Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • odvolavat se na nejake weby je sice hezke ,ale kdyz se podivas kolik lidi hraje dodnes SS2 online tak se mu zadnej dil nevyrovna. Takze otom jestli je Sam 2 nejmene popularni muzu uspesne pochybovat.
  • Mechwarrior_bw
    dvojka bola neskutočne infantilná, mám rád srandu ale iba ak je správne vyvážená, vhodne dávkovaná a nezachádza niekam kde už pôsobý príliš detinsky, umelo alebo až nútene. Bola to taká všehochuť, snažili sa tam nasypať úplne všetko čo ich napadlo ale ono i v hrách platí : "všeho moc škodí". Ešte dodnes mi v hlave z nie http://www.youtube.com/watch?v=ubEUSsUhn44 *7*

    SS:FE/SE boli určite lepšie vyvážené, konzistentnejšie diely ... napokon i recenzie a názory hráčov SS hovoria jasnou rečou (Metacritic/GR).

    A SS3 nedopadol vôbec zle... hodnotenie 76% (GR) alebo 72/88% (MC) je viac menej adekvátne. Osobne by som dal max 8z10 hlavne za to že ponúka niečo čo žiadna iná na trhu.
  • Shepáááárd *1*
  • Jojo, dvojka je dle mě taky nejlepší... Přeci jen je to vážně hlavně pro srandu a je mi líto, že tady se jim to teda nepovedlo... Jenže podle mě je 6/10 přehnaně nízké... Bohužel většinu světa přiláká víc to, že když zalezete za barák a okolní nepřítelé vás tudíž nezastřelí, protože tam nejdou, je mrtě kchůl. Ale já musím říct že střílení kupy mimozemšťanů mě bavilo víc než střílení kupy teroristů (to je totiž realistické! Lékárničky ne, to nefunguje takle. Normálně to do vás napálej a musíte půl minuty čekat.)... Zajímalo by mě kdy CoD bude taky stařeček, kterého se budou držet jen fanoušci, protože první díl vyšel nedlouho po prvním Samovi.
  • Mechwarrior_bw
    o tom nepochybujem :)
  • Tak to si teda borec.... fakt že jo
  • bu v klidu o nic si neprisel
  • ve tvejch ocich mozna. Ja se treba u dvojky kralovsky bavil.
  • Mechwarrior_bw
    si sa pomýlil malo to byť : "u taty v chebu ji nosi jedna holka ze tridy a ja ji vzdycky ukradnu a pak mne s tym tata mlati pres zadek"
  • Mechwarrior_bw
    wtf? čo mali znamenať tie meme ksichtíky v recenzii na SS3 ? alebo tie kvetinky namiesto krvy ? to musia cenzurovať krv alebo ako mám tomu rozumieť ? a recenzie celkovo oničom a ešte to napokon chlapec zaklincoval : "6 let stará dvojka zostáva neprekonaná" - čože ? najhorší diel série zostáva neprekonaný ?
  • Trapas v celostátní televizi.

    Ale hlavní cílová skupina pořadu - 12-15 chlapci - to asi ocení...
  • GlaDOS
    v tomhle s tebou musím souhlasit. tyhle pytlovité čepice jsou mi taky krajně nesympatické
  • Jimei
    Tě doma neučily že krást se nemá ?
    na plácaní po zadku máš ješte čas...
  • fuck off.. :D
  • Takže tvůj tatínek už chodí do školy? To musí být pěkná rodinka ti Jindrovi Velicí *3*
  • Dnešek jsem taky nestihl... může mi někdo napsat, kolik dostal Skyward Sword?
  • BoB.2
    Sakra dneska je sobota ja se zapoměl dívat no nic musim si počkat *13*
  • jindra.veliky
    tyhle cepice nesnasim...u taty v chebu ji nosi jedna holka ze tridy a ja ji vzdycky ukradnu a mlatim ji s tim pres zadek *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit