Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spoilovat vubec nemuseli. Ale mohli tu serii trosku vice přiblizit těm co zaklinače vůbec neznají tak jako já. Ta jejich recenze byla jen o tom že je v té hře plno věcí.
    • Archengel
      kdyby to rozvedli tak už spoilujou, u witchera 2 se bere skoro za samozrejmost, ze kdyz to budes hrat, nebo budes chtit hrat, tak ze si 1ku už dohrál....a jestli ne tak ji nejdriv zahraj...
  • Archengel
    Je vidět že tukan a alžběta čtou tuto diskuzi, čili narážky na prsa.... *5* tleskám jim, je super že se do onanistů na zdejším foru opře celorepublikově vysílaný pořad
    • to si to asi spatne pochopil mluvili o zaklinaci alžbeta jako prsa ve hre ze tam je ta zenska a tukan jako geralt xP
      • Archengel
        pochopil sem to dobře, použil to jako dvojsmysl...nebo třeba minule alžběta s killzone trojkama, nebo jak řekla že si nahoňí prsa....strefujou se do pubertálních onanistů na tomto foru velice dobře a rafinovaně....like that *3*
        • a nebo ty ses moc velkej konspirator *7*
  • Tak recenze na zaklinače v dnešním díle ktera byla schvalně až poslední byla ta nejhorší recenze co jsem kdy slyšel. O hře řekli uplné Ho*no
    • Archengel
      nebo je tu druhá možnost....žeby třeba nechtěli spoilovat ? *12*
      ps: Don't feed the trolls
  • Jak se jmenuje ta písnička na začátku? Jo a game page je lepsi *12*
  • tak hodnocení Alžběty bychom tu už měli, teď jen zbývá ptaní se na názvy písniček a porovnání s Game Page
  • Ten Mortal Kombat to vypada opravdu luxusne!:)) Skoda ze nemam PS3!!
  • Erien
    Tukan má prostě nejlepší triko :). Hledal jsem ho na netu a nic, neví někdo o něčem?
    • http://www.binbin.net/compare/Space-Invaders-%28Black-T-Shirt%29-%28Large-T-Shirt%29.htm
      • Erien
        Jak jsi to udělal :D Pán bůh ti to zaplať na stotisíckrát :D. Díky :)
    • tady ho más:) hledal jsem asi 3 minuty
  • montatatana
    Tak jakej vystrih dneska? Ma cenu klikat na play? *2*
  • Alžběta je krásná (nemyslím to úchylně) díl povedený ta herna má neskutečnej nádech :)

    Nevíte jestli bude DIRT3 v dnešním díle?
    • jinak ten tukanův pohled na konci :DDD
      • Asi tak ten mě taky dostal *1* *1* *1*
  • Trojky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit