Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve fable 2 (nevím jak ostatní díly ale v tech asi taky) si taky mohl mit sex (A to i homosexualni nebo s kondomem :D) tak proc ne skyrim?
  • Pokud bych si měl vybrat: Skyrim pro děti? Pro dospívající? Pro dospělé? Zaškrtl bych určitě třetí variantu. Takže podle mě Skyrim je pro dospělé a pro dospívající. Dětem takové hry do ruky nepatří.

    Jinak souhlas. V RPG nejsou žádné variace. Člověk má jediný výběr: zabij kouzlem šípem či mečem. Tím to končí. Co bych dal za možnost dohrát hru jako pouze a výhradně obchodník!
  • Nechápu tu kritiku. Tohle je prostě pidi DLC, který ani není nutný si kupovat. Já nevím, ale co vy jste dělali, když jste dojeli Morrowind či Oblivion? Běžný hráč nejspíše spustil jinou hru, HC hráči pokračovali a např. si budovali vlastní panství a hráli svůj příběh dál. Znám i takové, co dokonce ve Skyrimu nezabijí žádné draky, neprohání bandity, ale hrají za lesníka, farmáře apod.

    Tohle drobné DLC prostě jen přidává to, co HC hráči chtěli. Kdo to nechápe, měl by se více zorientovat v TES komunitě. *3*
  • Nema nekdo problemy po tom novym patchi? Teda ani jsem si nevsiml, ze by se mi stahoval, ale nekde jsem tu postrehl, ze snad mel ted vychazet...
    Hru jsem ted znovu instaloval (a hned do zacatku naladoval asi triceti modama, takze problem muze byt tam..), a vsechny postavy (vcetne moji) mam zamrzly s roztazenejma rukama. Jen se tak legracne soupaj po zemi.
    Neco podobnyho mi obcas provedl ten starsi patch pri jizde na koni, ale to bylo jednou za hodinu na vterinu...
    Neresily se zas nejaky patchem pridany bugy?
  • Mysli si co chceš podle mě je oblivion o hodně lepší než Skyrim.
  • no chlapec ma pravdi vzdyt treba i mount and blade je podobne :) a nemyslim si ze skyrimu to nejak uskodi me se to treba libi
  • promin ale to že tam občas vlk sežere srnku není "Mydlej jak diví".. ve skyrim tam leda 90% npc vykládá jak maj těžkej život ty mydlej jak diví zahrej si GoW.. *1*
  • Dítě? Další "Adoring Fan" z Oblivionu *1*
  • Prostě to není přesexovanej serial ale knihy od autora.. *7* nechápu co nechápeš.
  • Prob by staveli neco,co ve hre uz od zacatku je?
  • Doufám, že půjde postavit kadibudku, aby byl Dan Vávra spokojený *1*
  • Nejlepsi zbrane a brneni? Vykovej si,ocaruj si. Nic lepsiho ve hre nenajdes. jestli je to dobre nebo ne,to uz necham na kazdem.
  • Skyrim a dospele RPG? To je vtip? A taky me uz stve to vase neustale prirovnavani k Sims. Moznost postavit si barak= Sims? Boze. Sims neni zadna realna simulace zivota,v Sims muzes byt vampirem,nechat se unest ufo,mimozenstanem,zlodejem,pestovat masozrave kyticky,prozkoumavat kobky s mumiemi,cestovat casem....milion veci ktere maji se simulaci zivota pramalo spolecneho. O simulaci zivota mluvi porad jen ti co Sims nikdy nehrali.

    Ja si naopak myslim ze ke kazdemu spravnemu RPG patri nebojove prvky-staveni domu,crafting,obchodovani...proc by melo byt mene zabavne dohrat nejake RPG treba jako obchodnik,co se diky kontaktum a svemu umu dokaze protlacit mezi elitu rise a ovladat ji? Vyvojari vzdycky slibuji-muzes byt cim chces. Coz v realu znamena-mu7zes byt valecnik na 3 zpusoby. Nuda.
  • U Skyrimu volám o více zbraní a oblečení. Ve čtvrtce hry seberu meč a mám jí skoro až do konce, protože lepší už zřejmě asi není a to mě docela mrzí, proč tedy procházím miliony dungeonů, v kterých je ale opravdu ho*no
  • Acindards
    Tento přídavek alá postavit dům a zasadit strom bych spíš odhadoval na patch k "wowku", kde něco podobného očekávám už nějaký ten rok, ale ne na Skyrim, který považuji za dospělé RPG. Zase nadruhou stranu je to zase něco nového. Já si nepamatuju že by jsem si v nějakém RPG hrál na The Sims někoho to může bavit, ale takové simulace reálného života jdou mimo mě přijde mi to moc "Geekovské". Děkuji nechci a radši se budu tvářit jako bych o tomhle DLC nikdy neslyšel...
  • hrát jiný quest ?
  • http://www.youtube.com/watch?v=IUH3JQjcweM&feature=player_embedded
  • Caincz
    Ach jo, a já se těšil, že opráším staré savy a oplodním svou právoplatnou manželku Aelu. Ale adopce? Pokud nejde adoptovat etiopana, nechci. A ne, Redguard se jako náhrada nepočítá.
  • oblivion je gulo
  • Vypadá to velmi zajímavě. Já osobně bych to přivítal. A komu to vadí, může to ignorovat, protože je to jen DLC a ne datadisk. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit