Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ShitCity
  • Není to tak černobílé.
    "Vymazlit si město na 16 sektorovém regionu v single s postavením všech divů světa není práce na pár hodin, ale dnů.
    Zvlášťě, pokud přihlédneme k tomu, že suroviny nejsou neomezené. Na velké mapě jde dosáhnout i 4 miliónového města (a to jsou jistě i schopnější hráči než já), ale udržet jej v "chodu" v době kdy dojdou suroviny jako uhlí a ruda, s nárustem znečištění díky dopravě není rozhodně hračka. Průmyslová města se musí poměrně dost přebourávat a komplet přestavovat, často i několikrát.
    Největší problém je asi voda. Možnosti jak tuhle "surovinu" doplňovat jsou dost omezené a pokud ji znečistíte, zabere několik hodin reálného času ji dát dohromady.

    To, co píše recenzent je pravda u měst "rychlokvašek". Rychle zaplácat region a říct "jo vydělávám, mám plno, jdu na vedlejší region. Zaplácám mapu a řeknu, jo vyhrál jsem to, nemám kam stavět, nuda. Jdu napsat recenzi. Souhlasím s tou ne-simulací (frozen region) ve chvíli, kdy za single hraju celou mapu sám - to je průser, výrazně by to zvedlo obtížnost, kdyby ostatní města v regionu běžela i bez mé přímé účasti. Osobně doufám, že právě toto je jedna z těch věcí, které "dočasně vypli, aby ulevili serverům".
    Multiplayer je prostě jako jakýkoli jiný týmový multiplayer. Když máte člověka, co to neumí nebo vám to záměrně kazí, je to problém v jakékoli týmové hře. Jen to u 5 minutových matchů ve střílečkách mrzí míň.
    Problém je také opravdu malinký výběr map, 8! je fakt šíleně málo. Pěkné by byly i třeba 32-64 sektorové, kde by si hráč i v multiplayeru "claimnul" několik sousedících sektorů, přidat pár divů světa jako velkou hydroelektrárnu atd... Snad se to pohne víc správným směrem.
    Za dva týdny má být první global event, kdo ho bude chtít vyhrát bude MUSET spolupracovat. Zatím si všichni v multiplayeru spíš jen tak hrají na pískovišti, hledají kamarády a oťukávají optimální "build".
    Z mého pohledu ano, hra má chyby, stále neběží v plném modu, a stále má dost nevyužitého potenciálu. Jednoznačně je chytlavá a zábavná, třebaže ne pro lidi, co je pro ně "postavení města" víceméně zaskládání regionu domečky. Jsem si jistej že tohle mi vydrží déle než faily typu Diablo III, SW Tor, ...
    • Odulin
      Super. Díky za tvé dojmy...teď mám chuť to na vlastní kůži taky vyzkoušet!
    • Zrovna jsem se chystal napsat obdobný příspěvěk, jakmile servery poběží na 100% se všemi dočasně deaktivovanými funkcemi, nelze hru jinak než doporučit. Piplal jsem se 3 dny v kuse s poloostrovním městečkem, které dosáhlo maximální vyspělosti a vydělávalo díky turismu a celovečerním akcím/koncertům i 200k za den. Přečkalo útok zombie, tornádo i ohnivého t-rexe. Pak ale přišlo zemětřesení a jaderná elektrárna to zkrátka neustála a explodovala. Radiace udělala z ráje radioaktivní pustinu :( Setkal jsem se také se situací, kdy mi vítr navál ze sousedského města vlastněného jiným hráčem jedovatý vzduch, pak nezbývá než diplomaticky vyjednávat :)
      • Keyz
        Zombie, Ohniví T - Rex WTF?

        To je asi naschvál aby si měl co dělat. Postavíš město a začnou padat meteory atd..
        Kdyby to bylo jen někdo jak to bývá..
  • Aneb jak to dopadne, kdyz se nenarocnost The Sims promitne do The Sims-city.
  • Zvykajte si, žijeme v konzumnom veku, kedy majoritná časť hráčov chce hry pri ktorých môže bez rozmýšlania prdieť do fotelky pred obrazovkou svojej konzole a pri hraní sa ani trošku nesnažiť. A tieto trendy sa samozrejme prenášajú aj na PC hry.

    OBÁVAJTE SA, PRETOŽE BUDE HORŠIE!!!
  • Keyz
    To by mně zajímalo jak to půjde modifikovat když to jako MMO.
    • S tim bych asi nepocital protoze pak by se mohlo stat ze odpurci EA politiky by si mohli veci keter se jinak plati namodovat do hry. A to EA nehodla riskovat...
    • no jednoduse pres placene DLC od EA *1* kazdy si to zmodifikuje podle sve penezenky nebo toho jak moc se necha oholit
      • Keyz
        To bude modifikace typu, nové skiny budov atd *4*
  • smajdal
    Na hrej.cz 6/10 ...trošku delší čtení, víc se o hře dozvíte + videa recenzentů. (neberte to jako reklamu na konkurenci, ale takhle obsahově strohá recenze si o to opravdu říká)
    • walltar
      A na PCT je zase spíš víc technická recenze, která ukazuje nároky na hru.
      • Keyz
        Tak se to očekává,že rozeberou nároky.

        Jinak musím souhlasit,že videorecenze na hrej je dobrá (rohodně po informační stránce). Dozvěděl jsem se toho více než zde.
  • Uživatelská recenze? *4*
  • Maxis očividně neříká o nutné online feature pravdu. www.rockpapershotgun.com/2013/03/12/simcity-server-not-necessary/
    • walltar
      Šak to je jasné ... když ti blikne v půlde hraní server connection lost a hra jede dál tak si říkáš a jak se mě teď v cloudu počítá ta simualce? Jsou to kecy ... je to klasická allways on DRM, která hře nic nepřináší. Ale s tou cenou jakou nasadili se nedivím ... sa to by si to upirátil i zaměstnanci M$.
    • Zrovna jsem na to koukal,jsem zvědav jak se to všechno vyvrbí
  • Takze secteno podrtrzeno trzni hnus dorazil i do her postupny a hnusny trend dosahuju vrcholu vydaji za bratru 1000 kc demo.Z recenze sem pochopil ze je to demo, ma to vsechny prvky.Jak dlouho bude trvat nez se objevi dlc balicek?treba nastroj uprava terenu?Nevim zda se mam smat ci brecet ale tadle civilizace ktera uz nevi kudy kam prodava zabavu po kusech nepekne skonci.navic lepe pro me za pul roku pockam az to bude stat 200kc a dlc balicky dalsich 200 a chudaci coto koupili za 1000 budou mlatit hlavou do zdi
  • zrovna ctu http://answers.ea.com/t5/Miscellaneous-Issues/Traffic-quot-AI-quot-This-is-why-services-and-traffic-are-broken/td-p/737060


    vypada to ze ta hra je vazne rozbita uz v zakladu, tohle se bude blbe opravovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit