Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezka hra s vynikajici grafikou a hratelnosti az na strety - v 1. shiftech byly podle me lepsi zde staci tuknout do auta treba i o pul tuny lehciho nez vas vuz a jste mimo trat zatimco druhy vuz jede v pohode dal, jedina chyba ktera tuhle hru kazi...
    • to je na tehle hr uplne to nejhorsi co me vubec muze nastvat fyzika
  • Ve srovnání s předcházejícím dílem se zlepšilo: ovládání aut, grafika, více tratí a aut (Masarykův okruh), zvuky aut, a ještě dost věcí.
    Na druhé straně se horšilo v multiplayeru to, že neexistuje komunikace mezi online-hráči, pouze přes mikrofon, což je nepoužitelné. Dále úplně chybí možnost porovnávat časy na jedno kolo. A samozřejmě chybí čeština. Tu snad někdo brzo dodělá. Tvůrci hry by brzo měli vydat opravnou patch s možností chatování, jako v minulém dílu. Přes tyto výtky hraju NFSshift2 raději, než starší díl.
  • Ahoj lidi, já dávám taky palec nahoru, nejsem žádný hardcore a myslím že to ani není cílová skupina téhle hry. Grafika není špatná, atmosféra výborná (hlavně v noci :), sem tam se najde chybička ale jinak jsem spokojen. Nadchla mě nabídka aut-jsem na starší kousky a tady se můžu opravdu vyřádit. Hraju na volantu, nic jiného asi nemá smysl a nastavení i chování aut bez problémů. Zatím jsem nezjistil kam to típe obrázky, ví to někdo? díky a hodně zábavy :)
  • Kde se hrabe Shift 2 na Race Driver GRID nezbývá než čekat na dvojku Codies prostě umí :)
  • ahoj lidi, potřebujo pomct s nastavením gamepadu. Když dám nastavení vlastní gamepad a tam zkusím přiřadit "tlačítka" tak to píše multiple inputs were detected a nic to nepřiřadí. Gamepad funguje jen v nastavení x360 ale tam je moc velkej deadzone a když ho dám na 0 tak nevidím rozdíl pořád je obrovskej, skoro 1/3 rozsahu analog. páčky.
    • Ja mam x360 pad a i s deadzone 0% som mal pocit ako ty. Je to asi tym ze hra ma hodne velky input lag a dost trva - hlavne pri malych rozsohach kym viditelne zaregistruje steering. A to i s modmi ktore ho trochu opravuju vratane dinput8.dll. Moc s tym asi nenarobis sorry, viem ze som skusal co sa dalo.
  • Jsem pohlcen a už mě z volantu bolí ruce....:-DDD jednoznačně za dlouhou dobu nejzábavnější hra-alespoň pro mě....:-)
  • mě osobně se hra moc líbí! Listí a prach, kamínky na silnici, Bomba! jízdní model se mi velmi líbí a celkově se mi to hraje dobře, moje hodnocení jako "hry" a ne simulátoru je 9,1/10
  • Potreboval by som poradit, hram tuto hru na tomto volante a ovladanie mam ako keby o 1/2 sekundy oneskorene, da sa to nejako odstranit?
  • Jezdím iracing a musim říct,že je mi shift opravdu moc sympatický.S ovládáním vozu jsem se celkem rychle zžil a je to opravdu zábava jakou bych od takové hry mohl čekat.Má to něco co iracing ani rfactor nemá a to je podlemě zábavně,dobře a chytlavě udělaná kampaň.Jízdní model komentovat nebudu ani na to nemám nárok,protože jsem nikdy v žádnym závoďáku nejel.Jediný co mě u takových her štve, je jak se pořád chtějí přiblížit realitě tím,že tam dají pohled z kokpitu s helmy a čím více se obraz třese a naklání do zatáček tím je to "údajně" realističtější.Co to je za blbost-když jedete v autě,tak se to samozřejmě všechno třese a naklání,ale člověk je snad uzpůsoben tomu,aby tyto věci nějak eliminoval a k tomu slouží hlava a oči.Takže v důsledku toho samozřejmě vidíte v reálu stabilní obraz.A důsledkem tohoto snažení tvůrců hry je,že se z těchto pohledů absolutně nedá hrát,protože se netrefíte do zatáčky a proto je v profi simulátorech obraz z kokpitu stabilní nebo jen s minimálním pohybem,aby to vypadalo věrohodněji.Pokud bych to měl brát komplexně,tak dávám pro Shift 2 palec nahoru a to jsem "oldschool simracer":-)
  • blahorodie
    .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit