Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to tak, ale herní koncept přetrvává u všech větších výrobců. Kupříkladu takové Bioware, ať dragon age, mass efekty či jade empires všechno jsou jen jiné kulisy. Mají i jiné hry samozřejmě, ale každý z tohohle byl hit (jade empires bylo trochu v pozadí), tak proč v tom nepokračovat. S TES taky. Člověk zabije hlavního draka a pak hledá na netu jestli to je konec nebo ne:D. V něčem byli Oblivion, Morrowind nebo Fallouty 3 a NV lepší, i když u takovýchle her jsou nejlepší začátky a u Skyrimu obzvlášť(hlavně prozkoumávání měst a kecání s npc):). U Risenu 2 je hlavní škoda nevyužití potenciálu, např. jo dobrý mám opičku, ale využil jsem ji všehovšudy jen jednou na získání úkolové pistole. Diablo je pořád to samé a pokud vyjde 4, dokážu si představit jak to bude vypadat:D Ale když to funguje, tak proč by ne.:) Já jsem si dialogy vcelku užíval, taky jsem někdy překlikával, ale myslím si, že byly nadprůměrné. Jak všechny ve vodoo podobě, tak "f*cker yes" gnom:D Já bych rád viděl pokračování Dark messiah:)
  • BoB.2
    OSTROV POKLADŮ
    Mam ze 4 hrobu vybrat ten kde je klíč od pokladu ale mam problém když se ke hrobům přiblížuju probliknou mě čtyři truhly u hrobu ale když příjdu blíž už tam nejsou teda jsou ale nejsou vidět hroby vykopat nejdou ani jína akce nejde provést vidím jen kříže a jména na hrobech.Poradí mě prosím někdo?DIKY
    • mam stejny problem ale sel jsem zpatky, hledal neco a pak jsem nasel ty mapy k tem hrobum, jak je v deniku jdi na jih od hrobu, tak prvni musis jit na sever pro ty mapy, pak se vratis a postupujes dal
    • musíš projít ten ostrov, v jedný části najdeš 4 mapy pokladů a ty ti je zvýrazní, že je budeš moct vykopat, nevim už kde, ale vim, že se nacházeli úplně na kraji ostrova, na takovym oltáři a vedla k nim relativně přímá cesta hned po tom co jsi prošel tou jeskyní
      • Mel bych take dotaz k tomuto DCLku. Dohral jsem puvodni hru a ted jsem si nainstaloval Ostrov Pokladu. To clovek musi zacit hrat od zacatku nebo se to nejak aktivuje? Diky
  • Ahoj, kolik mám splnit úkolů,aby mě přijmuli na tu lod ? :-) už nemůžu žádné najít,udělal jsem snad všechny .. a pořád mě nechce přijmout
    • Ono jich je dost:) Propustit Larga, donutit chlapy aby nosili vodu, donest ukradeny cukr, myslím, že pomoct tomu chlapikovi pozabijet kraby, nevím jestli to odhalení zrádce nebo ne. Neboj se, za chvili te tam pusti, jen chod po mape a spln tam vsechny ukoly:)
  • Videorecenze - http://www.youtube.com/watch?v=dHDVzkiH8jM
  • Koupil jsem si, nainstaloval a ... no nic moc. Po hraní Skyrim, Deus Ex, Mass Effect 3 mi přišly dialogy nezáživné, souboje těžkopádné a grafika mi také nějak neučarovala ... hra mi prostě nějak nesedla a české titulky to jen dodělaly - hrozný překlad - nechápu, proč CZ dialogy zní typem "já les teď jít tam". Takže po 2 dnech odinstalováno a dáno na aukro k prodeji.
    • jak si to mohl dát na Aukro,když se hra váže na steam učet???
    • Vidis me skyrim prestal bavit tak v pulce, hrozna nuda a questy byly nic nerikajici, to v risen2 jsou plne zvratu a clovek se tesi na dalsi co bude dal....
      • to trollení ti nejde a pokud si to myslel vážně tak lituju tvuj vkus. Ale zase budeš spokojenější hráč když ti stačí takovej šit :D
        • To trolis prave ty? Me Risen celkem bavil, pekna grafika, akorad podle me meli udelat jednu vetsi mapu. Myslím si, ze konzumenti v dnesni dobe jsou strasne zhyckany. Nedokazou se bavit i z malickosti. A Risen je nadprumerna hra. Mozna ze, aby hru dotahly do uplnyho konce, by potrebovaly vice financi a zkuste si udelat poradnou hru, kdyz na to nemate takovy rozpocet a ta hra vas zivi. A navic potrebny rozpocet a cas se blbe odhaduje. Proste Pirahna bytes maji v posledni dobe trochu vic smuly. :-( Takze lze od nich ocekavat v budoucnu mene ambiciozni hry, coz je skoda. :-D A navic u tech kytek nebylo dulezity, kde byly, ale u ceho byly. :-D
  • Mám dotaz co mám dělat na území Caldera.
    V deníku je napsáno že mám na najít Garciu.
    ze všema sem mluvil skoro všechno sem otevřel, všechny vedlejší questy sem udělal a dál fakt nevm kam mám jít křížek je uprostřed náměstí tam nic není :D.
    Omlouvám se za gramatiku už sem nespal asi 12h :D No jo nějak mě to chytlo ta Hra :D
    • Předtím musíš najít v kobkách svlečené mrtvoly:) Pak se ukáže kdo je Garcia, budeš třeba překvapen:-P
  • Masa-san
    Tak konečně se mi dostala možnost si také zahrát a musím říci, že hra zatím přinesla to co slibovala a já od ní čekal. Grafika je vlastně o něco lepší než jsem čekal.
    Soubojový systém na který si mnozí stěžují, mě celkem sedí také a tak jsem spokojen.
    U recenze (7/10) jde dle mého názoru o podhodnocení Risen 2, obzvláště s ohledem na přemrštěná hodnocení "určitých" titulů se silnými nenaplněnými PR sliby .
    • Jestli ti sedi soubojovy system typu utok, utok, utok, opakujte dokud protivnik nezemre, pak je to hra pro tebe. Nemoznost jakkoli uhybat nebo taktizovat proti nehumanoidnim protivnikum je fakt dementni. Grafika neni uplne strasna, ale to doskakovani objektu a stinu vypada vic nez divne. Nezazivne, tuctove dialogy, ukoly jako parodie na Monkey Island, ja nevim. Dohral sem prvni ostrov a od te doby sem to nezapnul...
  • Co jsem zatím měl možnost z risenu hrát(jsem někde na konci prvního ostrova-Tacarigua) tak se zdá že hra prakticky ve všech aspektech dostála mému očekávání,svět,dialogy,questy,grafika všechno tohle je parádní…problém však je v sobojovém systému jež je zpracován naprosto zoufale,což je pro hru jež má být akční rpg a kde je tedy akce jednen z klíčových herních prvků poměrně problém,soubojový systém v druhém risenu je ukrutně špatný,zamrzí to o to víc když si člověk uvědomí že zrovna souboje bylo něco co bylo v předchozích piranha bytes hrách zvládnuto velmi dobře,především soubojový systém v prvních 2 gothicích byl supera i ten všemi proklínaný gothic 3 měli stále výrazně lepší soubojový systém než konkurence.Kdyby udělali copy and past soubojového systému z prvního risenu udělali by lépe.
    • Masa-san
      Jsem zhruba ve stejné části hry a soubojový systém mi přijde dobrý, jen je třeba trochu cviku. Zatím jsem neinvestoval ani jeden bod do statů a jediné co jsem se naučil je "kop" abych mohl zabít ty kraby. A tak jsem zatím slabým hrdinou, ale trocha probíhaní okolo a vyzrání na nepřátele použitím hlavy, téměř vždy zabere, stejně jako ve starém dobrém G1-2 *4*
  • nazdar. při hraní jsem narazil na chybu. dojdu do určitého místa, hra mi zahlásí "konec" a vyhodí mě to z hraní. musím si to pak načíst, ale jak tam dojdu znova, tak to zrobí zase.... nevíte, co s tím?
    • to je důkaz toho, že si warezák:D
    • Masa-san
      S chybou jsem se zatím nesetkal a tak mohu poradit pouze > Google.com.
  • Blikanie textur a zla optimalizacia zraza hru do priemeru RPG..
    Risen 2 gameplay Full HD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit