Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NECHAPU, TAHLE hra je fakt na nic, prostredi absolutne neinteraktivní, zadnej pribeh, vsechno jen text ani to neni namluveny, probihas s panakama a jedes turn based - nicim nevyjimecnej. Moc nechapu ten hype
  • Hráli jsme to s partou vždycky, když nás na nějakou dobu omrzel dračák. Je to parádní hra, ale vždycky jsme se k tomu dračáku rádi vrátili. *4*
  • Chtěl bych se dočkat doby, kdy se DLC bude moci říkat datadisky.
  • celoush
    "Downloadable content (DLC) is additional content for a video game distributed through the Internet by the game's official publisher or other third party content producers" -- wiki

    Třeba to ber tak, že DLC je něco jako podmnožina pojmu datadisk. Jde o jeho specifickou formu distribuce.
  • Thorar
    Ne ne, nehledám, jen mě zajímá jestli to někdo hraje papírově a i na pc *4* Ale kdyby někdo hledal tak může ještě zkusit www.d20.cz a www.rpgforum.cz
  • Jestli hledas spoluhrace, tak podle me na Zatrolenych hrach nebo nekde jsem videl par inzeratu...
  • Chtel bych se dockat doby, kdy se datadiskum prestane rikat DLC...
  • Presne tak, Dragonfall na me biowarovsky pusobil nejen v te iluzi volby, ale i ve stylu, jakym byli napsani partaci (az prilis okata klise atd.). Pritom podle me v dnesni dobe by nemel byt problem udelat vazne volby s vaznym dopadem. Viz druhy Zaklinac, ktery ma prakticky tretinu hry uplne jinou podle hracovych voleb a i dalsi drobnosti se muzou vyrazne lisit. To uz je mozna extrem, ale ukazuje, ze to lze.

    Ale i pro potreby mensiho titulu jako tadyhle Shadowrun by urcite slo vymyslet ruzne scenare. Ted si naprosto vymyslim, ale treba namisto dobyvani aztechovskeho domecku by byli runneri naopak kontaktovani, at pani Müllerovou umlci. Nebo treba Glory by pri popichovani propadla zpatky duchum, Dietrich umrel pri nejake blaznive anarchisticke akci... myslim, ze i v podminkach Dragonfallu by takove veci sly udelat.
  • No ale to je prave ono, ta hra udela prvni krok: nabidne odpovedi, ktere se tvari pomerne zamotane a zajimave, viz prave treba zombietroll. Jenze uz neudela ten krok dalsi. Chybi tam vetsi dusledky, coz je podle me skoda. Prave treba MKIV, jestli si dobre pamatuju, tak co se zmeni pri ruznych volbach, text emailu? Jedna veta od toho panaka v kavarne?

    Myslim si totiz, ze aby mely volby ve hre smysl, tak je nutne, aby mely i hmatatelny herni dopad. Coz jich ma minimum, takhle z hlavy me napada APEX. Opet musim rict, ze i tak je prijemne mit textove nebo pribehove nabity titul, ale mozna prave o to je vetsi zklamani, kdyz takovyhle potencial neni vyuzity vic.
  • To snad ani nejde, ne? Tusim ze muzes naimportovat jen nabusenou postavu na zacatek hry, ve ktere jsi ji nabusil.
  • celoush
    10 let zpět naposledy *3*
  • celoush
    Mě jako "bakera" hlavně potěšilo, že jsem DLC dostal zdarma... a za to fakt děkuji.
  • Keyz
    Škoda, že to je prostě malá hra. Tolik tam toho chybí oproti velké hře.

    Chtěl bych vidět, jak by to vypadalo, kdyby vybrali přesně tolik kolik požadovali a nic navíc.
  • Thorar
    Nejsou už lidi, čas nebo chuť? *1* Hraju s pár lidma Pathfinder a jednou měsíčně jeden den hraní se i po třicítce dá zvládnout *3*
  • todle mě teda moc nebavilo, ale proti gustu..
  • Zdravím může někdo poradit jak importovat postavu ?...po dohrání prvního dílu (nebo původní hry chete-li), tak když jsem nainstaloval Dragonfall, a v menu dal Continue, tak jsem naimportoval postavu jak jsem jí skončil, ale nepokračoval jsem dál v Dragonfall, ale spustila mi od začátku první hra, s postavou jak jsem skončil, se všemi skilly....to jsem nechtěl..)...když jsem dal hru novou a spustil Dragonfall, nešlo importovat postavu a začínal jsem charakterem od začátku s prvním levelem...? neměl jsem moc čas to studovat možná jsem to přehlédl, ale chci si to přes víkend zahrát, tak pokud víte, děkuji za radu
  • Celý tenhle nový Shadowrun mi připadá jako delší zábavná Flashovka - dobře se hraje , ale cosi podstatného tomu chybí .... Příběh ? Ne ... Složitost , asi ...Volby a možnosti jak se na správné RPG sluší ? Určitě !
  • Jednohubka ... takže parťíky si vzít musíš , moc jich tam nebude a u těch kteří ti budou předhozeni na rozsáhlé úpravy raděj zapomeň a expi :/
  • ales.smutny
    Bejvávalo :)
  • Zayl
    No nevím, jediná volba která mě opravdu přišla trochu náročnější na rozmyšlení byl APEX... to jsem si musel v hlavě projít všechny relevantní informace. Ty ostatní jsou fakt jen o tom jak se zrovna cítíš. Ta hra totiž neumí vytvořit finanční krizi a proto můžeš být benevolentní jak chceš. Jsem koupil 2 S class drony, nejlepší ohoz, nejlepší deck, všechny lvl 3 programy a cyberware za 7,5k ... a stejně jsem měl snad 10k k dobru. Jo kdybych měl nedostatek a musel počítat halíře ... potom bych možná řešil jestli nesplnit kontrakt kvůli nějakým morálním zábranám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit