Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych uvítal aby tam bylo viditelné zranění... kdž někoho seknu mečem a ne jen obláček krve.. Nicméně beru to furt tak, že to bylo jen prealpha... jinak graficky to vypada velmi velmi povedene obleceni a priroda obzvlast....
  • dvě věci:
    chybí mi tam povozy...

    1. Jak se tak člověk dívá kolik různých dvoukoláků a vozíků tam všude je a jak ty pytle tahaj nahoru... Jistě jak bylo řečeno ve videu, koně jsou příliš drahé, ale krávy nebo oslíci by to vynahradili (vedle ovcí a slepic by tomu kozy dodaly silnější pocit venkova :D)

    2. Looting padlých nepřátel "ala Skyrim" - to, že z někoho padne mečík je jasné, ale je tam i plno dalších věcí...

    Každopádně super, 2 roky před sebou, nemám nouzi o to že by některé věci nedořeliši (od mimiky až po zatím pro mě statický soubojový systém)

    Celkově klobouk dolů! *15*
    • Kozy tam byly, sis nevšim v úvodní scéně?
    • JazzJackrabbit
      Přesně jsem to jsem si říkal s těma pytlema, tahat to takhle pojednom až nahoru :D ale řekl bych, že do finální verze všechno tohle dodělaj. Každopádně hra zatím vypadá úchvatně.
  • michelangelocz
    Krasna podivana! Jen to Dan trochu prehnal v momente, kdyz nejnovejsi build hry (alfa vesnice, strileni z luku, "sun–gone" ☺) teasoval jako neco, co vyuziva stejne technologie jako RYSE – v ten moment jsem cekal trochu vetsi vizualni progres (RYSE je precejenom soucasnej vizualne orgastickej vrchol). Ale to je jen takovy bezvyznamny rejpnuti, protoze hra je na zacatku vyvoje a naprosto skvele vypada uz ted.
    • S Ryse to nemá cenu srovnávat - Ryse totiž nemá realistickou grafiku a ani se ji nesnaží mít. U Ryse dělají vše, aby scéna vypadala co nejvíc cool, takže tam prdnou pekelně zamračenou oranžovou oblohu, do toho ostré světlo a jako bonus se vše leskne jak psí kulky. Vypadá to sice pro někoho kulervoucně, ale určitě ne realisticky. V Ryse nemáš otevřený svět ani dynamickou denní dobu, takže máš malou scénu, na které se můžeš vyřádit a na oblohu ti stačí nějaký pěkný skybox - nemusíš totiž řešit pohyb mraků atd. Další věc, kterou podvědomně vnímáš je to, že v Ryse se prochází bojovníci v krásném promakaném nablejskaném brnění, což je vizuálně taky přitažlivější než vesničani v otrhaných hadrech. Jinak stream byl v dost hnusné kvalitě a všechny ty detaily, na kterých WH tvrdě pracují, pak zaniknou.... Ty dva roky do konce jsou dost a za tu dobu se toho ještě může změnit dost - stačí se podívat na první trailer na Mafii *3*
      • michelangelocz
        Jop. Ja to nesrovnaval s RYSE jako hrou, ale se scenami ktery ti RYSE serviruje. To ze se technologie blyskne spis v peclive komponovanych, mensich a obsahove daleko prazdnejsich scenach nez v komplexnim svete dava smysl.

        Me treba na grafice zase az tak nesejde, ale prozatim plati, ze co nova informace o Prijd Kralovstvi Tve, to radostna zprava tesici hrace. A kdyby se v ramci enginu a diky sikovnosti vyvojarskeho tymu Warhorse povedlo vykouzlit sceny jako z RYSE, v otevrenem svete, navic na soucasnym HW – to uz by slo doslova o B O Z I projekt ☺
      • C-BEAM
        to je trochu zbytocne zovseobecnovanie. Ziadna hra v principe nema realisticku grafiku ale to neznamena ze sa o nu v Ryse nesnazili. To ze grafiku zkrasluju prvkami ktore realizmus skor nicia ako mu pomahaju neznamena ze hra miestami nevyzerala pomerne realne a nadpriemerne.
  • Ako 1.5mil. stretch goal by som im navrhol funkcne vozy. To je nieco co v ... hmm, stredoveko sa tvariacich hrach uz dlhsie (marne) cakam. Je mi jasne, ze aby neboli len skript, ale zive a funkcne, ze je to velmi narocne, ale z nejakeho dovodu ma ... no, fascinuju.
    V 1. akte az taky vyznam mat nebudu (nevravim, ze staticke modely stacia ale ok, je to 1. akt), ale pokial sa dalsie 2 maju odohravat v dobach husitskych vojen, je ... povedzme, ze potreba funkcnych vozov este naliehavejsia ... ;o)
    Inak ma video potesilo a atmosfera je tam doslova citit (teplo slnecnych lucov, vona travy, sena, ci kuracich bobkov, stebotajuce vtaky v krovinach popri polnych cestach klukatiacich sa pomedzi kopce, pritmie sumiaceho lesa s vonou spadnuteho listia a poletujucim hmyzom a podobne).
  • Uz to tady bylo nekolikrat zmineno, video jsem spis projel, nemel jsem cas se na nej divat na cele, ale ten les byl fakt paradni :) atmosferou mi strasne pripomnel Gothic 2 :) *14*
  • KIMCID
    Kniže pán je jak Malíček *1*
  • KIMCID
    presentace super ,ale to že drží ovladač a nésedí za klávesnicí mě děsí.
    • Malleth
      Mě děsí kolik lidí si do teď myslelo že to vyjde jen na PC. Měli by se naučit číst
      • KIMCID
        Právě tím většinou hra dopadne jinak než je slibováno.A samo k její škodě.Na vic když může PS i Xbox mit svoje hry které Pcčkář hrát nemůže ,nevidim důvod proč by to nemohlo být i obráceně.
        • Malleth
          Protože je to otevřená platforma, kterou nikdo nevlastní, tak není kdo by za tu exkluzivitu platil. A samozřejmě platí že čím větší počet platforem, tím větší šance na tom něco vydělat.
        • Prachy?:-)
        • wenceslaus
          Protože je to obecně zlo. Čím míň exkluzivních her, tím líp.
        • Já ten důvod vidím.
    • Proč by měl sedět za klávesnicí a myší, když může držet ovladač?
      • Proč to dělat jednoduše, když to jde neohrabaně a složitě že :D Proč ovládat hru všemi prsty když to jde jen palcema. Omg ty konzole jsou fakt dětské XD
        • wenceslaus
          Jenom palcema?! Kdy jsi naposledy viděl controller?
          Je to jako tvrdit, že PC hry hraješ jen levým tlačítkem myši.
          • Nepotrebuju videt ovladac abych vedel ze je naprosto nepouzitelny a navozuje krece do ruk. Proste si priznej ze jsi kar a neumis instalovat hry proto mas xbox nebo tu druhou srajdu od japoncu. Viva la PC magore
            • wenceslaus
              Já mám jenom PC a hraju k+m :-) Jen nejsem zamindrákovanej hater, jako ty...
            • Tak teď tě asi překvapím, ale já třeba instalova hry umím, konzoli doma nemám a stejně raději hraju hry na PC s bezdrátovým ovladačem z xboxu, protože vyvalit se při hraní do gauče je pohodlnější, než se křečovat za stolem kde sedím i tak celej den v práci *2* *1*
      • KIMCID
        aby na té hře nebylo znát pak ,že se to dělalo i na konzole
        • walltar
          Tak zrovna u téhle hry bych se nebál ... celý bojový systém, vypadá, že bude na ovladači fungovat dobře a že se spíš budou muset dělat úpravy aby fungoval taky nám na klávesnici.

          ostatní systémy jsou celkem to samé ...

          Jenom věci jako inventář by mohly být problém, ale ten co mají teď vypadá, že je celkem klávesnicový.

          Roberts taky většinu Star Citizena prezentuje s ovladačem a hra je dělaná jak pro KBM tak pro Joysticky a Hotas ... jenom je to prostě pohodlnější na takové prezentace.
        • wenceslaus
          Viktor Bocan sám psal, že preferuje k+m, takže se nebojím, že by to ovládání nějak trpělo.
        • Vážně? Hmm? *9*
          Pokud se nepletu, tak tam říkal, že si hru dělaj tak, jak oni sami chtějí a dá se hrát na klávesnici i gamepadu a to bez nějakých "dumbing down" kompromisů.

          A mimochodem, víš proč se spousta těchto prezentací hraje s gamepadem? Protože by hráč/prezentující vypadal mimořádně blbě, kdyby seděl za stolem. Tahle si může stoupnout nebo sednout, kam jen bude chtít.

          Také nechápu v čem je pořád problém. To málo her, které mě baví, hraju s gamepadem, neboť mi to přijde pohodlnější. Na PC. A to i střílečky.
        • Malleth
          By se ti pak zbořil svět co?
  • tak ten milionovy goal je poriadny bullshit, to preto ho nezverejnili hned, inak by sa im na to ludia vys.ali
    • Chim
      Doporučuju neplácat nesmysli a pustit si třeba tohle video o crowdfundingu:

      http://games.tiscali.cz/video/gds-2013-jan-kavan-jak-prezit-crowdfunding-65271
    • Je to iba další z rady dokazov, že táto hra pohorí... a s ní slavný pan Vávru
    • wenceslaus
      Za včerejšek 99.000...
    • Tilwaen
      Teď jen za noc to narostlo o bezmála 40 000 liber, pomalu aby vymýšleli další stretch goaly...
  • Ale moc by me bavilo hrat v tomto svete za ceskeho Robina Hooda.To bych bral hned!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší