Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je dost mozny, ze jsem neco prehlidl, ale pise mi to Toto video je soukrome.
    Nevi nekdo cim to je?
    • Ok, ze zaznamu uz to vali.
  • Pilgrim66
    Teda ten anglickej dabing...

    Hraju všechny hry v originálu s anglickejma titulkama, ale tady mně to prostě nějak vadí...
    • Tak predpokladam ze anglicky umis a postrehl jsi, ze ten dabing je provizorni a nedelali ho profesionalove.
    • PreidaQ
      Tak já doufám, že je tohle jenom něco provizorního pro potřeby prezentací, protože jinak je to humáč.
    • Nejsi jedinej
  • Moc pěkný. Boje parádní a pokud chápu ovládání bojů správně, tak na gamepadu se bude jednat o mnohem lepší ovládání. Tak už jen nějakejch 20 měsíců?
    • V ovládání klávesnice vs. gamepad by podle Vávry neměl být velký rozdíl. Spíš bych řekl, že hraní na gamepadu je pro potřeby streamu a prezentací vhodnější. Přeci jen s klávesnicí a myší by musel sedět u stolu a kamera by ho zabírala ze širokého úhlu a pravděpodobně moc zblízka, jak to bývá u homemade youtube videí.
  • prakticky se jedna o pre-alfu ? klobouk dolu jak vypada, funguje... fakt - pro me asi nejlepsi misto, kdyz sel vysetrovat a vstoupil prvne do lesa... parada - bude tam i alchymie tzn. trhani, sbirani - klidne bych sel na chvili houbarit (snad to pujde:) opravdu doufam, ze bude co explorovat - predstavuju si jak urostred lesa najdu zatopenej pisecnej lom :) mno hodne zdaru!
  • Žijem na dedine, takže zvuk je 100%, les ako u nás, akurát bez stôp od traktora a tu nemôžem ísť len tak k susedovi, že či niečo nepotrebuje. Takže tento simulátor 15stor je fakt dosť dobrý. Šloda začínalo sa stmievať, mohli to ukončiť zvukom zvončeka na kľakanie.
    • PravyMonty
      Mi tam ještě chybí zvuk cirkulárky. Soused má jakousi úchylku, že každý víkend(Ať je zima, nebo mráz.) od půl sedmé musí pracovat na cirkulárce.
      • GlaDOS
        To je snad taková klasika v každé vesnici. Ráno štěkají psi, někdo už od šesti řeže dřevo, pak něco hlásí rozhlas a nakonec projede výkupčí starého nábytku a králičích kůží. Do desíti hodin jsi stoprocentně vzhůru.
      • JJ, to je čaro, najlepšie je keď si v lese na opekačke a privstaneš si aby si to videl, začne jeden, druhý ... bzuuum, bńnouu :D :D
  • Keyz
    Někdo napsal

    "I LIKE SKYRIM"

    A byl konec *15*
    • Foxtrot_cz
      To mi připomíná tohle :)
      http://www.youtube.com/watch?v=86JAeh03A78
  • všichni chtějí zabít kuře, krvežíznivé bestie *4* sakra proč to neukázali já to chtěl vidět taky
    • davidBray
      Dan těžce zklamal :D
      • PreidaQ
        Tak nikdo neví, jestli by se mu to při pokusu o zabití slepice třeba celé nesesypalo. *7*
      • ne to zas ne, ale zrovna kill thce chicken byl nějčastější požadavek který nešel přehlédnout, mě zklamali spíš komenty typu do something asshole, nebo blblé dozazy které jsou dávno ve faq
  • Vypadá to skvěle, ale chtělo by to ubrat trošku toho motion bluru. Dost z toho bolí hlava
    • Radioaktivni_surikata
      Tak on nebyl zrovna optimální framerate, což je naprosto pochopitelný, a motion blur trochu pomohl zakrýt zubatý přechody mezi snímky.
    • Keyz
      To asi půjde vypnout. Taky ten efekt nesnáším. Je to hnus.
      • Tak mu to asi vadilo pri prezentaci. Ze to pujde vypnout nebo aspon zeslabit je snad samozrejmost. To vubec nema cenu resit. Ja to take vypinam u vsech her.
        • Jo jo, prezentaci jsem zkousl fakt jenom chvilku, mě se z těhle super disko efektů vždycky točí hlava. Ale alespoň tam nejsou lens flare, na to jsou specyjalysté u Dice :D
  • C-BEAM
    mám z toho pozitivny dojem, a tak prijemne autenticke prostredie som videl snad len Dear Esther ...

    sklamal ma len súboj, ten slowmo-žuuuuuch efekt kazí celú dynamiku suboja. Dufam, že to pôjde bez neho.
    • třeba to půjde vypnout s volbou obtížnosti - čím vyšší, tím menčí čas na reakci a třeba taky těžší minihry *4*
    • Myslím si, že tento efekt tam byl, protože se jedná nejspíš o první boj v celé hře a aby lidi nějak pochopili tento systém. Pokud ne, tak by to mělo jít vypnout...
    • Krajina super. Jako bych se prochazel po Beskydskych loukach *2*
  • Malleth
    Ta krajina je luxusní. Člověk má fakt pocit jakoby tam byl. Podobně jak v RDR

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit