Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja jsem ješte nehrál ani gta 4
  • Vskutku skvostná atmosféra, nádherný vizuál a nebojím sa povedať, že zatiaľ to vyzerá na veľmi intenzívny a emotívny zážitok! Ešte treba v júni poriešiť nové PC a bude to poriadny masaker!!! :D
    • Souhlasím taky budu muset upravit mašinu nebo koupit novou abych pak řešil minimum problému.
  • U těch větrníků by se dobře zakopávaly mrtvoly. *4*
  • Přátelé, doporučuji GTAforums, je tam hodně podrobný rozbor celého traileru a lidé si tam všímají mnoha různých detailů. Další věc - v traileru se objevují dvě postavy. Jeden chlap - běloch, starší, jede tam v modrém sporťáku, pak je na záběru (ten vpravo) s vykrádáním obchodu na Rodeo Drive a pak jak se dívá dlouze na město. Druhá postava je ten hispánec v bílem tilku. Jede tam v červeném sporťáku, utíká mezi slumy před policií a pak ho také můžeme vidět u té krádeže, jak vystupuje z dodávky. Tato skutečnost by mohla potvrzovat, že budeme hrát za více postav.
    • Další postřehy: SPZ aut mají nápis "SAN ANDREAS", ale dodávka, ze které vyskakují maskovaní muži má na značce napsáno "LAS PALMAS". Znamená to snad, že se podíváme i jižně do "Mexika" ??

      Úpravy zbraní: Lupič napravo má na kalašnikovu kolimátor, ten nalevo ho tam nemá.
  • Uuuuh..mmmmm.. No mlask!
    Ja teda nepochybuju.
    Asi nakonec ty postupne prichazivsi podzimni pecky budu hazet do kose, nervozne popochazet pred kalendarem. Kdy tam aspon budu moct zakrouzkovat datum?
    Jaro asi neni moc realny, ze? Uz kvuli Payneovi...
    Pokud se ale nepletu, tak se Rockstar temahle peckama nikdy necpal na podzimni trh. A ze by az za rok a pul?
    Budme optimisti - datum vydani stanovuji na cerven 2012.
  • Tady máte verzi s titulkama :) Je to doufám docela slušně časovaný a přeložený :)
    http://www.youtube.com/watch?v=ce8pWevBZas
    • Zadny titulky se mi nezobrazujou..?
      Takze ti to pochvalit nemuzu : P
      • Musíš si je nejdřív zapnout ty chytrej *15*
        • titulky jako z googlu translatoru
  • takové GTA SA s vylepšenou grafikou a u San Andreas sem ztrávil hodně času takže se tešim
  • XorxoxTalarius
    No Saints Row: The Third nabidne vylepsenou grafiku a DX11 effekty ... jsem zvedavej s cim prijde R*.
    Ja uz sveho viteze mam ... tak ted jen muzu prat fanouskum opozice, at az jim to vydaj, tak to nemaji plny bugu a optimalizace at jsou v cene.

    P.S.: Rozebirat pribeh a povahy obou her nema cenu, jelikoz ty jsou uplne o necem jinem.
    • Po tom ako dopadlo na PC Saints Row 2 im moc neverim aj ked grafika vyzera hodne lepsieSR2 bola pekne odflaknuta hra. V GTA IV a starsich nebola jedna ulica rovnaka s druhou. V SR2 boli cele stvrte postavene z jedneho typu domu. Fyzikalny model na urovni zeleznej gule. Ovladanie ktore nechapem dodnes.

      Snad sa The Third bude spravat lepsie.
      • Mechwarrior_bw
        súhlas, z hľadiska prepracovanosti prostredia, jeho návrhu, detailov a celkovej technickej kvality SR2 nemá oproti GTA4 šancu. A z toho čo som videl bude víťazom znovu GTA a to na plnej čiare aj keby použili "DX 20" efekty.
      • XorxoxTalarius
        No ja u SR2 bavil tisickrat vic nez u GTA IV ... takze pro mne jasna volba :)
        Apropo ... doporucuju kontroler ... s tim se to hraje tisickrat lip ;)
        • hrál jsem na xboxu taky jsem se moc bavil ale to ovládání hlavně aut bylo hrozné...dostat SR model jako gta tak je pro mne král....ale nevím co nabídne gta V a tám se obávám že by přebralo korunu opět gta :)
          • XorxoxTalarius
            No nejlepsi by bylo, kdyby vsechny tyhle hry meli jizdni model jako v Mafii II ... a bylo by po starostech :)
  • tak na tohle se rozhodně těšim! Vypadá to way better než 4, už jenom to prostředí..
  • No jestli to dopadne jako GTA IV tak potěš pánbůh... nemyslím teď herně, to GTA IV bylo super o tom žádná, ale doteď mi mizí textury a R* na to se.e jak na placatej kámen... Takže jestli to bude na stejném enginu (což vypadá že ano) tak bohužel kupovat nebudu, protože svých těžce vydělaných peněz si cením víc než krabičky s pár DVD, na které akorát tak doma sedá prach... takže asi tak *1*. Hru předem nesoudím, určitě to bude pecka... ale Nika Belica nikdo nenahradí *15*. God Bless these titties!
    • ??? Mne ide GTA IV na PC dobre od vtedy co vydali patche na opravu ihned po vydani a nVidia vydala zvlast driver pre GTA IV. Ale samozrejme zalezi aj na tvojom PC. V podstate som mal problem s GTA IV iba par prvych misii a potom sa mi to patchlo cez steam a bolo to OK.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší