Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Vypada to dobre, pekne clenite a rozsahle prostredi... akorat ten pohyb je takovej jak Noclip mod trochu, urcite plus je ze jsou videt i nohy a telo pri pohledu dolu.

    Boje pekne, i strelba z luku... no zatim to vypada vice nez nadejne, inventar atp uz bylo zmineno celkem prehledny a pohyb v nem nebude vubec problem.

    Stejne si neodpustim ze ta podobnost s Skyrimem/Oblivionem tam proste je. ( inventar, ukazatel smeru - kompas a dole zdravy.)

    No takto asi radi tuhle hru mezi nejocekavanejsi RPG vubec, nebo i hry minimalne na PC ( i kdyz i konzole). Nezbyva nez cekat na dalsi a dalsi informace, delat si vetsi obrazek o cele
    hre.

    Jo, ten videozaznam v HD (nekoukal jsem v zive) nebyl uplne ne a bylo to trosku mazne nebo se mi to jen zdalo nevim. I tak to asi vystavuje Cryengine do posledniho detailu. *3* tot vse.
    • stfu
      • Jack1947
        A To jsem mel 2plusy... tak nic no, better luck, next time. *7*
  • Jo priste si dam pozor,kdyz jste uchylny na pravopis,ja pisi na ps vite,vy na pc,ktere jednim zmacknutim cudliku opravi hrubky,carky,seradi vety jak maji byt,to zname.Sorry polepsim se.Ja to tak nezeru.
    • Warriosparky
      A Vita neumí dělat mezery za tečkama a čárkama? *2*
      • Jo umi,ale na tomto w
        ebu ma problem,nestihaji se zobrazovat pismenka,a kdyz mam preklep,tezko se to opravuje.chci neco smaznout,nebo rozdelit a furt se to vraci buh vi kam.A ted se to seklo kurna!
        • Nezlob se na me,ale ty nezvladas utvorit ani jednoduchou vetu aby se dala normalne precist a mela hlavu a patu. To neni o par hrubkach,jak se nam snazis namluvit.
      • Já občas používám net na PS Vita a samozřejmě mezery a čárky umí, ale když už se překlepneš tak je pak děsný porod pokoušet se to opravit. Ta virtuální klavesnice je tam dost zabržděná a kurzor ti doskakuje ještě třeba sekundu po tom co s ním přestaneš hýbat, takže pak přepisuješ něco uplně jiného než jsi chtěl opravit.
  • Keyz
    Překvapuje mě odolnost vůči bodnutí. Nějak moc velká
    • PravyMonty
      Odolnost byla v ukázce schválně zvětšená, aby mohli ukázat více boje.
    • PreidaQ
      Taky je možné, že tam ještě nemají možnost, aby hráč zemřel. Měl jsem pocit, že po těch pár utržených bodnutích už by měl být hráč určitě mrtvý.
    • davidBray
      myslím, že mu neubývalo zdraví ani.
      • Keyz
        To je pravda. To je možný, že hodil nesmrtelnost aby toho hodně ukázal.
        Asi to tak bude.

        Protože tohle bylo někde na videu a tam ho ten vocas zapíchl tuším na ránu.
    • A ešte to ako po zomretom zoberiem iba zbraň?
      • Keyz
        Nevím nesledují to, počká na záznam. Je to pouze 720p.

        Ale viděl tu odolnost a to jsem čuměl. Možná měl hráč brnění?
        • Dan rikal, ze to maji nastavene schvalne, aby mohli demonstrovat ten boj dele nez par sekund.
        • Hovoril to, že majú brnenie, a tiež si myslím, že tam bol nejaký god mode.
  • Myslite ze pujde hra modovat ?
    • rikali ze vydaj i editor
    • Mart9
      Samozřejmě, Dan to dělá chytře a ví, že díky moderům hra žije mnohem déle než bez nich.
  • Keyz
    Btw proč tam je ten chat? Je to k ho*no. Tam není nic vidět.
  • Hanzales
    A problém s prázdnou loukou je vyřešen, motivace jít se tam podívat je na světě :)
    patřilo trošku níže no :/
  • Jsem trosku skepticky, co se tyce tech latrin no. Nevypadaji moc verohodne. Taky se mi zda, ze Dan nejak pribral, asi to bude tim, ze utraci vydelane penize za jidlo a ne hru.
    • ty máš dost
  • Ale tak je to hezký... ale mě to herní prostředí příde takový málo atraktivní, exotický. Takový jako když jedu k příbuzným na venkov *3* ale jinak to bude určitě fajn hra...snad...a ty kobyly už jsou takový hezčí, v tom předchozím přezentačním videu měly nějak divně sníženej zadek. Takovej nepovedenej tuning nebo co... *1* PEACE!
  • Je paradni, ze to hraje pomoci gamepadu.
    • Jack1947
      Jo, ukazuje nezavislost na klavesnici a mysi... on Vavra je sam tak trochu konzolista takze s tim nema problem, hlavne to bude na konzolich hratelne pekne bez nejakych nedostatku.
      • wenceslaus
        Pokud v PC verzi nebude scrollovací menu a podobný radosti, tak ať si to hrajou lidi třeba na rotopedu...
        • Bude! Neboj!Bude i na ps4,ma tachpad i citlivou kameru,to sami xbox720p,ma kinekt.
  • uz tu nekdo resil proc U v jejich fontu vypada stejne jako V? nejdriv jsem myslel ze je to chyba, ale dneska jsem videl stredovekou vlajku na ktery byl napis s V misto U. nejakej stredovekej expert?
    • V původní latince "U" nebylo, stejně jako "J". "U" se objevilo až někdy ve čtrnáctém století a používat se začalo až o pár století později, v závislosti na konkrétní zemi. Na internetu najdeš podrobnosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit