na ni kouká a představa, kterak inteligentní, křehká a sličná děva to nandává namakaným svalovcům s prstem... v ústech.. mě baví. A pokud si postavu vybrat nemohu - tak co? Záleží na příběhu (pokud je). Co například knihy? Je pravda, že četba je mnohem intimnější a emoční vazba na protagonistu je přímější a silnější. Proto jsem se vždy dokázal lépe stotožnit s hrdinou a ne s hrdinkou, neboť mám sazbu chromozomů danou - ALE ještě jsem si nikdy u dobře napsané knihy nestěžoval, že má špatný výběr pohlaví protagonisty! A u těch špatně napsaných - a možná skvěle prodávaných?... No.. ty já nečtu, že *3* Kudos pro vývojáře, že se sebou nenechali vláčet nějakou kravatou z kanclu, která jejich výtvoru - vizi a dílu s kusem umu i umění (není podmínkou) - "přece" musí rozumět lépe. "Hele borci, my na to máme průzkumy" *15* Ať jdou, s prominutím, do řiti!
  • Larry Croft je holt záruka kvalitní hry...
  • to se divím, to se divím. v dnešní zvrácené době se bojí ženské hrdinky? já kupříkladu jsem dle obecných definic šovinista jak řemen a přesto právě hraju novej tomb raider a bavím se velice. trochu jsem se zprvu obával, zdali se dost dobře dokážu identifikovat s ženskou hrdinkou.. ale když oni jí udělali tak roztomilou.. lara je koťátko k zulíbání. sice mi občas vadí, jak se tvůrci mermomocí snaží ukázat jak je slabá a jak trpí bolestmi, chladem atd. ale i tak to na mne působí kladně :)
    • A já k tomu všemu tvému ještě ve všech MMO zakládám zásadně jen ženské charaktery. *1*
    • čili za mne ženské hrdinky rozhodně ano. nikdy je nebudu považovat za rovné mužům a odmítám hrát za drsnou hrdinku v mužské roli, ale pokud to bude hrdinka feminní, tak proč ne.. *3*
  • Upřímně já bych si v tomto případě chlapa coby hlavního hrdinu ani nedokázal představit :P. Rozhodně si myslím, že je dobře, že se bude hrát za ženu :). Víc tam pasuje ;).
  • smejki
    "it’s unprofitable to have women as game protagonists"
    "this may be because they get half the marketing budget"
  • nedej bože, aby měla kozy jako stará Lara... Natož aby běhala v provázkách jako HEAVY METHAL FAKK2
  • Hned volam Chocholouska. *8*
  • Lara Croft? Nebo ta kočka z Mirrors Edge?
    Byly to snad propadáky?
    Nevšiml jsem si.
    • USER47
      No, Mirrors Edge žádnej komerční trhák rozhodně nebyl:).

      edit: pozdě
    • Mirror's edge bol "propádak". Nie kritický, ale finančný. Predalo sa menej kópii než sa očakávalo. A preto sme sa ešte stále nedočkali pokračovania.

      A toto hovorím ako die-hard fanúšik ME.
      • Je to tak bohužel, hra je to určitě kvalitní Dice se na tom dost vyřádilo, už dlouho se mluví o 2. dílu že by mohl být na Frostbite 2 enginu, doufám že se někdy dočkáme, ale bohužel v téhle době vede FPS
  • Jestli budu hrát za ženskou nebo za chlapa si vybírám podle příběhu(samozřejmě mi nevadí, když není na výběr a máte přednastavené jedno nebo druhé), zvláště pokud jsou ve hře "romance"(Jsem muž , sice hraju za ženu, ale i tak mi přijde divné balit muže), to ale neplatí pro mass effect kde je podle mě nejlepší romance femshep+Liara.
    • souhlasim ME sem hral jen za zenskou to samy kdyz sem pred lety ujizdel na wowku taky sem vytvarel vetsinou zensky zalezelo na rase :-D a v dragon age to samy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit