Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Tak ale.. na druhou stranu si myslim, že všechno je takový přesexovaný dneska. Hlavně třeba seriály, jako Borgias a Game of Thrones.
  • K čemu statek, když už mám několik baráků po celým Skyrimu? Lepší by bylo, kdyby měl hráč možnost založit město. Určil by základní architekturu, jakej typ staveb tam bude. A postupně by se zvětšovalo až do velikosti třeba toho města, kde sídlí ten vzdorokrál Nordů (jak se nemá rád s Říší, už si nevzpomenu, jak se to jmenuje, dlouho jsem to nehrál). Mohlo by se to zakomponovat do toho questu Říše vs povstalci. Po dohrání hl. linie by tam třeba vyrostla svatyně, kde by hráče uctívali jako zachránce, šlo by je přesvědčit, aby na mě založili novej náboženskej kult. Atd. *15*
  • Panebože co to ze Skyrimu dělají Simsrim nebo co? Zlatej Oblivion. *8*
  • proc mam - ?
  • Keyz
    K čemu to je když ty NPC jsou tupci. V sims se postavy alespoň nějak chovají a zde to je na prd.
  • Pche.. tak necromancy nebude *7*
  • cumpi3
    řekl bych, že nejde o lidi v Bethsedě...ale prostě o retardaci dnešní společnosti, která se tváří, že násilí je víc normální než sex
  • Spíš si myslím, že se nechtěli moc dělat s genezí potomka... S batolecím a kojeneckým věkem. Přece jenom by to znamenalo spoustu času nad novými animacemi, zvuky, prvky. Chytřejší je brát z něčeho co už máš vytvořeného a děti (věk 6-14 let) tam pokud vím už jsou... :-)
  • KeanuX
    Asi máme v Bethesdě náboženský fanatiky. Děti se přece nerodí ale zjevujou *1* sex je přece nemorální
  • Komu to cpeš? Grygar tu hru recenzoval asi před rokem kdy byla úplně jiná.A nezapoměn mě zdislikovat a napsat dementní odpověď. *3*
  • Snad půjde alespoň dítě obětovat za zlepšení skillů,jinak *6*
  • To ano, u boju v Gothic 1 - 2 jsem se bavil vice, stejne jako je pro me lepsi, kdyz monstra nelevelujou se mnou a kdyz je loot predem urceny a stoji za to (ne jako vymlatit tezky dungeon a najit v posledni bedne par zlataku,mrkev a nejaky supacky predmet).
  • Amylee.Anderson
    Proč ne, ale ta adopce mi přijde blbá. Lidi se v tý hře mydlej jak divý, ale sex je fujky *7*
  • Amylee.Anderson
    Abys to aplikoval do světa Skyrimu, měls napsat: dva Nordové by měli Khajita :D (a hned to máš obohacený i o zoofilii)
  • ,,...hezky kamaradum ukazat jaky mas hezky domecek..."

    Tímto Tě oficiálně zbavuji titulu muž.
  • Dodam link. http://skyrim.nexusmods.com/mods/18480
  • ja ani skyrim nedohral, skoncil sem jak musim donest nejaky svitek jednomu vedci ktery je na konci mapy kde je led a musel sem cekat az to rozlusti. tak sem nevedel co delat.
  • cumpi3
    Že by ta hra měla až tak propracovanou umělou inteligenci? *1*
  • Cahir
    "Adopt a child"! *1*
  • Shaker
    haha, taky dobrej :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit