Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Jo
  • Zavádí tohle možnost ukládání i pro základní hru?
  • Hned 6. slovo a taková chyba. "Čtvrtý slovo" není spisovné a gramaticky je to špatně. To jenom tak na okraj:)
  • Nic ve zlým, ale hned čtvrtý slovo v recenzi a gramatická chyba jako blázen. Dál jsem to ani nečetl. Recenze by přeci jenom na profesionálním webu měly mít nějakou úroveň a recenzent měl umět aspoň trochu česky....
  • mimochodem na tom miste sem si to jednou dokonale dojebal, kdyz jsem vlez do toho vytahu, co s nim prijizdeli ti orkove... (uz neslo vylyzt ven)
  • to si nejsem jistej, si predstav, ze vlezes do budovy narvany zabijakama a spustis poplach, tak se tam prece nebudes promenadovat jak na kolonade...

    asi vim, o ktery misto jde, tam to je spis kvuli ty atmosfere
  • recenze moc nectu, ale tohle mi pripada, jako by nekdo varil z vody... o samotny hre tam je prd, a kolikrat jeste nesmysly
  • Ano, jde zrovna o lokaci s vytahem. Az na to ze se na me nikdo nevali. Po kolech jsem prolezl kazdy kousek mapy(a silel jsem u toho) a nic jsem nenasel.
    No ted aspon vim ze jde o bug
  • to se mi teda nestavalo, bud si vsechny nevybil nebo ses v lokaci, kde mas zdrhat a vali se na tebe vlny nepratel (napr. z vytahu)?
  • Mam dotaz na zakladni hru. Obcas utocim a po zabiti vsech nepratel mi hra zustane v kolovem rezimu.
    Na foru jsem na toto tema nasel dva topicy. Jeden tvrdi ze je to tak schvalne,aby v urcitych lokacich udrzeli atmosferu. Druhy ze je to blbost a jde o normalni bug
    Jak je to? Me to totiz tak neuveritelne kazi hru,ze ani nemam chut ji hrat.
  • jsi mrtvi? vazne?

    a returns sou snad oba pribehy, deadmans switch i dragonfall...
  • tak už jenom co se příběhu týče tak je to obrat o 180 oproti tomu v "Returns"
  • alladjex
    Pěkná recenze. Díky. Kdyby se mi na Steamu neválelo několik nedohraných rpgček a měl sem volný časík, byl bych přesvědčen na základě recenze Dragonfall probnout. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit