Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dotaz na znalce.

    Proč se Gothic 1,2 tak málo modifikuje a není nějaká komplení edice modifikací? Jestli mají nepřístupné soubory, tak to by stejně němělo zamezit tomu aby někdo vydal pečlivě vybranou modifikaci, která by obsahovala lepší optimaliziací, grafiku atd.. jako tomu bývá jinde, kde je jedna "must have it" modifikace. Dnes to musím sám sám řeší, co tedy stáhnu a jestli to jde dát nějak dohromady...

    Jasně, hra neměla nikdy takovou reklamu jako pozdějí tes a další hry ale přesto...
  • Přesně *4*
  • Skoda ze tys nejedl, hlupaku.
  • Malleth
    DS je RPG ať se ti to líbí nebo ne. Musíš hodně jíst, abys vyrost a třeba to pak taky pochopíš.
  • Imho je mnozstvi interakce s okolim spis technickym prvkem, je to totiz otazka zda to nekdo naprogramuje, ze npc vidi mec tak zacne vysilovat. Narozdil od hernich mechanik typu kdy dostavam brneni, ktery musi nekdo dobre vymyslet.
    Ale mozna to vidim spatne. Tezko rict. *15*
  • No, vzhledem k tomu, ze se cele vlakno venovalo stylu chovani NPC ve hre - napr. taseni mece, coz je jedna z mechanik, tak jak to presne souvisi s technickou strankou?
  • Tak nejak nechapu, proc se tady nekdo snazi vecpat mezi RPG akcni rubacky typu DS. Pokud povazujes DS hry za RPG, tak si jdi vykecavat pod clanky jako Bloodborne mezi konzolisty typu theGGG, Rhulad a ostatni podobne dementoidy.
  • Dolero
    Taky ho tak hraji doteď.
    Levý malíček na Ctrl, prsteníček na Alt a palec na mezerníku. A šipky klasika. Když tak někdy sáhnu nahoru po číslech, když chci vytáhnout jinou zbraň či runy/svitky. Dvojku hraji stejně. *4*
  • Gothic jak 1 tak 2 sem nikdy s mysi nehral paradne se ovlada pravou rukou na sipkach a leva na ctrl
  • Malleth
    Díky za skvělej nostalgickej návrat do školních let, kdy sem první dva Gothicy hrál nebo probíral od rána do večera. Hned po Souls hrách jsou to pro mě do dneška nejlepší RPG a v mnoha směrech jsou nepřekonaný.

    Bylo by fajn kdyby PB značku oživili a udělali zase přízemní Gothic s krásným, klidně menším, logicky fungujícím světem, bez titánů, proroctví o vyvolených a podobných kravin. Koneckonců bral bych i pořádnej Remake.
    Toho se ale asi nedočkám protože vývojáři zaspali dobu a dnes se stejně víc prodá "epických", nedomyšlených kravin s hromadou filleru jako DA:Inquisition. No, aspoň že máme toho Witchera.
  • Inquisitor
    Tak jsem nebyl jedinej blb :)
  • a hele mame tu klona co si mysli ze mit vousy znamena bejt hned bezdomovec. Bez si stoupnout na zastavku v ostatnim klonum co vypadaji jak devcata.
  • http://s.g3cpt.de/manual/CP_1_7x_Manual.pdf

    strana 18. Tedy byla to volitelná součást hlavního modulu.
  • To sem psal já *15* Dušan je jako Bloodwyn, má tu své místo i když je ydiot.
  • Looool ve Vietcongu jsem taky lezl bez baterky :D a furt střílel pistolí :) abych aspon viděl zkurvenou pandží
  • To jeho "kokotenko" me malem vyhodilo ze zidle.
  • CrocoRay
    No jo, Dušan z Orlové a evidentně na něj reaguje jiný Dušan nebo je nějaký rozpolcený. A i když mám Gothica rád a souhlasím, že to byla geniální hra, tak to dokáže podat takovým stylem, že se s ním někteří hned chytnou. Pokud chce mít člověk klid, tak nejlepší je to ignorovat a reagovat na jiné příspěvky.
  • Mart9
    Zdravím borce, kterej včera psal, jestli jsme si všimli, že v téhle diskusi nikdo nikomu nenadává. *9*
  • Alespoň používá vlastní jméno...
  • Mel by ses oholit, vypadas jak bezdomovec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit