Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • po asi 5 dalších misí beru chválu zpět. tu 6ku si to zaslouží. víc ne. tehnickou zastaralost bych tomu odpustil ale čekal sem více plížení. vždycka máte jen jednu cestu kudy se prostě chtě nechtě musíte prostřílet rambo stylem. pak se dostanete do bodu B a musíte odrazit vlnu 20 nacku nebo rusu. žádné plížení v týlu nepřítele za jedním cílem. když už máte nějaký význačný cíl, tak máte 5 sekund na přípravu. žádný sran í.. škoda
    • Nemáš pravdu, jen to neumíš hrát nejspíš. Stealth akce je tam dost. Uvedu jen například misi kde získáš nosin nagat. Začátek nvm no po 1h sem to rači vystřílel rambo stylem bo sem na to při nejtěžší obtížnosti neměl nervy, ale šlo by to kdyby jsi trochu přemýšlel a ne hnal kupředu jak blázen za zlatem, jakmile se dostanete k muzeu začíná sranda de to tam projít jak by jsi byl jen stín... Ale jak už sem řek o pár příspěvků níže. Hra má osobitý styl a ne každému sedne za mě 8-9/10.
  • Zacal jsem hrat az ted,(X360) Kromne super grafiky ale s zuby a kostickami hra nabizi docela dobrou hratelnost ja hral na marksman obtiznost,turial mne spis otravoval zapomnel sem ho vypnout",zacatek nebyl nic extra Zastreleni nejakeho nemeckeho generala, po prozrazeni ukrytu a naslednem uteku pronasledovanim tankem,pote zastreleni nekolika vojaku thompsnem,pak strileni nepratel v oknech 2mise uz byla zajimavejsi,3byla az moc akcni kde stealth astranka v komplexu musela jit chte nechte stranou,prostrileni se,uteku pote dorazeni nacku kulometem,sem se dostal az do 4respkt 3mise s rusy,docela mne to bavi,je pravda ze stealth to mohlo byt i vic i kdyz se to tak hrat da,trefit se da chvily na cas,zkusim to zitra na nejvetsi obtiznost,pochvalit musim hlavne framerate zda se ze nepadal,zanzam rentgenem jak se zlomily casti zpusobene rozstrelem sou zajimave...Muj nazor je ze to zatim celkem jde.
  • musim rict odehral jsem 1 super odehral jsem i ghost varior super ale snip,eli.2 des mireni a prepinani zbrani hruza hrani tez .zatim nejhorsi hra kterou jsem hralnacku jako blech a par naboju .ani graficky nic moc cekal jsem vice u me -1.to uz radsi medal call of duty nebo battefield. *10* *16* *12* *13*
  • Baví, ozvena odstrelovačky medzi budovami je zrejmä mätúca, niekedy sa točia ...
    U mňa za 8 a ak to bude nad 15 hod tak aj 9.
  • musím říct,že oproti jedničce opravdu špičkově propracované,jen při takovém rozmanitosti misí,a nápadům,je na můj vkus trošku krátká,když sem byl u brandenburské brány,opravdu sem čekal ještě další misi,a nečekal,že je konec,i tak mě hra více než příjemně překvapila,hodnocení 9/10 *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit