Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • budu ejakulovat
    nez budou mit dnesni pc vykon jako next-geen tak to potrva par let.
  • Nedivil bych se, kdyby PS4 měla operační systém Android.
    • Robotron3
      Tak to bych se divil hodně. Možná bych se i štípal, jestli se mi to nezdá *15*
    • *1* Parádní vtip.
      • Proč ne? Xperia je má taky, dokonale by to propojovalo zařízení od Sony.
        • Robotron3
          To by bylo jako dát software z navigace z auta do ledničky. Možná, kdyby se to přizpůsobilo, tak i ten navigační software by dokázal pak kontrolovat mrazák a jestli to dobře mrazí a lední, ale pak by tam bylo všechno ostatní uplně zbytečné. A konzole je pořád úzce specifické zařízení a musí tam být konkrétně napsaný operační systém, který z hardware pro hry vytěží maximum.
          • Blbost. Pokud os umozni aplikaci primy pristup k hardware, tak je uplne jedno, jaky ten os je - z pohledu vyvoje her. Proti androidu mluvi neco uplne jineho, slabe zabezpeceni proti piratstvi.
  • aby vsichni vedeli jak to je
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Den
  • God-of-War
    Az o pulnoci?? ARGH!!! Tak to mezitim skocim do pole a prokopnu buben..:(
  • zdeeneek
    Pokud nebudu uz chrapat, tak se prijdu podivat ;)
  • Doufám že konečně splní můj sen a ke konzoli bude přidělán kávovar
  • Doufám, že to bude oznámení CS:GO v EU PS Store *1*
  • jnsCZ
    A možná přijde i Mamoulian...
    • Eda.Frtan
      On dneska ještě někdo ví, kdo to je? Nebo spíš byl... :-D
      • Robotron3
        No jistě. Filmovej režisér samozřejmě :)
        • Eda.Frtan
          Ok, bod pro tebe :-D
  • Keyz
    Očekává se očekávané.
    Dle mnoha komentářů si lze představit jaké to bude mít parametry ( Jestli to bude nové konzole). Zbytečné od toho čekat moc jako kdyby to byl naprostý přelom. Nejspíše to bude prostě o něco lepší HW a pojede se dál.
    Copak si někdy myslí,že do té krabičky narvou drahé výkonné součástky aby to pak prodávali za více než minulé konzole?
    • Přesně tak, specifikace i když oficálně nepotvrzené jsou dalo by se říci už známé. Na druhou stranu to co zajímá mě, je hlavně kolik muziky s tím mají v plánu předvést. Když se podívám na specifikace PS3 a porovnám je s předpokládanými u PS4, tak je to zase o několik kroků dál. A jak dnes vypadají gameplay videa třeba z The Last of Us, vždyť to je paráda, tak co budou hry umět a nebo jak budou vypadat s několikanásobně výkonnějším hardwarem ?

      Tzn. já od toho čekám hlavně nějakou třeba i ukázku hry na které se už dělá, informace co všechno bude s tímhle hardwarem možné udělat apod. Specifikace jako takové mě nezajímají.
      • Keyz
        Obávám,se že o 50% lepší HW neznamená 50% lepší hra pro grafické stránce.
        Málo kdy vidím,že hra využívá možnosti konzole/PC tak jak by mohla.
        Když se to náhodou stane tak ano je to skok. Například Skyrim. Vypadá nějak a s modifikacemi kterou nejsou profesionálně optimalizované vypadá jako jiná. Graficky o mnoho lepší hra. A jede v pohodě na běžném PC.
        Co teprve kdyby všechny jádra CPU měla skvěle rozdělené činnosti u hry a GPU by využilo svůj výkon tak aby to bylo vidět. Jsou efekty kterou zatíží HW a nejsou vidět, protože jsou například daleko a hráč je nevidí atd.
  • MidnighT91
    Stejně to bude hnůj, s tím jak to dnes vypadá to bude tak že bez internetu ten krám ani nezapnete a s bazarovkama se nejspíš můžete rozloučit taky... Lhal bych ale kdybych tvrdil že nejsem zvědavej na to co z ní vyždímou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit