Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • presne, to sou ty nejvetsi blaboly v recenzi, ze v tomhle to je jiny nebo dokonce lepsi nez deadmans switch, kdyz je to prinejlepsim stejny... (podle me spis horsi, z vyse uvedenych duvodu, pseudovolby, osobni pribehy k nicemu, kdyby se aspon na zaklade voleb na konci z toho vyklubalal postrani quest, ale ani to ne, clovek si jen vyslechne, kdo co zkusil nebo zkusi, ale hrac se toho neucasti, takze je z toho nakonec jen planny plkani)
  • divný co?
  • restore
    Ani si nespominam, kedy naposledy som videl niekde volby v dialogoch takto spravene. Absolutne nieje mozne zistit, ktore je ta 'spravna' moznost a clovek skutocne musi rozmyslat na zaklade coho sa rozhodnut. Uz len pre tuto raritu by som to odporucal prejst. Btw este som asi nevidel zbran, ktorej sa zvysuju % na hit so stupajucou vzdialenostou
  • Většina lidí, se svým průměrným množstvím, většinou normálních, emocionálních zkušeností, bude ony archetypy a klišé brát zcela uvěřitelně a vážně. Proto mají mainstreamové postupy takový úspěch. Jsou mířené na lidi s "mainstreamovým" přístupem a zkušenostmi.

    Hru jsem nehrál, ale naprosto ti rozumím.
  • Ti jsy nejaki premudrovalí Bomba poslechny.
    Co presne myslis tim pozdejsim životem?..jako ze me je 14 a a ještě uvidim zac je toho život loket?..ach jo..zbožňuju lidi který pisou jako kdyby me znali...mozna zvládáš pravopis ale o chovani a zivote vis akorát tak houbelec..
  • Veskoslav
    Odkdy je hovorová čeština spisovná čeština? Hovorová čeština je součástí mluvené spisovné čestiny, ale písemné sotva. Nebo takto píšeš normálně? Dlouhej plot, krátký kalkoty, modrý nebe, votevři, rozumnej člověk atd.? Asi si pleteš výrazy obecná čeština a hovorová čeština.
  • Důležité je oboje. Jak obsah, tak to, jak to napíšeš. Možná ti to přijde hloupé, ale lidé, pokud Tě neznají osobně, Tě posuzují právě podle písemného projevu. Setkáš se s tím i v pozdějším životě a to včetně rozboru písma, jak píšeš.
  • Jinak ale musim dodat, ze je Dragonfall fakt paradni atmosfericke bojove rpg, ktere hratelnostne vylestilo zakladni titul. Pevna parta je take plus, ale ta realizace pokulhava. Podobne jako u pribehu, ten mi prisel o trochu lepsi v puvodni hre, v Dragonfallu je podobne jako u partaku az moc citit to prilis pouzivane prekotne katapultovani do pozice hlavniho hrdiny. Hledani Emerald City Killera a nasledne konspirace byly tak nejak prirozenejsi nez "necekane" hrdinstvi.
  • A to tady dlouho nebylo..krouzek cestiny..lol...na webu o hrach by vas mel zajímat obsah a ne gramatika.
    navíc, recenzent je taky jen clovek, udela chybu..no a?...vy je nedelate chytrolini cestinarsky??
  • Keyz
    Máš poslední patche? Ty procenta se řeší na fóru ale já u toho problém neměl.

    I když jsem viděl, blbce jak vyvolal summona, a ten šel proti němu hned první kolo *15*

    S tabletama souhlas. Je vidět, že to je dost omezené. Tohle mohlo být velké RPG. Texty mají kvalitní i prostředí je zajímavý. Ale i tak, to je dobrý.
  • Ja nemuzu s recenzi souhlasit ve dvou vecech - zaprve jsem presvedceny, ze vetsina vazne se tvaricich voleb (tedy tech pribehove-osobne-dialogovych, nemyslim volbu "vystrilet gangstery" X "podplatit gangstery") jsou jen iluze, ze skripty vzdy dovedou situaci do stejneho konce. Respektive ze clovek bud dialog ukonci, nebo dovede do uspesneho konce.

    Ta druha jsou pribehy partaku a jejich realizace. Predne netvrdim, ze to neni zabava. Vzdycky je mile mit ve hre pajdulaky, kteri jsou nejak napsani a maji svuj charakter. Ale proste neni to nejak extra dobre vymyslene, je to klise na klise, samy archetyp, predvidatelnost.

    A hlavne to je podavane tim nescetnekrat opakovanym zpusobem. Jsem drsnak skryvajici srdce ze zlata/navenek hodna holka ale uvnitr roztrzena duse a mam temnou minulost/rodinne trauma/zvlastni tajemstvi ale ne, sefe/komandere/hrdino, reknu ti jen jednu cast, dalsi cast sveho zivotniho pribehu ti povim az po dalsi misi a tak dale a tak podobne.

    Je to proste lacine. Rozumim mechanismum toho davkovani, co by vlastne hracovi zbylo za obsah, kdyby mu postavy vsechno vykvakaly hned. Jenze prave to je ten problem, z pohledu pribehu se hlavni hrdina behem nejakych dvou tri dni stane nejvetsim best friendem forever a vyresi vsechny osobni problemy, ktere je po x let suzovaly.

    Mne se tenhle pristup nelibi. Na prvni pohled dava postavam a pribehu hloubku, ale pri blizsim ohledani to vlastne bagatelizuje. Hrac ma verit, ze veskera ta hloubka jde rozskatulkovat do tri dialogu.
  • Kluci na cem v redakci ficite, ze tohle dostalo 8? Asi slusnej oddil.
  • Zayl
    Jo, lepší to je určitě, ačkoliv přísahám že hit % jsou prostě bugnuté. Tolik 80+% šancí (spolu s několika 99%) jsem neminul v žádné jiné hře.

    Osmičku bych tomu nedal, ale za tu cenu to za zahrátí určitě stojí.

    Opravdu by tomu pomohlo, kdyby ta hra nemusela řešit design pro tablety a zapracovalo se na tom enginu. Zdá se mi, že právě on je důvodem, proč ta hra nemůže být daleko lepší.
  • Doporučuji si zjistit, co znamená mluvená forma, protože to neznamená, že je to v písemné formě správně;) Možná pak nebudeš za idiota. *7* Chápu, že pro Vás Čecháčky je těžko k pochopení, že když v hovorové češtině řeknete dlouhý rifle, tak je to podle Vás v pořádku i když to napíšete.....Tvá čeština a diktáty musely být vskutku dílo, kdy ses obhajoval, že tak i mluvíš. Ono nevím, jak u Vás ve vidlákově nebo kde to bydlíš, ale u nás na Moravě se učí něco jako rody atd. a podle toho se pak odvíjí, co napíšeš. Ale myslím, že Tobě je cokoliv zbytečné vysvětlovat, když mi hodláš tvrdit, že spisovná písemná forma češtiny=hovorová mluvená čeština. Stačí totiž jednoduché ověření. Zkus si napsat ten patvar do něčeho, co má kontrolu pravopisu. Ale jak říkám. Ukázal jsi se jako namyšlený idiot, co vytahuje odkazu na wikipedii místo takových pravidel českého pravopisu. Doporučuji jít někam, kde ti tyhle sra*ky žerou.

    P.S: A to, že odkazuješ na wikipedii, to také o něčem vypovídá. Pokud totiž děláš jakoukoliv studii, seminární práci atd. a dáš tam odkaz na wikipedii, tak to také o tobě mnohé vypovídá. Ono totiž na wikipedii je tolik chyb, že brát to jako zdroj informací může tak dítě základní a střední školy, kde je to učitelům jedno. A proč chodíš mezí hlupáky a nejdeš mezi své, dokolané a chytré? Proč se tady otravuješ? Možná proto, že jsi nějaká ufňukaná nula, kterou nikdo nechce a tak si léčí své méněcené ego tady na diskuzích. *11*

    A když už dáváš citace z Wikipedie, doporučuji číst i druhou větu: " Od psané formy se liší například tím, že zahrnuje též jazykové prostředky bližší nespisovné (obecné) češtině."
  • Doplň si vzdělání: http://cs.wikipedia.org/wiki/Hovorov%C3%A1_%C4%8De%C5%A1tina

    Abych citoval: "Hovorová čeština je mluvená forma spisovné češtiny."

    Jsi hloupý a hloupý zůstaneš, stejně jako většina ostatních tady na Games.
  • Hovorová čeština=nespisovná čestina a použití takového patvaru je špatně. Smiř se s tím. A ano, je to špatně, když takto mluví i moderátoři ve zprávách či takto píšou pisálkové. Jestli Tobě to nevadí, tak je to tvůj problém. A nesnáš se hrát na nějakého pseudointelektuála.....Jediný, kdo se snaží být za frajera, tak jsi evidentně ty.
  • precitaj si recenziu :D
  • Je to hovorová čeština a není na tom nic špatně, proboha. Nepleťte si pojmy s dojmy! Vím, že tady na Games jsou komentující jenom banda hloupejch děcek, ale aspoň občas byste se nemuseli snažit bejt za frajery...
  • Keyz
    Rozhodně to je lepší jak základní hra. Možnost ukládat všude (platí již i pro základní hru), nové zbraně, více vedlejších úkolů, možnost využít spolubojovníky pro akce které vyžadují určitou hodnotu skillu. Je to prostě vylepšené a je tam nová hlavní dějová linka.

    Jsou tam některé chyby na kterých se pracuje aby byly opraveny. Navíc mě osobně vadí daná pravidla, které jsou někdy na hlavu. Ale je to podle nějaké papírové předlohy, tak se nedá nic dělat.

    Rady:
    Spolubojovníci kradou. Když jím dáte něco navíc, tak po konci mise to již nevrací a navíc to blbci nemají do další mise.
    Některé dovedností mají přesah do dalších dovedností. Například možnost vystřelit dvě rány s najednou s větší šanci na zásah, které má puška ale brokovnice ne, tak platí i automatické brokovnice.
  • recenze nečtu bo nestoji za nic, jaké to je?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit