Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tyhle diskuze, to je vážně něco.

    Docela to v celé nahotě ukazuje, jak velké procento lidí co sem chodí pomlouvat moderátorku jsou: a) fakani co by měli mít internet zakázaný od maminky b) naprostí idioti jenž se nacházejí na samém dně společenského žebříčku. Nevzdělaní, nevychovaní a zakomplexovaní svou vlastní bezvýznamností.
  • Mě to strašně připomnělo hru Tribes: vengeneance. Jak grafikou, tak herními prvky(až na ty vozidla).
  • Motorstorm
  • Aha já tenhle díl už viděl na YT :D jak to že tam byl tak brzo?
  • Pro mne KotoR 2 jedno z největších herních zklamání, původně jsem ani nevěděl, že to nedělal BioWare, teprve když jsem dva večery hrál a přišlo mi to celý "nějaký divný", podíval jsem se pořádně na krabici a s překvapením zjistil, že je tam podepsaný někdo jiný. Alpha Protocol jsem nehrál, tam neposoudím.
  • Cosi
    U jedné hry už byla uvedena jako recenzent, jen nevím u jaké.
  • Bylo by fajn, kdyby zrecenzovala hru Alžběta, když jim teda rozumí a mohla by to i třeba namluvit, alespoň jednou *4* plosím...
  • Pro mě je Obsidian jedno z nejlepších studií, jistě, jak tu již bylo psáno jejich hry jsou často plné bugů a tak podobně.Ale příběhově je to naprostá špička.

    A jinak co se to tu řeší nad tím rozum zůstává stát fakt demence. I kdyby to byla doopravdy nějaká výjimečná kočka tak by to byla děsná demence.
  • Je to prakticky to stejný, herní mechanismy zůstali stejný akorát je trošku vylepšenej MP, každopádně jestli tě bavila jednička tak dvojka je o pár bodů lepší
  • smejki
    koho tady stírám? já se ho ptám, prokrista. New vegas má dost specifický koncept, takže pokud mu sedí, co já vím, Gothic, DA1, Icewind Dale, Diablo, Neverwinter Nights, kde jsou příběhy dost lineární jen s dílčími obměnami, ta se mu divit nebudu. Pokud ale řekne třeba Fallout 2, tak už je jasné, že mu je ten koncept blízký, což už pro New Vegas nevyzní tak dobře.

    Nevím, kde se bere tenhle pocit, že diskuse musí být o poměřování údú. *7*
  • Vlastne kdyz vemu, jak jsem nakonec s zetonem nalozil ja, tak to celkem zajimavy bylo. Teda spis je super, ze takovy klicky hra umoznuje.
    Pokud ale nekdo celou hru skace jak House nebo NCR piska, urcite chapu ze muze byt zklamanej..
  • To bude vzdycky subjektivni, takze tim tezko nekoho setres, a ani on asi nebude schopnej ti neco uzitecnyho doporucit (kor kdyz mas urcite velkej prehled)

    Ja bych treba taky nerekl, ze je to s pribehem FNV nejak slavny (lepsi nez F3 jo, ale o TOLIK?)
    Vzdyt pribeh je vlastne uplne prostouckej, ze zacatku ma takovej klasickej nadech tajemna, kterej se ale rychle ztrati, a od chvile kdy mam chip u sebe, se uz zajimavyho nedeje vubec nic - uz to jen smeruje k nevyhnutelnymu (nepatrim mezi radoby chytraky, co se snazej hadat co bude dal, ale tady to slo samo...)
    FNV je bombasticka hra, ale sam zakladni dej ma podle me spis prumernej. Nahoru to tahne samozrejme stylizace, svet, a nektery zajimavy postavy. Jinak si misto platinovyho zetonu dosad treba libovolnou magickou serepeticku, a velmi podobnej pribeh jsi urcite sam hral/videl/cetl uz nescetnekrat...
    Na druhou stranu (aspon pro me) neni ta hlavni linka v pripade takhle giganticky hry to hlavni. Tam uplynuly nekdy snad i desitky hodin aniz bych ji jakkoli posunul. Miluju tam hlavne to putovani pustinou, vymetani kazdy rozpadly kulny, hromadeni uzitecnejch veci, vedlejsi questy, atd. atd. atd.
  • smejki
    mohl bych poprosit o příklady her s nejlepším příběhem (podle tebe)? Jen abych věděl, z čeho vycházíš.
  • xixixao
    Recenze na Section 8: Prejudice úplně k ničemu... Nedozvěděl jsem se, jaký jsou novinky oproti původní hře, jestli je lepší, nebo horší...
  • me sosobne new vegas zklamalo hlavne pribehem
  • smejki
    O_o
  • a v čem je ta mozila 3roky napřed?
  • Bože ty jsi taky dobrej ČEŠTIN. *11* *11*
  • Konečně jsem potkal dobrého čestina.
  • smejki
    *1*
    selfslapped

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit