Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chim
    Zkusím to za sebe taky nějak shrnout.

    Celkově pokud jde o systém zatím asi nemám hře moc co vytknout, co bylo slíbeno a co bylo zatím vidět na videích, se nakonec objevilo i v dnešním "gameplay". Graficky jsou tam samozřejmě nedodělky, ale je to půl roku starý build a hra bude vydaná téměř za dva roky, takže na tohle je ještě spousta času.

    Hlavně oceňuju celkové prostředí, atmosféru, opravdu jsem se cítil jako někde ve středověku uprostřed Evropy (v lese jsem si málem lehce ucvrnknul *1* ). Dost mi to připomnělo třeba první díl Total war (Shogun) kde byla podobná atmosféra.

    Kreslená mapa vydařená i když bych snesl něco víc archaického a špinavého, inventář mi přišel zatím nepřehledný, ale myslím že to bude jen o zvyku. Určitě je v této podobě lepší než to co bylo ve Skyrimu.

    Boj mi pořád přijde moc složitý (ani ne tak pro mě osobně ale pro mainstream usera), snad si lidi zvyknout. Dialogy jsou zatím hodně jednoduché a představoval bych si je trochu víc rozvětvené, tak třeba časem. Co mě ještě potěšilo, tak byla odpověď z AMA na můj dotaz ohledně řešení questů. Mělo by to být tak, že všechny questy (kromě bitev, obléhání hradů atd.) by měli být řešitelné i bez použití násilí.
  • Ukazka pekna, ale co se delo v tom chatu u toho zivyho yvsilani je neskutecny. banda pubertaku, pitomcu, trollu a sportovních fanousku který resily hokej. Ceska a slovenska ukázka toho ze jsme opravdu narody d*bilu..sorry

    PS: Vavra jen nemohoucně krouti hlavou a snazi se to nejak zahrat do autu, musel se stydet ze je cech jak nikdy.
    • DĚTI no... *1*
    • Nemam rad lidi co podle nekolika pubertaku odsuzuji vsechny. To vazne mate vsichni tak male sebevedomi nebo si naivne myslite ze jinde ve svete se podobne veci nedeji?
      • Tak, trollí se všude, já jsem to sice neviděl, ale dokážu si představit, že u kterékoliv hry na twitchi je to 3x horší. Namátkou třeba Dota 2, když se hraje nějaké utkání, tam je ten chat prostě neuvěřitelně dementní vždycky.
        • Tak ono když máš 100 000 .... 50 000 ... klidně i těch 20 000 lidí v jednom chatu, kterej je vcelku malej, historie v něm není taky moc dlouhá a letí vcelku rychle. Je jasný že se tam nemůže rozvinout nějaká smysluplná diskuze.

          Je to jak kdybys přišel na fotbalovej stadion a snažil se uklidnit hulákající fanoušky protože chces řešit taktiku hostujícího týmu s člověkem o 3 řady pod tebou.

          A samožrejmě Kappa.
  • Jack1947
    Vypada to dobre, pekne clenite a rozsahle prostredi... akorat ten pohyb je takovej jak Noclip mod trochu, urcite plus je ze jsou videt i nohy a telo pri pohledu dolu.

    Boje pekne, i strelba z luku... no zatim to vypada vice nez nadejne, inventar atp uz bylo zmineno celkem prehledny a pohyb v nem nebude vubec problem.

    Stejne si neodpustim ze ta podobnost s Skyrimem/Oblivionem tam proste je. ( inventar, ukazatel smeru - kompas a dole zdravy.)

    No takto asi radi tuhle hru mezi nejocekavanejsi RPG vubec, nebo i hry minimalne na PC ( i kdyz i konzole). Nezbyva nez cekat na dalsi a dalsi informace, delat si vetsi obrazek o cele
    hre.

    Jo, ten videozaznam v HD (nekoukal jsem v zive) nebyl uplne ne a bylo to trosku mazne nebo se mi to jen zdalo nevim. I tak to asi vystavuje Cryengine do posledniho detailu. *3* tot vse.
    • stfu
      • Jack1947
        A To jsem mel 2plusy... tak nic no, better luck, next time. *7*
  • Varjag
    Tahle hra má atmosféru i v téhle pre-alfa verzi, kterou jsme viděli na videu. Těch detailů, kolik jsem viděl a kolik jsem jich určitě přehlédl :) Vávrovo puntíčkářství (a nejen jeho, abych neurazil ostatní z WH) je velice přínosné, tohle nemá ve světě obdoby, když si vezmu, nakolik tahle hra vypadá vypiplaně a to je přitom ještě ve velice brzké fázi..
    Mějte mě za blázna, ale mě se dotklo například to, že jdete(jedete) po louce, či v lese a slyšíte zpívat evropské ptáky, sýkory, pěnkavy, co jsem tak zaslechl.. ano, je to detail, ale všiml jsem si ho opravdu výrazně. Žádné cizokrajné ptactvo, na které není evropan zvyklý :)
    Těším se, jestli v nějakém dalším updatu uvidíme střídání denních dob a počasí.. slunečno je sice krásná věc, ale umím si představit, jak by pohnulo s atmosférou, kdyby např. pršelo, nad krajinou se ploužily nacucané mraky, foukal vítr a v dálce duněl hrom... :)
    • Těch ptáků jsem si taky všiml a je to krásné. :)
      Teď si nevybavuju žádnou hru, kde by tak realisticky a tak nahlas zpívali. Je to maličkost, ale pro mě za mě, ať tam hudbu nedávají, ptáci stačí.
      • Varjag
        Máš pravdu.. taky jsem vážně přemýšlel nad tím, že si hudbu u hry vypnu, atmosféře to většinou naopak přidá.. hrdina Kingdom Come taky nechodí se sluchátky, aby slyšel hudbu v lese i na poli... :) Samozřejmě to s vypnutím hudby neplatí u každé hry, musí být dobře ozvučená, aby bylo co poslouchat i bez hudby :)
    • Když na to tedka tak koukám, tak mi to spíš připomíná Far Cry mix s RPG ve středověku - FPS pohled, craftění, open world, velká mapa, auto pro přesun vystřídal kůň... :)
      • čím víc se to vymyká tradicím RPG, tím víc mě to láká :)
    • Má to opravdu kouzelnější atmosféru, než kouzelný fantasy svět v Oblivionu (to nemyslím špatně). Nejvíc se mi líbil les, ten grafici zvládli opravdu bravurně. To, co šlo vidět ve videu, vypadalo IMHO mnohem lépe, než předváděcí forest level v CryEnginu 3 SDK
  • michaliuz18
    nedavno sa chvalili ze kazda NPC postava bude mat svoj denny cyklus, vzdy budu nieco robit, a mozu svoje cinnosti aj menit
    ale ta zenska na zaciatku by zametala do nekonecna tu istu plochu :D
    inak nemam co tomu vycitat je to este cele nedorobene takze drzim palce lebo niektore bugy animacii biju do oci
    - taktiez sa mi nepaci zastavenie casu pri volbe vety v dialogoch , wtf na čo
    - a k tomu este tie vety davat na stranu obrazovky ..nemohli to dat klasicky ako to ma napriklad dragon age ci mass effect ci skyrim na co sme vsetci zvyknuty , takto to vyzera cudne
    • Možná kdybys poslouchal tak říkal že to první co ukazovali byla prezentační verze (ta kterou kdysy ukazovali publisherum), co ještě neměla AI a bylo to proste naskriptovaný chování npc. (Současná verze kterou trošku ukázali na konec prý už AI má, tu co ukazovali ve videu).
    • No to je strasne dolezite teraz riešiť bugy, v pre-alphe. A cas sa nezastavil ak si si nevsimol, zasekla sa iba postava
    • Jack1947
      Ej, tady te ma nekdo fakt rad *15*

      Vavra fans to koukam rozdychavaji sotva... *3*
      • *13* Ty tady na tom s tou oblíbeností ale nejsi jinak.
    • Tilwaen
      Zastavení času při dialozích není, můžeš si všimnout, že za hlavní postavou chodí NPC nebo slepice. Spíš se díky velmi časné verzi buildu vůbec nehýbou obličeje postav, na které je to zaměřené, tak to vypadá divně, ale zrovna u tohoto nemusíš mít vůbec obavy, že by to do finální verze neodstranili.

      Mimochodem, přijde mi super, že v dialozích bude point of no return, bude to člověka nutit je více vnímat a mít pocit, že jeho volby mají (byť jen malý) dopad na to, co zrovna dělá.
      • michaliuz18
        ty si slepi alebo si si pozrel video len na 3 sekundy? si daj 23:25 ... vyber vety, a svet okolo zamrzol ... alebo aspon hlavna postava , kedze zvuky a nejake tiene sa tam hybu..je to divne ale ved je to len vo vyvoji nestaram sa o to, len tak koemntujem co vidim:)
        • Tilwaen
          Namátkou třeba 8:04, 22:03.

          V Tebou zmiňovaném 23:25 za ním žádné NPC ani slepice nejsou, tudíž za ním ani logicky nemůže nic chodit; to ale neznamená, že svět za ním zamrzl. Zamrzlá je jen ta postava, což beztak do finální verze hry upraví.
          • michaliuz18
            no ved ano:) vravim nevycitam to hre len sudim podla toho co som videl..jasne ze to opravia ved je to vyvoji :D ja tu nic nehejtujem ,len komentujem

            XXX anonym - tak urcite ,pozrel si si pečlive aj ine diskusie na tejto stranke? vacsinou sa tu hadaju prave matyskovia a pepikovci
            a hadat sa s cechom nema zmysel lebo to ako ked sa chces skamošiť s cernochom v base ...
            furt tam bude len hejt a bitka o to kto ma vacsie ego
            ale v reali sa neodvazia na seba ani pozret, ani sa len pozdravit..ale na nete ma vzdy kazdy kopa reci
            • Tilwaen
              @michaliuz: Jo, koukám, žes to editnul, toho jsem si předtím nevšimla *4* A toho komentu nademnou si nevšímej, je tu spousta nepochopitelně zamindrákovaných Čechů.
            • kdyz neco komentuji cobolove, tak to vzdy stoji za prd
    • lol na sectore je presne toto isté... ctrl+v
      • michaliuz18
        LOL lebo logicky to nebudem pisat 2x to iste , to skopcim, kedze oba komenty su odomna
        • to máš potřebu spammovat všechny weby svejma kravinama? *7*
          • michaliuz18
            hej vsetky *7*
            staci mi sector, sem komentujem len obcas
            kravinu mas v gatach, ja sem pisem len nazory co som videl v hre, ktorej nic nevycitam len sudim podla videa a je mi jasne ze to do vydania hry opravia
            su to len moje nazory, samozrejme v nich nemusim mat sto pro pravdu preto som rad ked mi niekto nieco vysvetli
            ked napisem ze arma 3 je sra**ka zastarala bugnuta a o nicom tak je to pravda, a zbytocne sa budes obhajovat ze pisem kravinu a trepem z cesty a co ja viem co dobre viete ze ta hra je na prd ... som stracal vsetky nadeje ze niekedy uvidim nejaku dobru cesku hru
            no prisel kingdom a ja zas asi budem pysny na cesku tvorbu hier, ako kedysi
    • Tvůj příspěvek se mi moc nelíbí. Nevím, jestli jsi ještě v pre-alpha stádiu, ale chybí ti diakritika, malá a velká písmena a vůbec celé formátování je dost zvláštní. Měl bys ty žvásty vyladit, než s nimi půjdeš do světa.
      • Hmm a nechtel by jsi se chytraku venovat treba obsahu misto buzerovani za mala, velka pismena?
      • michaliuz18
        facepalm .. ale aj tak dakujem pan kemr .. miluju tychto uzivatelov co vzdy pridu len pre to aby niekoho upozornili na to ako pisu .. super
        • Ja rovnako milujem tých užívateľov ktorý hunrú na gameplay z pre-alpha verzie hry ktorá má ešte 2 roky vývoja pred sebou. To že Vávra pekne ukázal všetkým prispievateľom čo vlastne podporili aj ked riskoval hate od nejakých dementov ktorým nedojde že cieľom bolo slušne a otvorene ukázať na čo to vlastne ten jeden mega € už vyzbierali na rozdiel od iných ktorý za rovnakú sumu ľudom ukážu tak tri obrázky z hry ktorú podporili stovkami a nevedia od nej nič...
  • Kozy
    Mimochodem neříkal někde proč nemají ty meče v pochvě?
    • ty prase... tvoje sexualni praktiky si nech na doma!
    • Jo říkali, reddit: Not implemented yet.
      • wenceslaus
        Stejně jako rukavice, pokud by se někdo ptal.
  • Keyz
    Moje bystré oko spatřilo technickou propracovanost.

    Skrze sklenici je vidět část těla postavy co sedí za sklenicí To je vymakaný!
  • Bože tohle neměl Vávra ukazovat.. asi tak 10x jsem se u toho udělal a 5x podělal.Neskutečně se na tu hru těším, navíc když je to od českých tvůrců, tak to moje vlastenecké srdce hřeje dvojnásob.
    • Keyz
      Následky obou tvých příhod bych nechtěl čistit *1*
      • *1* mě to vážně naprosto uchvátilo, ty Čechy z toho světa naprosto čiší a určitě to dopadne tak,že prvních 50 hodin strávím jen kocháním se.Sice miluju Elder Scrolls a vše co se kolem něj točí, ale momentálně víc asi Vávra,protože tohle je úplně někde jinde a je to fantastické i vzhledem k tomu, když porovnáme Bethesdu a Warhorse. ... *2* a jenom takové ptákoviny jako zvuk zametání koštěte a kvokání slepic z toho udělají právě ten vyšší level
        • Keyz
          Jn, hlavně to snad bude hratelné na PC v dobré kvalitě ihned a ne čekat na neoficiálně patche a modifikace jako u TES.
          • To myslím,že si Vávra pohlídá.To by byl sám proti sobě,protože právě bugy nejvíce vyčítal Skyrimu a říkal, že jeho hra bude oproti němu dokonalá a realistická (zatím tedy moc nelhal)
  • Překvapila mě dobrá zvuková stránka hry. Od mala nesnáším zvuk koštěte a když ta vnadná vesničanka zametala podlahu, tak jsem měl husinu. :D
  • Já jen doufám že ty úkoly navázaný na psa nebudou ala Sherlock Holmes *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší