Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    konzole mě nezajímá, spíš hry a to jestli budou nextgen only
  • Celkem mě zajímá, jakou bude mít konzole ochranu proti hacknutí. A když vezmeme v úvahu, že u PS3 doteď nejdou hacknout všechny modely (novější slimy a všechny superslim nejdou), tak si myslím, že PS4 bude pro hackery něco jako "hardcore hacking difficulity".
    • Spades
      Právěže naopak. Ber to tak, že to nebude vylepšená PS3, ale úplně nový HW. Bude mít spoustu chyb, které hackeři mohou využít. Až další řady PS4 budou mít zadělané díry.
      • Už se teď těším,jak se budou soudit s tím, kdo hackne PS4 a jako odplatu za hackera někdo zase hackne PSN.
  • Největší sranda bude, až po dvou hodinách chvástání zvednou oponu, ukáží nějakou škatulku a řeknout "tohle je PS4.. více za rok" :-O
    • Coffin.Corner
      Smazáno, vysvětlení níže.
      • Oprav link :)
        • Coffin.Corner
          Sorry, neopravím. Tiscali nějak nebere odkaz z youtube s časovou značkou. Zkoušel jsem to třikrát a nejde mi to.
    • Ja myslim ze po hodině bude hotovo :) A docela doufám, musim ráno vstávat :D
      • langustyn
        no po tomhle nwm nwm :) 2:20..
        http://thephantompain.com/
        • 2:20 bude spis dnesni datum nez cas, proc by davali stredoevropskej cas kdyz se to kona v USA?
          • langustyn
            ok asi mate pravdu... ale dvojtečka v datu? navíc, co vím, to tam přibylo až dneska :)
            • Tak to asi bude doslovna citace z nejaky knihy ne? Jinak taky nevím
              Asi to ale resime zbytecne, cela tahle hra je jedna velka neznámá
        • Spades
          Podle mě ohlásí MSG jakožto pilotní hru PS4. 2-20 je datum.
      • To já taky musím a zřejmě to vzdám, protože pokud už něco představí, určitě si to nechají až na konec, takže počítam kolem 2:00 hod. našho času. Si to zítra v klidu přečtu a podívám se jestli bude kvůli čemu, mrknu na záznam.
        • Hale, do dvou to určitě nebude...
  • Bude se jmenovat Pony Slaystation 4
  • No konecne budem moct zapnut druhy vetracik v skrini *1*
  • TheGGG
    Rodiče říkaly že mi PS4 koupí, na vysvědčení jsem měl jen 5 čtyřek a tak si prej něco zasloužím *14*
    • Coffin.Corner
      Tvoje kopírování Jindry je zoufale neoriginální... *6*
      • TheGGG
        Kdo koho kopíruje? Nemůžu za to že mi mojí rodiče dávají prachy a ti tvojí tobě ne.
        • Proč mám pocit že ti dva trolují spolu? :D *9*
      • jindra.veliky
        jn, ja se s rodicema o takovejch vecech nebavim yo

        proste prijdu a reknu "potrebuju par tisic dej sem yo" a je to

        aby ne yo...vzdyt tejdne vyhravam nekolik tisic na tipsportu (tatuv ucet) yo *1*
        • Kazdej vetsi sazkar na tipsportu vyhrava nekolik tisic mesicne. Otazka je o kolik vic mesicne prohrava. *3* *15*
        • Jeste jednou reknes yo a vypálim ti barak x)
  • jj, waitstation 4, nateseni jak panic na vaginu.

    http://www.gurujoe.sk/2013/02/playstation-meeting-2013-see-future.html
  • giacobraza23
    Jo vydaji neco uplne novyho a prelomovyho. Tak grafika cca. HD7850 max 7870. Paneboze kde by moh bejt Crysis 3 po graficky strance nebyt tech zasranejch konzol...
    • TheGGG
      Tam kde bys ho stejně rozjel jen na low na svým 10 let starým kompu *3*
    • deridon
      jasně kdyby nebyly konzole tak tu máme HD9990 či rovnou nějákou 4K2990, co by ne, AMD přeci přeskočí jejich rozvržený plán technologií a posunu, kvuli tomu aby lidi mohli hrát na grafikách za 50000kč, naservirujou za rok tři/čtyři generace hell yeaaah! :D ona grafika už v dnešní době nemuže být tak přelomová nebo může, ale nevim co vylepšovat, když už tu máme celkem dost fotorealistických her i na efekt/filmových her, chce to vylepšovat hlavně fyziku, AI, funkčnost/scripty v openworld hrách.. 3DMark dřív patřil mezi špice grafických prezentací, dnes je to slabota.. a kvuli konzolím? neřekl bych (nevlastním žádnou konzoli prosím pěkně!)
      • Fotorealistickych her? Asi mi neco uniklo.
        Jinak ale souhlasim, ze radsi bych videl pokrok v AI a fyzice, nez ve vizualu.
        • Robotron3
          Pokrok AI ale neni tak moc závislý na výkonu, jako grafika. Firmám se nevyplatí dělat pokročilejší AI, protože je to strašně moc práce navíc a lepší AI neprodává tolik, jako vizuál.
      • Spades
        Víš jak vypadají rendery od Blizzardu? Tak taková grafika NELZE udělat realtime. Proto musí být pokrok.
    • Malleth
      Kdo by hrál Crysis, kdyby nemělo pěknou grafiku?
    • takíchto idi*tov mám fakt dost...
    • Robotron3
      Kde by moch bejt?
      • nevšímej si ho, je to pejča
    • Kde by mohl být svět bez bláznů jako jsi ty.
  • No, zaplať pánbů, že to games.tiscali.cz nebude komentovat naživo:-)
  • Ze by se Sony poucilo a tentokrat predbehli MS? I kdyz na druhou stranu drivejsi oznameni nemusi nutne znamenat drivejsi vydani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit