Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aji vzducholoď tam je vidět ..nejvíc mě ale fascinuje ta scéna na venkově s práškovacím letadlem :)
  • Vypadá to úchvatně!! Po kolika letech tady máme nové GTA? 4 letech? Těšil jsem se na něj jak malý kluk. Trailer vyřešil několik klíčových hádanek, které debatovala komunita poslední týden. Navíc, na to, že je to první trailer, odhaluje překvapivě hodně informací a faktů. Co se týče města, mým nejoblíbenějším je Miami, ale musím uznat, že LA je takové komplexnější, je tam tak trochu ode všeho. Bohatí, chudí, luxus i slumy. Navíc, pokud se hra vrátí i do San Fierra, či Las Venturas (žeby další trailery?), máme tady ohromné gigantické herní prostředí. A věřím, že nyní jej Rockstar pořádně využije a my se budeme bavit desítky a desítky hodin čistého času. Těším se!!!
    • Tak po tom, co jsem si poprvé pomalu a důkladně projel trailer, tak jsem na 90% přesvědčen, že nás čeká kompletní San Andreas se třemi velkými městy. To bude teda pořádný macek :).

      P.S.: Jsou to detaily, ale konečně tady máme stahovatelnou střechu u auta vodní skůtry! :D
      • vice city 9 km2 san andreas 36 km2 co asi bude teďka?? (prominte ze neumim psat indexy)
  • Taky by mě zajímalo, kolik set giga to bude zabírat na disku, protože GTA 4 je na dvě DL dvdčka a přitom je to jen jedno město a když vidim tohle, tak se začínám bát toho, že si budu muset koupit extra hdd pro gta 5 *1*
  • jenom doufám, že se to bude hýbat lépe než gta4. To byl super příklad toho, jak se dá v jádru skvělá hra zničit *9* mluvím o PC *3*
    • No par patchov to spravilo a aj na PC sa z toho stala super hra.
    • jindra.veliky
      no. ono i na konzolich pry dost kolisalo FPS *2*
  • Těším se převelice. Atmosféra jako vždy úchvatná.
  • No jestli to bude jako čtyřka tak to bude pěkná sra*ka. Ale podle toho traileru to vypadá jako remake San Andreas. Takže zase nic originálního. Nesmyslný mise. Ale i tak doufam že se to bude podobat SA protože to bylo nejlepší GTA.
    • ked si chces uzit gta nehraj to na konzole :)
      shitna grafika a priserne ovladanie s autoaimom.
      • Ataker
        *1*
        • Ma pravdu. Mam PS3 (bundle s PS3) aj PC verziu (Steam) a PS3 verzia vyzera oproti PC dost zastaralo co sa tyka grafiky. Autoaim oproti PC kde mieris sam hru ukazuje trochu inak.
  • A neni náhodou ten hlavný hrdina Tommy Vercetti ??? (viz. typek na balkone, neskor aute..) aj by sa podobal.
  • Phillios191
    ještě takové San Fierro a Las Venturas a sem doma :) ještě aby tam bylo potápění pro mušličky v řekách, skákaní na BMX a chytání kroužků, závody po městech, různé školy jako letecká škola na poušti u Las Venturas apod :)
    • Ja ti neviem. GTA mam strasne rad, ale USA som sa uz prejedol. Minule tu niekto spominal Bankok. Vyborny napad! Spreavit GTA z preostredia azijskej kultury by bola pecka: Bankok, Singapur, Tokyo, Peking alebo Rio (favely by boli mega).

      Ja dufam, ze USA sa uz tymto dielom vycerpalo a ak bude VI, pojde sa na iny kontinent.
      • To podepisuju to by byla neskutečná pecka. Ted měla nedávno vyjít hra TRUE CRIME HONG KONG na ktereou jsem se těšil jak malej, představa že budu hrát drsného čínského detektiva který jde proti Triádam no bohužel hra se zastavila a nebude, pro mě velké zklamání. U GTA je to ale jen otázka času, kdy příjdou s uplně novým městem a hlavně kontinentem
      • to bych se unudil k smrti. asijské prostředí mě nudí...
        • Tak to tě lituju, nevíš o co přicházíš, ale je to tvuj boj
      • Asijsky prostredi me teda vubec nelaka ale je to hlavne tim ze me nijak asijska kultura nepritahuje. Co mi prijde jako super napad je to Rio protoze kdo videl film Elitni jednotka nebo jinej film z favel tak musi uznat ze tam by se hra dala posunout na jinou uroven pobihanim v kopcich ve favelach skakanim po strechach apod. To by pro me bylo no1. Druha moznost by byla naky evropsky historicky mesto ktery je clenity jako treba Praha ktera je hodne kopcovita jsou tu magistraly ale i uzky jednosmerny ulicky jsou tu velky lesoparky reka hrady kostely.
    • radši bych opravdu velký LA než 3 nimry ve stylu SA, ale taky bych byl rád :)
      • ZvacA
        Každý to město bylo větší než samotný Vice city, takže zase takoví šušně to rozhodně nebyly. :)
  • Možná je to ve mně a od dob všech předchozích dílů jsem se změnil, ale nějak mě to nenadchlo, něco mi na tom prostě nesedí... "OK, koukám na trailer na další GTA"... Nevypadá to špatně, ale cítím se stejně jako před hodinou. Trailery třeba na Skyrim mě teda odvařily mnohem víc.
    • To je normální. Si jen, jako většina PCčkářů, naštvanej, že si to budeš moct ukrást až tak za 6 měsíců po konzolistech...
      • Narozdíl od tebe, blbečku, jsem na hry již utratil víc peněz, než ty během své mizerné existence vůbec vyděláš...
        • Copak? Provider chtěl extra doplatek za ty tera warezu co běžně stahuješ?
          • Vlastní zkušenosti? Ono kdybys do herních obchodů vlezl i jinak než omylem, možná bys věděl, že ty hry něco stojí, a kvalitní sbírka čítající několik stovek kousků nebyla zadarmo. Ale do toho, žvatlej si ty svoje shity.
            • Se vsadim, že se ti ty prázdný verbatiny pořádně prodražily, to muselo padnout celý kapesný.
      • Hairy_Ass
        Pravidelná denní půlhodinka mentální kompetence už asi skončila, že?
    • Paulcz
      není to žádná pecka, ale alespoň nemá tupou šablonovitost jako třeba právě trailery na Skyrim
      • Mě nejde o trailery (a jejich šablonovitost či nešablonovitost), ale dojem ze hry který v tobě zanechají.
  • nejspíše budu opakovat dost pisatelů pode mnou: vypadá to skvěle!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší