Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty p*čo, co to je za kecy? Kde se pořád rodíte vy vydlabaný lopaty? Střílet, nic níc, než střílet tohle...
  • Jen se hoňte do uzavřenejch systémů, na kterejch sony nebo m$ můžou sledovat každý vaše klik.. teda zmáčknutí tlačítka na gamepadu, ať se co nejrychlejc dostanem do fáze, kdy už nikdo nerozumí tomu, jak počítače fungujou, protože než aby si ho dítě poskládalo samo tak si dojde koupit přednastavenej s názvem XBOX10000; to ale vůbec nevadí, hlavní je, že na tomhle systému nemůže pirátit a tudíž utratí víc peněz - nevadí ani to, že se díky pirátění nenaučí základní věci jako kde je ta hra uložená a že existuje nějaký .exe a třeba se začne zajímat o víc.
    Rozmanitost počítačů je krásná a každej rozumnej člověk by jí měl podporovat co to dá - já si uvědomuju že vytvářet hry na milion kombinací strojů je nezvládnutelný šílenství, ale úžasnym paradoxem je, že se už mnoho dlouhých let daří.
  • Jack1947
    To mi trochu připomělo, tzv. stěžování si některých lidí na Backlight bleeding u TV za 70klacků , přitom stačilo si něco před koupí zjistit no... nebrat zajíce v pytli s vyrážkou. *3*
  • to jsou konzolisticky povidky z jedny i druhy kapsy? kupovat si cenove prepalenej high end hw a pak fnukat ze stal moc? (rozumny lidi kupujou mid-mianstream, tam je nejlepsi pomer cena/vykon) nerozjet na stejnym hw oblivion a fallout3, kdyz je to stejnej engine? ty mas dost ty kluku
  • Jack1947
    Když napíšu že jen ty si ten opravdu chytrý a my jsme všichni ti blbý , budeš se cítit lépe? nebo mám ještě přitvrdit. *6*
  • 9 let stary pc dostanes zadarmo, kdyz natahnes ruku, kolik stoji 9 let stara konzole? par tisic, tvl
  • Já nevim chlape, ale podle mě si musel hrozně nešťastně vybírat komponenty, když se ti dělo tohle, protože ty hry by na jednom stroji měly obstojně šlapat všechny...
  • Rejsek
    A co treba pawnove v Dragons Dogma, tam si je taky s ostatnimi hraci pak nebudu moct menit? Neni to klasicky multak, jen sdileni herniho obsahu, proto se ptam.
  • protoze console jsou past na uzivatele i vyvojare, nemas se ptat proc, ale hlavne platit...
  • Jack1947
    Abych to trochu rozčísl, např mě doráží že hry které na konzoli (staré) X360 jedou v poho, na pc už nerozjedu kvůli grafice *15* paradoxem ovšem je že konzole neměli nikdy DX10 možná dx9,5 ale 10 néé takže tohle mi jako páedný argument stačí... at si řiká kdo chce co chce u pc je člověk až násilně tlačen dneska do upgradu ale jen proto aby se prodalo více komponent. Zasměju se za pár let kdy nynější konzole pojedou kráýsně nové hry a pc bude chtít zase minimálně dx12 grafu jinak prd.

    Nedá se to popřít ani vyvrátit je to holá pravda. *5* Deal with it , dudeys. DEAL with IT!
  • a hlavne kdyz je to vykonove spis beatlesovske yesterdaygen...
  • Kdy je člověk dospělý? když mu je 20 a je plnej síly a ideálů? Když je mu 30 a nemá na nic čas? Hrajete si na chytré a moc dospělé jedince, ale pořád jste tak hloupí, že ztrácíte peníze u konzolí a u špatných her, to moc dospělé není...
  • Jo, tak asi 2 léta. Ale jen v případě že nevezmeš mainstream. A jakmile jdeš do highendu, tak je to násobně dražší než konzole a pořád to vydrží kratší dobu ve stavu kdy se člověk starat o to jestli hra pojede nebo ne.
  • A pak ses probudil? Ono ačkoli nároky byly dejme tomu +/- na stejno, něco bylo víc nemo míň choulostivý na rychlost některých komponent. Třeba zatím co Bioshock byl ještě schopen fungovat na DDR400, F3 nebo Mass Effect jen za cenu minimální dohlednosti a nejnižších detailů textur, pokud nebyly alespoň DDR2 800. Oproti tomu na výrazně sratším a levnějším xboxu, s tímhle problém nebyl, a grafika odpovídala cca středním datilům.
  • Jack1947
    Nechme ho dospět. *4* Třeba se mu i rozsvítí nakonec. (lampička v hlavě).
  • To je přesně ono. Těžko může být next něco, co už tu je :)
  • victor
    *3* Ještě viditelně nejsi v tom správným věku ...
  • victor
    Označení NextGen se vžilo už pro označení PS3 a X360 ... takže nyní tu máme s nadsázkou NextGen² ;) a stejně podle logiky věci by spíš mělo být užíváno ve spojitosti s teprve chystanými náhradníky ..
  • Jack1947
    To je jen jeden názor a není správný, mimochodem. *4* Jinak souhlas Ajfoun je srajda ale pššt.
  • Nemáš pravdu. Každopádně já hlavně vidím jednoho zanglizovanýho vypatlanýho blbečka, kterej není schopnej ani pořádně a střízlivě myslet. Strč si ty svý klávesnicový vejplachy do p*dele a nechytrač ty nepotřebnej kweik-buzerante.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší