Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand
    presne tak. ja si jen preju, aby parkrat dostali obsidiani fakt volnou ruku. ne jak alpha protocol, kdy jim do toho kecal kazdej pitomec. ne jak kotor II, kde nemeli cas to poctive dotahnout. a koneckoncu kvalitni beta testing by jim taky prospel... aspon u New Vegas se trochu blyskli.
  • Ahaha, tak to vypadá že už jí Tukan uzmul její "kouzlo" *3* *12*
  • Přesně... tak moc pindat na Obsidian nemuseli... jo, jejich hry mají bugy, někdy musejí hodně hry i vynechat (KotOR II) a prostě se s nimi vlečou různé problémy, ale dělají nejlepší příběhy vůbec (např. MWN2: MotB).
  • hm tak z toho jak to píšeš máš s tvorbou webu asi takovou zkušenost jako Mgr Kaluža...

    Končim nehodlal jsem tu vyvolat flame na téma prohlížečů.
  • Kámo pro tebe jedna rada do života. Radši "nemisli". Tuto schopnost přenechej vyvoleným. Ty jsi jí očividně obdařen nebyl.
  • co sa da robit ma pekne kozy aj tucek to zahlasil no ;)
  • Já nejsem obyčejný user, pro mě jako pro webdesignera je to důležitý parametr. Občas je až neuvěřitelné jak IE dokáže zpraseně zobrazit stránky, přičemž všechny ostatní prohlížeče na všech systémech to zobrazí správně. Fakt velká zábava pak doprogramovávat něco speciálně pro IE ... Navíc IE je ve srovnání s ostatními pomalý, hraje si na silné zabezpečení neustálým zobrazovaním upozornění přičemž skze díry v kodu IE se do pc dostane mírně pokročilý hacker atd.
  • Presne tak, banovat banovat banovat... Je naivni cekat, ze se cokoliv zmeni pouhym vyhrozovanim / strasenim
  • smejki
    tvrdit, že si obsidiani nezaslouží kritiku snad nemůže ani jejich největší fanoušek, ale to, co tady zaznělo, bylo hodně přestřelené. Ano, dělají druhé a třetí díly, ale možná právě krom DS3 byly všechny jejich sequely lepší původních her... krom bugů, kterými jsou povětsní. Nicméně i ty mají svůj logický původ - nikdo nedělá tak komplexní RPG jako oni.
  • kde je ta slibovana recenze Xperie??nato jediny sem se tesil a vono nic ...
  • To pomlouvání obsidianu si mohli odpustit,navím jak se vyvedl nový dungeon siege(a vzhledem k tomu že mě celá serie vubec nezajímá tak se to ani nedozvím),ale obsidian entertaiment je jedno z mých nejoblýbenějších vývojářských studií,minimálně kvuli sw kotor II a skvělému alpha protocolu
  • ehm aha odborník. ..

    Ano v Acid testu asi nejlepší není. Nicméně 99% stránek zobrazí naprosto korektně. Pro tebe jako pro obyčejného usera je výsledek acid testu skutečně důležitý.

    Ach jo když už tobě podbní začnou používat vlstní mozek...
  • Já bych u těch notorickejch přešel rovnou k IP banu, shazují veškeré diskuze u nových dílů re-play, soudě dle jejich mentální vyspělosti by změnu IP nezvládli a byl by pokoj....
  • Na srovnatelné úrovni pokud by IE9 přišel tak před třemi lety. Dokud nebude mít v acid3 testu 100/100 tak se nemůže s ničím rovnat. MS si zřejmě kromě reklamy platí i lidi v dikuzích...
  • Cosi
    omg, tvoje čeština!!!
  • Chtěl bych reagovat na to, že podle replaye se Section 8 inspirovalo u Halo, není to vůbec pravda hra se inspirovala(je spíše volné pokračování) u Tribes. mám takovej dojem že mají i společný vývojáře.
  • No konečně! Jinak bych tuhle diskuzi kvůli těm nadrženejm náctiletejm idi*tům přestal za chvíli číst...
  • přesně, nevím za co máš ty mínuska...hold, argumentovat je těžké *5*
  • Diky za info *4*
  • Nezájem, nevíš, co je to za písničku? Game Page bylo stejně lepší, moderátorka je má velké, omg ta víslovnost!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit