Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • paradni lagfest i na low u me..
  • nekromant33
    cuka se me to cim dal vic at mam rozliseni jaky chci
  • Nejaka mobilni verze k dispozici? Uz jsem v posteli a vypada to, ze na mobilu mi stream nepobezi. Jde o windowsphone platformu.
  • Spades
    Jsem jediný, komu ta úvodní animace připomíná XOXO? :D Že by to byl takovej trolling od SONY :D
  • Buďte trochu zenoví, šulíni:
    Přesně, je to okamžik mimo čas, mezera mezi každou sekundou, mezi každým okamžikem času.. Stejné je to s myšlenkami a mezerou mezi nimi, kterou někteří šulíni nazývají zen.
    • ...a pak člověk zjistí že čas je iluze, takové nekončící namalovaná stupnice na nepřetržitém toku času... nebo snad na stojaté hlubině oceánu? A stejné je to i s tím zpropadeným zenem - jedna velká studna na níž jsou namalované naše osobnosti :) Asi *12*
      • Spades
        Čas není abstraktní pojem, ale opravdová fyzikální veličina. Kdyby nebyla, pak by nebylo možné ji používat ve výpočtech (stejně tak, jako ve výpočtech nedáváme hodnotu naší nálady)

        Navíc čas je přitahován gravitací (na zemi je čas pomalejší jak ve vesmíru, černá díra také tak přitahuje čas)
        • Dobrá myšlenka *1* 1*
  • Jsem na to velice zvedavej. Jsem PC hrac a o konzoli neuvazuju, ale prave jako pc hrac ocekavam s nadeji, ze by se jiz par let zabrzdeny vyvoj mohl zase pohnout dopredu. Doufam, ze neukazou jen krabici a pusti na tom i nejakou nextgen hru *1*
  • Už to bude? nebaví mě čekat.
  • Bojím se aby to nedopadlo jako s Iphonem 5. Každej natěšenej na ultrasuper mobilní udělátko a oni ukážou protáhlou 4ku *7*
    • Spades
      U iPhone nemůžeš NIKDY očekávat ultrasuper mobilní udělátko :D

      To je jako čekat sporťák značky Avia :D
      • No teda, ja Apple nemusim, ale prirovnat iPhone k Avii to bych si nedovolil :D
  • Tak dle účasti se možná dočkáme něčeho z Watch Dogs *4*
  • A tak to je špatný :/ od včera mám nainstalovaný Crysis 3 a dnes v půlnoci mi ho na Originu aktivujou!!!

    Budu muset mít po ruce nota s games.cz :D:D
    • riesim podobnu dilemu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit