Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • REDAKCI: Tak k tomuhle článku, potažmo diskusi byste měli opět pozvat slečnu / paní Zuzanu Kostičovou do některého z FightClubů. Má velice sympatický projev, rozumné názory a dobře se poslouchá. Určitě by měla co říct *3*
  • Jelikož jsem muž tak ve hrách, kde si mohu zvolit, hraju vždy za ženu. Proč? Nebudu se "x" hodin dívat na zadek chlapovi (např Mass Effect) ;) :)
    • jabbo126
      Nechápu ty negativní hlasy. Tady někdo nechápe, asi. *1*
    • Taky mám raději pohled na ženskej zadek než na chlapskej. A v Mass Effectu je ten pohled hóódně dobrej *1*
  • miker17
    nakonec s nilin udělají transvestitu nebo muže přeměněného na ženu *5* .
  • To máte různý hru od hry.. třeba eméčka. ME (mass effect) mi třeba přišlo vyloženě divné hrát za ženu. role totální husťačky a frajerky a hláškárny a zachránkyně galaxie mi prostě k ženě vůbec neseděla. zato ME (mirrors edge), tam ženská hrdinka vyloženě sedla. Za chlapa by to bylo zvláštní.
    Nejde jen o zadek postavičky na obrazovce, ale i prostě o chování, vnímání světa kolem, to mají ženy a muži jiné a hlavní je adekvátně rozhodnout, co se do daného žánra a univerza bude hodit víc. Ve chvíli, kdy je žena a muž napsána stejně (ME číslo 1) mi to prostě alespoň na jednu stranu nefunguje..
    • tvrdy.mar
      Shepardová měla naprosto geniální dabing. Byla to podstatně větší sranda, než za chlapa. Proto jsem to projel jako klaďas chlap a záporačka ženská. A fungovala to naprosto skvěle.
  • CRYPT
    At si rika kdo chce co chce, ale ja strasne nerad hraji za zenskou postavu. Jsem sakra jednou chlap, tak chci hrat za chlapa a na nejakou tu virtualni prdelku se chci mrknout, pripadne ji sam mydlit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit