Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za ty minuska,Myslis,ze cryengine se vyrona enginu uncharted,oder 1886,unreal4?Neblazni!Zamrzl si v roce 2012!
    • C-BEAM
      ulmesi čo to zase meleš ?
    • wenceslaus
      Unreal... ten engine dělá čest svému jménu :-) Ale jinak vypadá super, to jo...
    • x_ander
      A já myslím, že ty jsi zamrzl ve čtvrté třídě základní školy.
  • tak ten milionovy goal je poriadny bullshit, to preto ho nezverejnili hned, inak by sa im na to ludia vys.ali
    • Chim
      Doporučuju neplácat nesmysli a pustit si třeba tohle video o crowdfundingu:

      http://games.tiscali.cz/video/gds-2013-jan-kavan-jak-prezit-crowdfunding-65271
    • Je to iba další z rady dokazov, že táto hra pohorí... a s ní slavný pan Vávru
    • wenceslaus
      Za včerejšek 99.000...
    • Tilwaen
      Teď jen za noc to narostlo o bezmála 40 000 liber, pomalu aby vymýšleli další stretch goaly...
  • KIMCID
    presentace super ,ale to že drží ovladač a nésedí za klávesnicí mě děsí.
    • Malleth
      Mě děsí kolik lidí si do teď myslelo že to vyjde jen na PC. Měli by se naučit číst
      • KIMCID
        Právě tím většinou hra dopadne jinak než je slibováno.A samo k její škodě.Na vic když může PS i Xbox mit svoje hry které Pcčkář hrát nemůže ,nevidim důvod proč by to nemohlo být i obráceně.
        • Malleth
          Protože je to otevřená platforma, kterou nikdo nevlastní, tak není kdo by za tu exkluzivitu platil. A samozřejmě platí že čím větší počet platforem, tím větší šance na tom něco vydělat.
        • Prachy?:-)
        • wenceslaus
          Protože je to obecně zlo. Čím míň exkluzivních her, tím líp.
        • Já ten důvod vidím.
    • Proč by měl sedět za klávesnicí a myší, když může držet ovladač?
      • Proč to dělat jednoduše, když to jde neohrabaně a složitě že :D Proč ovládat hru všemi prsty když to jde jen palcema. Omg ty konzole jsou fakt dětské XD
        • wenceslaus
          Jenom palcema?! Kdy jsi naposledy viděl controller?
          Je to jako tvrdit, že PC hry hraješ jen levým tlačítkem myši.
          • Nepotrebuju videt ovladac abych vedel ze je naprosto nepouzitelny a navozuje krece do ruk. Proste si priznej ze jsi kar a neumis instalovat hry proto mas xbox nebo tu druhou srajdu od japoncu. Viva la PC magore
            • wenceslaus
              Já mám jenom PC a hraju k+m :-) Jen nejsem zamindrákovanej hater, jako ty...
            • Tak teď tě asi překvapím, ale já třeba instalova hry umím, konzoli doma nemám a stejně raději hraju hry na PC s bezdrátovým ovladačem z xboxu, protože vyvalit se při hraní do gauče je pohodlnější, než se křečovat za stolem kde sedím i tak celej den v práci *2* *1*
      • KIMCID
        aby na té hře nebylo znát pak ,že se to dělalo i na konzole
        • walltar
          Tak zrovna u téhle hry bych se nebál ... celý bojový systém, vypadá, že bude na ovladači fungovat dobře a že se spíš budou muset dělat úpravy aby fungoval taky nám na klávesnici.

          ostatní systémy jsou celkem to samé ...

          Jenom věci jako inventář by mohly být problém, ale ten co mají teď vypadá, že je celkem klávesnicový.

          Roberts taky většinu Star Citizena prezentuje s ovladačem a hra je dělaná jak pro KBM tak pro Joysticky a Hotas ... jenom je to prostě pohodlnější na takové prezentace.
        • wenceslaus
          Viktor Bocan sám psal, že preferuje k+m, takže se nebojím, že by to ovládání nějak trpělo.
        • Vážně? Hmm? *9*
          Pokud se nepletu, tak tam říkal, že si hru dělaj tak, jak oni sami chtějí a dá se hrát na klávesnici i gamepadu a to bez nějakých "dumbing down" kompromisů.

          A mimochodem, víš proč se spousta těchto prezentací hraje s gamepadem? Protože by hráč/prezentující vypadal mimořádně blbě, kdyby seděl za stolem. Tahle si může stoupnout nebo sednout, kam jen bude chtít.

          Také nechápu v čem je pořád problém. To málo her, které mě baví, hraju s gamepadem, neboť mi to přijde pohodlnější. Na PC. A to i střílečky.
        • Malleth
          By se ti pak zbořil svět co?
  • VaZqeZ_EU
    Když tak přemýšlím o budoucích módech na tuhle úžasnou hru.. tak hned po Game of Thrones bych si představoval mód od nějakého nadaného človíčka něco na způsob sci-fi! Stačilo by v první verzi předělat většinu textur! *5*
    • úplně by mi stačil 3d model Joffreyho, u kterého by šly realisticky amputovat končetiny a vyhřeznout střeva
      • Tilwaen
        Člověče, Ty to nějak prožíváš :-)
  • BoB.2
    Hadi to natahujou.
  • Mart9
    Jako během hokeje jo? Snad bude záznam.
    • nekromant33
      Neboj zejtra to bude se štemplem eurogamer exclusive k podívání.
    • Pilgrim66
      Trochu pitomy no
  • Kozy
    Mimochodem neříkal někde proč nemají ty meče v pochvě?
    • ty prase... tvoje sexualni praktiky si nech na doma!
    • Jo říkali, reddit: Not implemented yet.
      • wenceslaus
        Stejně jako rukavice, pokud by se někdo ptal.
  • Byl jsem překvapený, ale Google tranlátor vám přeloží i "sundown" - západ. *1*
    • ucho
      no tak ono to není špatně... jen se to tolik nepoužívá.
  • michaliuz18
    nedavno sa chvalili ze kazda NPC postava bude mat svoj denny cyklus, vzdy budu nieco robit, a mozu svoje cinnosti aj menit
    ale ta zenska na zaciatku by zametala do nekonecna tu istu plochu :D
    inak nemam co tomu vycitat je to este cele nedorobene takze drzim palce lebo niektore bugy animacii biju do oci
    - taktiez sa mi nepaci zastavenie casu pri volbe vety v dialogoch , wtf na čo
    - a k tomu este tie vety davat na stranu obrazovky ..nemohli to dat klasicky ako to ma napriklad dragon age ci mass effect ci skyrim na co sme vsetci zvyknuty , takto to vyzera cudne
    • Možná kdybys poslouchal tak říkal že to první co ukazovali byla prezentační verze (ta kterou kdysy ukazovali publisherum), co ještě neměla AI a bylo to proste naskriptovaný chování npc. (Současná verze kterou trošku ukázali na konec prý už AI má, tu co ukazovali ve videu).
    • No to je strasne dolezite teraz riešiť bugy, v pre-alphe. A cas sa nezastavil ak si si nevsimol, zasekla sa iba postava
    • Jack1947
      Ej, tady te ma nekdo fakt rad *15*

      Vavra fans to koukam rozdychavaji sotva... *3*
      • *13* Ty tady na tom s tou oblíbeností ale nejsi jinak.
    • Tilwaen
      Zastavení času při dialozích není, můžeš si všimnout, že za hlavní postavou chodí NPC nebo slepice. Spíš se díky velmi časné verzi buildu vůbec nehýbou obličeje postav, na které je to zaměřené, tak to vypadá divně, ale zrovna u tohoto nemusíš mít vůbec obavy, že by to do finální verze neodstranili.

      Mimochodem, přijde mi super, že v dialozích bude point of no return, bude to člověka nutit je více vnímat a mít pocit, že jeho volby mají (byť jen malý) dopad na to, co zrovna dělá.
      • michaliuz18
        ty si slepi alebo si si pozrel video len na 3 sekundy? si daj 23:25 ... vyber vety, a svet okolo zamrzol ... alebo aspon hlavna postava , kedze zvuky a nejake tiene sa tam hybu..je to divne ale ved je to len vo vyvoji nestaram sa o to, len tak koemntujem co vidim:)
        • Tilwaen
          Namátkou třeba 8:04, 22:03.

          V Tebou zmiňovaném 23:25 za ním žádné NPC ani slepice nejsou, tudíž za ním ani logicky nemůže nic chodit; to ale neznamená, že svět za ním zamrzl. Zamrzlá je jen ta postava, což beztak do finální verze hry upraví.
          • michaliuz18
            no ved ano:) vravim nevycitam to hre len sudim podla toho co som videl..jasne ze to opravia ved je to vyvoji :D ja tu nic nehejtujem ,len komentujem

            XXX anonym - tak urcite ,pozrel si si pečlive aj ine diskusie na tejto stranke? vacsinou sa tu hadaju prave matyskovia a pepikovci
            a hadat sa s cechom nema zmysel lebo to ako ked sa chces skamošiť s cernochom v base ...
            furt tam bude len hejt a bitka o to kto ma vacsie ego
            ale v reali sa neodvazia na seba ani pozret, ani sa len pozdravit..ale na nete ma vzdy kazdy kopa reci
            • Tilwaen
              @michaliuz: Jo, koukám, žes to editnul, toho jsem si předtím nevšimla *4* A toho komentu nademnou si nevšímej, je tu spousta nepochopitelně zamindrákovaných Čechů.
            • kdyz neco komentuji cobolove, tak to vzdy stoji za prd
    • lol na sectore je presne toto isté... ctrl+v
      • michaliuz18
        LOL lebo logicky to nebudem pisat 2x to iste , to skopcim, kedze oba komenty su odomna
        • to máš potřebu spammovat všechny weby svejma kravinama? *7*
          • michaliuz18
            hej vsetky *7*
            staci mi sector, sem komentujem len obcas
            kravinu mas v gatach, ja sem pisem len nazory co som videl v hre, ktorej nic nevycitam len sudim podla videa a je mi jasne ze to do vydania hry opravia
            su to len moje nazory, samozrejme v nich nemusim mat sto pro pravdu preto som rad ked mi niekto nieco vysvetli
            ked napisem ze arma 3 je sra**ka zastarala bugnuta a o nicom tak je to pravda, a zbytocne sa budes obhajovat ze pisem kravinu a trepem z cesty a co ja viem co dobre viete ze ta hra je na prd ... som stracal vsetky nadeje ze niekedy uvidim nejaku dobru cesku hru
            no prisel kingdom a ja zas asi budem pysny na cesku tvorbu hier, ako kedysi
    • Tvůj příspěvek se mi moc nelíbí. Nevím, jestli jsi ještě v pre-alpha stádiu, ale chybí ti diakritika, malá a velká písmena a vůbec celé formátování je dost zvláštní. Měl bys ty žvásty vyladit, než s nimi půjdeš do světa.
      • Hmm a nechtel by jsi se chytraku venovat treba obsahu misto buzerovani za mala, velka pismena?
      • michaliuz18
        facepalm .. ale aj tak dakujem pan kemr .. miluju tychto uzivatelov co vzdy pridu len pre to aby niekoho upozornili na to ako pisu .. super
        • Ja rovnako milujem tých užívateľov ktorý hunrú na gameplay z pre-alpha verzie hry ktorá má ešte 2 roky vývoja pred sebou. To že Vávra pekne ukázal všetkým prispievateľom čo vlastne podporili aj ked riskoval hate od nejakých dementov ktorým nedojde že cieľom bolo slušne a otvorene ukázať na čo to vlastne ten jeden mega € už vyzbierali na rozdiel od iných ktorý za rovnakú sumu ľudom ukážu tak tri obrázky z hry ktorú podporili stovkami a nevedia od nej nič...
  • To čo má v paprčiach za gaypad?
    :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit