Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to watch dogs vyzera moc jak ac v sucasnosti teda lubi sa mi ovladanie vlakov a semaforov ale to utekanie pri ktorom drzim 2/3 tlacitka mi uz dost leze na nervy
  • je vse ve vyvoji.tak co silite!bude to pecka.a killzone bude bomba.pokrocila fyzika?ta uz je i na ps3.hraju ted killzone2 na lehkou obtiznost jsou nabihajci panaci.ale na hard se pekne krejou,delaj kotouli a kdyz je clovek delsi dobu na jednom miste tak umeji nepritele pekne obklicit.jenom to chce obcas zkusit navysit obtiznost a zkusit take neco jineho nez normal.
  • Takže bych to viděl tak, že pokud nebude zpětna kompatibilita s PS3 hrami tak moc důvodu ke koupi PS4 mít člověk nebude, alespoň zezačátku pokud to není hc fanoušek.
    Zároveň pokud se prvních pár let budou vydávat nové hry jak na PS4 tak i na PS3 tak opět nebude třeba ještě kupovat novou konzoli.

    Ještě by mě zajímalo jak se bude chovat ten HDD jakmile tam člověk začne stahovat hru, hned ji hrát a zároveň tam zapne broadcast. :) To si to ten HDD půjde hodit :)
    • bože vy jste jak retardovaný s tou zpětnou kompatibilitou! Když si koupim Novou konzoli, chci hrát Nový hry! na starý mam starou konzoli
      • Bylo by to pro lidi co nemají žádnou nebo pro lidi co nechcou mít 2 ne-li více konzolí kvůli tomu aby si něco mohli zahrat :) Jinak díky za tvůj komentář na ůrovni 14tiletého :)
    • imho bw compat nebude, kedze uplne ina platforma... max emulacia, ale skor gaikai... a kedze je to pc, gro hier (okrem exclusive) bude vychadzat v rovnakej kvalite na pc.
      • ucho
        no i když nebude zpětná kompatibilita, řada projektů nemá problém udělat verzi pro PS3 i pro PS4, takže bych nečekal extrémní komplikace ve vydání PS4 verzí u řady oblíbených titulů...
        • Souhlasím a myslím, že to dopadne tak, že zpětná kompatibilita nebude, ale budou se dále ještě na PS3 hry dělat.Přecejen bylo prodáno více než 70m PS3 tak proč to nevyužít :)
  • Paul_cz
    Až na watch dogs samý kraviny *1*
  • Schválně, jestli se budou dát PS4 hry pirátit na PC. Hry exkluzivně pro PS4 hráče... a piráty na PC.
    • Robotron3
      No, s emulátorem, asi za 10 let.
      • Co chceš emulovat? Má to PC komponenty.
        • Tak chlapče ty máš v hlavě opravdu nasrááno :D:D:D:D:D
        • christianus
          Ty mas hodne jednoduchou predstavu o fungovani pc. :D
          • A ty vůbec žádnou. Může to být na způsob WINE pro linux.
            • Vykon APU a komunikaciu medzi HW ktora je uplne ina ako ako v PC, aj ked pouzivaju upravene PC komponenty.
            • Já se nikde nehádám o tom, jestli to bude nebo nebude emulátor. Jediná otázka se týkala důvodu, co tak zásadního na tom potřebuješ emulovat, že to bude trvat 10 let.
            • To se dá říct i o Dosboxu, který také slouží k rozběhnutí her a to je emulátor.
            • Wine Is Not Emulator. Navíc způsob je celkem irelevantní. Faktický rozdíl je ten, že jde o rozběhnutí několika málo her, nikoliv o celý ekosystém Windows se vším všudy.
            • christianus
              Ehm to tezko, wine je vpodstate jen api, to ti v tomhle pripade moc nepomuze. zZz: Wine ma v nazvu pravy opak - "W"ine "I"s "N"ot "E"mulator :)
            • Robotron3
              No výborně. Wine se vyvíjí 10 let, a většinu novějších her na tom použitelně nespustíš. Asi tak výhledově můžeš počítat s hraním PS4 her na PC :)
            • To je emulator :D
              Maš to v tom názvu WIN Emulátor.
        • Robotron3
          To neznamená, že je to PC.
          • Opět, co tam chceš emulovat?
            • Robotron3
              No prostě počítej s tím, že PS4 hry si na PC fakt nezahraješ, a je uplně jedno, že to bude mít x64 architekturu. Mac má taky x64 architekturu a nic z Maca pod Windows ani Linuxem nespustíš.
            • Relevantni jsou pouze hardwarova kurvitka, zbytek bude zejména zazačátku plný děr.
            • Robotron3
              Bios, firmware, operační systém, přímé přístupy k hardwaru, upravený OpenGL es.
  • Umaroth
    Já jsem uplně polichocen, ovladač super, výkon super, tituly super (pokračujou a rozšiřují svoje exkluzivky), konektivita super, a implementace do soc. sítí super, i když to asi nepoužiju protože nemám mezi kamarády moc konzolových hráčů ale třeba čase.......Mě si PS4 získalo, trochu mě štve že neukázali konzoli....
    • a ty co si fajcil? mam doma ps3 aj xbox milujem ps3 xbox mam len koli gow 3logy a alan wake
      na ps3 su ovela viac a lepsie exclusivky ale jedna vec ktoru ma xko lepsie je ovladac to musim uznat inac je xbox totalna kktinka inac dualshock je stale vpoho a hlavne sa mi lubi ze ho este vobec nezmenili od ps1
      ale teraz ten ovladac fuijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ble to co ma byt,nove hry neukazali vobec watch dogs ff sme uz videli diablo a destiny neprosim dakujem,dovidenia idem spat!"!!
  • Robotron3
    Sem myslel, že ukážou aspoň tu konzoli, jak bude vypadat, aspoň na obrázku, ach jo.
    • Naivni ocekavani, s nejvetsi pravdepodíbnosti tí dnes jeste nevi ani sony.
  • Sony bude dělat PS-4. Do prodeje se dostane na Vánoce 2013. Bude na ni Diablo III. A - vlastně neukázali jak bude vypadat. No-to je super. Na tohle jsem fakt už starý. Čekám 2hodiny jak blbec jak ta konzole bude vypadat a kolik bude stát a oni nic... Hm, tak na E3 no...
    • Souhlas, nevím jak to bude vypadat, ale 100% vím, že bude hafec článků jaké to bude skvělé a co na tom vyjde a těch prezentací - sony asi i okopčí nintendodirect :(

      Jinak to ber z té lepší stránky, pokud se ti rozbije 3, nebo chceš nový technologie, víš, že můžeš šetřit na vánoce, bohužel, ale nevíš kolik si budeš muset našetřit a co k tomu bude :(.
  • Tak jsme se dozvěděli zase uplné h o v n o no :( škoda já se těšil že ukážou kastli.
  • Thank you for watching? Áwww Crap! Trollové!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit