Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mam stejny problem jako "Carfi" docela bych uvital pomoc dekuji
  • Už pri gameplay videu som videl ze ta AI stoji za prd
  • Jsem v předposlední misi, jedná se o dobrou hru, bohužel celkový dojem kazí dostatek chyb a promarněný potenciál. Začátek je slabší a pak se hra docela rozjede.
    Chybí mi tam nůž, mohli udělat více cest jak misí projít. Někdy projedete dalekohledem dům a stejně se tam pak objeví protivník. Miny a pasti se dají využít v omezené míře. Někdy jsou protivníci celkem chytří a jdou až za vámi a někdy vůbec. Co mě nepřestává bavit jsou zpomalené záběry to se hodně povedlo.

    Každopádně to není až tak hloupá střílečka ale potenciál je bohužel nevyužit.
  • Co znamená zneužívání prostředí u sniperské práce? A jaký druh pastí takový sniper klade? A to je tam tak překulometováno? Nechci rýpat, jenom mě to zajímá.
  • hra hlásí chybu KB971512 co to je???
  • Carfi
    Může mi někdo poradit, mám originální hru staženou ze steamu, ale po každém spuštění mi naběhne pouze černá obrazovka a někdy i hra spadne a nahlásí chybu, neměl někdo stejný problém a nejlíp kdyby i poradil, díky *1*
  • Hra je v pohode az na otrasnu hudbu a chyby v AI.

    https://www.youtube.com/watch?v=Kpw0KILwPZM
  • Ahoj..muj PC splnuje požadavky na hru ale po spusteni naskoci ..out of range a je po ptákách,,poradte oswald1@seznam.cz moooc diky
    • Zkus přeinstalovat ovladače GK. Jaký máš procesor/GK/paměť?
  • Hru nedodporucuju nelze ji dohrat je tam chyba u te mise s V2 raketou ma se zneskodnit nejakej supervisor coz je v pohode pak to napise ukolo ubrante svoji pozici dokud se rakete nedoplni palivo coz delam ale uz to nezada ukol ze se ma raketa nejak zastavit ona odleti a je mision failed skoda docela me to chytlo
    • vole strel jakoby do nadrze vička te rakety/označeno jak třeba u tanku,nakladaku ap./ a ona vybuchne
      • Máku a kde je to víčko , nejméně už 50x mně dostali a žádné víčko .
  • prosim mate nekdo aktivacni klic? dekuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit