Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevim jak to vysvetlit ,ale treba recenze se mi nelibej. Mnohdy videorecenze at uz na TGames nebo Eurogameru maj vetsi uroven a vahu nez ty polotovary co jsou v Re-Play. Jako treba co me bouchlo do usi byla treba mluva typu Krejtos z God of War. Proboha proc reckej hrdina se musi nutne vyslovovat anglicky?
  • ja trojku jeste nehral ,ale podle ohlasu od lidi to asi nebude nic extra. Povazuju se za fandu tehle serie a na treti dil jsem se uprimne tesil ,ale uz z traileru se mi ta hra zdala receno slusne zvlastni. Takze si pockam na nejakou poradnou slevu a pak si ji treba koupim. Zatim budu sondovat kdo co si o ni mysli. I kdyz reakce me spise brzdej abych si hru poridil.
  • matty-the-gamer
    Tak za 1. Alžběta tam vůbec není proto, aby jste z ní byli nadržení( ikdyž si myslím, že je hezká *3*) a za 2. Nevím co očekáváš, podle mne je pořad zajímavý a kvalita je na místě.
  • Jednoduše ... protože to nejsou autoři.
  • takze ve tvem pripade je v poradku kdyz nespokojenej Mechwarrior pise tady neco o tom ,ze SS2 je nejhorsi dil v serie. Kdyz ti tady nekdo odpovi ,ze se mu to libi tak se ho snazis jako zesmesnit nebo co jako mel bejt ten tvuj koment. A pak jeste tady predhazujes nejake weby ,kterejm rozumnej clovek neveri ani nos mezi usima. A kdyz uz dojdou uplne argumenty tak si jako nejvetsi krivdu sveho zivota tady vytahnes nakou starou diskuzi z KONKURENCNIHO webu. Komenty ,ze jsem se na tebe nalepil si nech od cesty pokud si se nevsiml tak tohle byla prvni reakce po hodne dlouhe dobe. Mozna ,ze ta tvoje avizovana diskuze z bw byla naopak nase posledni komunikace na hodne dlouhou dobu. Tak tu aspon nelzi.
  • Ono záleží co od toho očekáváš. Já mám rád obojí.

    First a Second Encounter nabízeli sice rozlehlý a rozmanitý, ale nepříliš vyvážený levely, ale na druhou stranu měli tuhý bitvy v arénách s ohromnými kvanty nepřátel a nekompromisní obtížnost. Že měli vyvážený a vhodně dávkovaný humor si nemyslím, ale to je spíš otázka vkusu.

    Serious Sam 2 měl podle mě menší, ale vyváženější levely, bizarní bojový vozidla a celkově arkádovější a přístupnější hratelnost, byla to dost vtipná střílečka což není dneska vůbec běžný. Zklamáním trošku bylo, že už to nebyla taková hardcore výzva a finální boss také zklamal.

    No a SS3 je takový jen částečně povedený experiment, zatím asi nejslabší díl. Doufám, že v tomhle duchu nebudou i další díly. Málo humoru je tam ten nejmenší problém.

    Mimochodem, autoři se na forech zmiňovali, že zvažujou předělávku právě Serious Sama 2 do novýho enginu.
  • Mechwarrior_bw
    ? ... pri všetkej úcte (a písal som ti to už x krát i na Bonuswebe ) - ty mi nebudeš hovoríť čo si mám a nemám odpúštať alebo na čo a ako mám reagovať, rozumieš ? *7*
  • matty-the-gamer
    Kdo (nebo co) se ztrapňuje? *4*
  • no je fakt ,ale ze Re-Play vazne nic extra neni. Nerikam ,ze jsou porady o hrach zbytecne ,ale preci jen bych prosil aspon nejakou uroven. A ano Alzbety taky nadrzenej nejsem. Takze ani tahle koza to nezachrani.
  • MidnighT91
    A tohle je mega trapnej komentář od úplně zbytečného přispěvatele...
  • chytre takze kdyz nejsi spokojenej ze ne kazdej sdili tvuj nazor tak se tady budes prehrabovatv minulosti. Me nedela problem na tebe nereagovat ,ale prosim pak si odpust tyhle komentare co se komu libi. 100 hlav 100 chuti to snad znate na Slovensku?
  • MidnighT91
    Fall of Setarrif... Jak to že se autoři nestydí (po úžasný jedničce, dvojce, mno a po community patchi i trojce) vydat něco tak neuvěřitelně ______ to slovo ještě nevymyslely...
  • *7* *7* *7* Proč se tak strapnuješ.
  • Ať už tenhle mega trapnej Re-Play zruší, je to úplně zbytečnej pořad jako Gamepage... *10*
  • no vidíš to, mně je 20, Cool a Replay sleduju jen občas a asi mi nějáká profesionalita, která se od nich očekává, mi je ukradená, asi jsem měl dobrou náladu, když jsem se na to koukal.. ale koukám, že to lidem trhá žíly :D a pujdu i na podruhé proti proudu a řeknu, že se mi ta pletená čepice líbí.. :)
  • Mechwarrior_bw
    je to divné ale až teraz som si pozrel tvoj nick - ty si ten copa-k z Bonuswebu ? ten čo negoval všetko čo som písal ? mám taký dojem, že od tejto diskusie : http://bonusweb.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A110614_215302_bw-pc-preview_das ťa mám stále na krku *7* čo tak uzavrieť dohodu, že na seba nebudeme reagovať ? ušetríme si nervy a nebudeme obťažovať okolie, čo ty na to ?
  • jeste dodam ,ze tyhle weby jsou uz natolik provarene ,ze to takzvane hodnoceni neodpovida skutecnosti ,ze bych pro priste byl opatrnejsi nez se tim kasat jak se co libi hracum. Ono vseobecne je znamo ,ze lidi co se jim danej produkt libi nestracej cas nakym hodnocenim na pofidernim webu a radej mastej tu hru. Hodnekrat se prokazalo ,ze ta hodnoceni delaj jen lidi co jsou se hrou nespokojen.i Mozna i kdybys jim dal zlate vejce tak budou nespokojeni proste to maj v nature. Takze ne vazne timhle me nepresvedcis.
  • "Barning skies"

    No ty vole ...
  • stema weba ses vytasil ty tak si ty kecy nech ty. Nejednodusi bude kdys si ty S Samy nainstalujes a sam porovnas kde se nejvic hraje.
  • Mechwarrior_bw
    neviem odkial čerpáš údaje (pošli link) ale vzhľadom na to že SS1 má už 10 rokov tak je asi logické že dnes hrá viac hráčov podstatne novší diel, či nie ? *7* skús porovnávať skôr celkovú hratelnosť nie to kto čo aktuálne ešte hrá - poznáš celkové počty kolko hráčov hralo SS1 a kolko SS2 ? ak áno sem s nimi.

    edit: nabudúce asi budem musieť napísať nie že "SS2 je najhorším dielom série" ale že "podľa GR/MC je dvojka najhorším dielom série" a ušetríme si tieto keci okolo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit