Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    S tím časem tady řešíte neskutečné kraviny, přitom naprosto každý chápe, kdy těch 24:00 je!!
  • pavel.sterba1
    Pokud se potvrdi spekulace z ruznych serveru o budouci podobe PS4, tak to bude spis drobne zklamani.
    • Ono se to da ale vcelku cekat, ze tentokrat ten skok nebude tak velky, jako tomu bylo u soucasne generace.
  • nekromant33
    po tom hypu okolo meetingu si snad ani sony predstavit cokoli mensiho nez nextgen konzoli nemuze dovolit
    • lipkozzi
      (reakcia na prispevok nizsie) No da sa to brat trebars tak, ze 24:00 dnes = 0:00 zajtra
  • Robotron3
    Co pa to je 24:00, tim je myšleno 0:00? *3*
    • smejki
      Buďte trochu zenoví, šulíni:
      "Zvláštní, nějak se mi se zdejšími názory nechce úplně souhlasit.
      Ve 24:00 končí jeden den. Další začíná v 0:00. Takže je to zřejmě zlomek vteřiny, kdy se z jednoho dne zrodí den následující.
      Jako by po poslední vteřině jednoho dne a signálem 24:00 naběhl den následující. Je v tom mystická symbolika konce starého a začátku nového. Okamžik, který není lidský mozek ani schopen zaznamenat nebo rozlišit. Přesto ví, že ten údaj tam je.
      Včerejší den skončil ve 24:00.
      Dnešní den začal po půlnoci a první vteřina se odpočítávala od 0:00.

      Jaký je v tom tedy rozdíl? 24:00 byl čas, který patřil včerejšku. 0:00 patří zítřku."

      *1*
      • Spades
        Je to jako na číselné ose. Jáky je zlom mezi 0.9 periodických a 1? Matematicky žádný, protože 0.9 periodických = 1, ale i tak tam vždycky nějakej ždibeček je :D
        • Spades
          Reply na vsechny nade mnou...
          http://en.wikipedia.org/wiki/0.999...

          Plus lehký příklad.
          1/9 = 0.1 periodických
          0.1 periodických * 9 = 0.9 periodických
          1/9 * 9 = 1
          Tedy 0.9 periodických = 1
          • Ten priklad ve skutecnosti ukazuje neco jineho. Totiz to, ze v desitkove soustave nejde nektera cisla presne vyjadrit jako jedno cislo, coz si mnozi lide neuvedomuji. Dalsi typicky pripad je 1/3.
          • Black_Hand
            spatne jsem te precetl, omlouvam se. myslel jsem, ze rikas, ze to je to same.

            neni jednoduse proto, ze 0.9 periodicky neni prirozene cislo, zatimco 1 ano. cituji: "...denotes a real number that can be shown to be the number one." takze to neni to same i kdyz se rovnaji.
            • Black_Hand
              a proto jsem se ti taky omluvil :).

              a vubec, matematicky vtipy mam rad. cantorova funkce je taky super neintuitivni vec, ktera se ukazuje z definice :).
            • Spades
              To sem taky netvrdil. Tvrdil sem jen, ze se rovnaji.
        • smejki
          jesukriste...
        • Black_Hand
          hlavne algebraik by vylitl z kuze, doktore :).
        • Black_Hand
          ani nahodou. 1 je prirozene cislo, zatimco 0.9 periodickych neni :).
          • Spades
            0.9999... Nekonečno 9. Tomu se říká periodických ty inteligente.
            • Sam jsi inteligent, on rika, ze 0,9 per. neni prirozene cislo.
    • ogami
      24:00 je to same jako 0:00, takze v podstate ano. jak by jsi napsal nonstop oteviraci dobu, od 0:00 do 0:00? :)
      • napsal bych "nonstop" což by asi každej pochopil :-p *1*
      • Spades
        Napsal bych:
        Otevírací doba [velkým červeným, našikmo] NONSTOP [/velkým červeným, našikmo]
        • ogami
          a pokud to budes chtit vyjadrit v cislech? :) ono je fuk, jestli napises nonstop, nebo to vyjadris ciselne ... jedine co jsem chtel rict, ze cas 24:00 se naprosto bezne pouziva a neni se cemu divit.
    • Záleží jak se na to díváš.
      • Robotron3
        No když se dívám třeba na hodiny, nebo tady dole na počítači, tak 24:00 je čas, který neexistuje. Já jen abych nezmeškal, protože se na tu konferenci docela těšim :)
  • Hlavně at se nezapomene vydavat hry i na PC *16*
  • 24:00 ? tak toho se asi nedockame :d
  • Cosi
    Bude představení vámi komentované a pokud ano v jaké formě?
    • sleepless
      Nebude, náš komentář uslyšíš až v podcastu. A přečteš v článcích...
  • jindra.veliky
    kouzelnicka hlaska v clanku me fakt dostala

    uplne jsem si smichy nacural do tenisek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit