Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak sem si pořídil Shift2 na ps3 a mam volant Thrustmaster t150 a vubec se mi neukázal v nastaveni můžete mi Prosím poradit dekuji
  • ahoj mam velkou prozbu mam hru udelanou na 100% a vubec se mi neotevreli dragi chci se zeptat jak je otevru nebo jestli je to jen nejaky mod na stazeni diky za odpoved.
  • zdar piloti,prosim vas kde v tehle hre napisu sve jmeno aby se mi objevovalo ve startovce?diky a prominte za blby dotaz,ale hru mam chvilku a teprve se s ni seznamuju. *3*
  • Hra mě příjemně překvapila, čekal jsem že to bude něco jako SHIFT 1 ale ono se mi to zdá o dost lepší. Z hrou jsem si užil, a ještě si užiji hodně zábavy. Překvapilo mě že je zde brněnský Masarykův okruh který sem si musel hned vyzkoušet. Hra se mi líbí a 8/10 si zaslouží.
  • Dobrý den našel sem nejlepší ČeskoSlovenskej server pro hru Live For Speed ,můžete si tam zahrát zadarmo,dokonce mají ten server upravenej různé hodnosti,body,statistiky atd... je to vážně super,jezdí tam dobrá parta Čechů a Slováků ,dokonce tam pořádaj demo ligy v LFS,zde vám přikladám odkaz podívejte se www.lfszacler.websnadno.cz *1* *1* *1*
  • lidi nevite proc se mi najednou uzamkly vsechny zavody kromě toho modern D.. a to uz mam 45% odehraných... nemužu přijít na to proc.jestli to nebude v nastaveni... nevyznáte se v tom? *1*
  • vetší kundovinu sem ještě neviděl.prej realistická hra.velký mrdáát. auta se chovaj jako na mejdle oponenti nedělaj chyby a fyzika je hnus, a to nemluvím o diskriminaci nás hráčů co radi hrajou na klavesnici a ne na pochcanejch volantech .zbytečně vyhozený prachy.ea at se de vysrat a radsi dělejte to co vám de nejlip ,kundoviny!!!
    • ZMRDE *11*
  • Tak jsem to koupil a je to super hra, baví mě snad víc, než GT5 na PS3. Jenom na začátku mi to automaticky nastavilo obtížnost na hard a to mě teda dost prudilo jezdit některý závody na desátej pokus, tak jsem to snížil na medium a to je pro mě tak akorát, jsem línej pilovat techniku a chci hned vyhrávat :-) Jen ty crashe jsou fakt zbytečně drsný a některý auta nechutně přetáčivý, ale to je o zvyku.
  • Zravím lidi... mám takovej problém .. už na začátku ve skušebním závodě (s GTRkem) mi nejde zařadit větší rychlost než 2 .. hraju to na volantu Logitech G25 Racing.. nevíte co stím ?? prosim poraďte *4*
  • Nevíte někdo, jestli je v nějaký hře na PS3 Saab 9000 nebo 9-5? Tady asi není, co.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit