Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    korekce:
    odkaz "zapomněl dodělat" ukazuje na špatný obrázek. na konci je 6, což je obrázek o dva odkazy zpět. Čuju, že by tam mělo být 8, neboli http://games.tiscali.cz/sniper-elite-v2-14080/galerie/216238 namísto http://games.tiscali.cz/sniper-elite-v2-14080/galerie/216236
    • sleepless
      Je to tak, diky.
  • Čau, mám problém s instalací češtiny... spouštím jako správce, zkusil změnil cílové adresáře "text", ale pořád nic. Někde dělám kravinu, prosím poraďte.
  • čaute,potřebuju poradit jak sestřelit tank,už stim bojuju hodinu a pořad se mi nedari,nevite nekdo
  • Ty prase tupý recenzenský,hrál jsi vůbec tu hru?? Vsadím se že sotva pět minut a protože ses bez návodu nebyl schopnej dál dostat,tak jsi to vypnul a napsal takovouhle píčovinu,co?..Už mě zmrdi jako seš ty fakt pěkně serou.Jakmile hra nemá jméno,nemá reklamu a není uměle popostrkována před oči herního fanouška,tak je to hned průměrná nezajímavá hra,plná chyb a bůhvíjaký další špíny co jsi ty dokázal vyhrabat jen proto abys jí co nejvíc očernil..TAhle hra je rozhodně velmi milé , příjemné a hlavně nečekané překvapení tohoto roku..ono se ostatně stačí podívat na hodnocení konkurence,či jiných zahraničních stránek.Doufám,že se už konečně redakce chytne za nos a toho "Marnýho" blba už konečně vyfackujou pryč.Úroveň jeho článků je sotva tristní a navíc není v žádném případě ani trochu objektivní..
    • mas pravdu vyjadri sa ako to dokazes. To ze ostatny ta nevedia pochopit to je ich problem
    • Vrook
      tvoje máma neni objektivní
    • Sice s recenzí vyloženě také nesouhlasím ale ty se chováš fakt jako blbec, chtělo by to trochu klidu hele..
    • Hra možná nemá jméno, zato ty sis ho právě udělal. A co se týče kvality tvého článku, ten je opravdu hodně "objektivní" a "kvalitní" *11* *11*
    • Miserius
      Uklidni se ty fracku, to ze slintas nad obrazkama z toho nedela dobrou hru. Je to SHlT a ten by to byl i kdyby mel masivni reklamni kampan. Fakane
      • Tak sh.t to neni ale nic svetoborneho take ne. Neprestava me udivovat jake dobytky z lidi cini anonymita internetu. Predvest tohle v hospode tak mu ji nekdo soupne pulitrem po kebuli.
      • SH!T bych neřekl, hra která dostane 6-7 (dle jiných recenzí) není Sh!t.
        • Miserius
          Hry co ted dostavaj 6 by pred 5 lety dostaly 4-5, prinejlepsim
          • Nesmysl, 4-5 (a méně) je vyhrazeno hrám co jsou i technologicky nefunkční a špatně odvedené. 7 a 6 je vyhrazeno hrám co mají zajímavý nápad, většinu doby fungují a občas nějak "zaškobrtnou".
            Sniper Elite V2 není špatná hra a není to hra co by si zasloužila dle tvých slov přinejlepším 4-5 bodů z 10, takové tvrzení je stejně hloupé jako tvrdit že Sniper Elite V2 je hra dokonalá.

            A to že by tehdá byly hry lépe hodnoceny nebo snad že by byly lepší to je poměrně rozšířený mýtus ale není to pravda. Byly jen jiné ale kvalitní hry vznikají stále.
  • Se nesmíte divit když tu píše recenze kde kdo..Demo jsem si projel,Oproti jedničce se mi to zamlouvá víc...
  • Hra bohužel nedosáhne úrovně prvního dílu.Hodně mi tu chybí krytí,ať jsem jakkoliv daleko,v leže ve stínu nebo prohlížím okolí škvírkou mezi bednama,nepřátelský sniper mě okamžitě vidí :( Po jeho likvidaci se pár metrů vedle mě objeví další nepřátelé přestože tam není žádná cesta a chvilku před tím jsem to tam prohledal a okamžitě mě odstřelí.Asi teleport,no :D Jinak hra docela baví ale tihle z nebe zjevující se nepřátelé mě vytáčí.Za mě 7/10 a z toho jsou 2 body za grafiku
    • kickasl
      .. kam to spejem kdyz 2 body za grafiku, za 1. tahle hra nijak extra grafiku nema- bod bych ji za to neubral, ani nepribral, za 2. grafika opravdu neni nejdulezitejsi vec- pokud bys to mu dal 5 bodu(prumer) + 2 za grafiku=7b(prumerna hra s peknou grafikou??)
  • Prosím prosím upravte v textu "Rusák" alespoň na "Sovět".

    Ale až na tyto excesy mi přijde recenze celkem příjemná a hodnocení odpovídající. Ve hře jsou čitelné excelentní nápady, jenže nějaká hlava pomazaná dostala skvělý nápad, že je potřeba hratelnost výrazně okořenit dávkou z pytlíčku "Současné mainstreamové pojetí akce". Zároveň ale (nějaká jiná pomazaná hlava?) asi požadovala, aby produkt pokud možno jako mainstream nevypadal. Výsledek? Tato recenzovaná hra.
    • Sám jsi sovět *15*
  • Zahrál sem demo, nelíbilo, nekoupim, nebudu ani stahovat, stojí to za prd.
    • šup šup, kupuj dlc pro MW3!
      • kickasl
        ja ho nijak nehajim, ale proc se kazdy k*rva hned navazi do CoD, kdyz s nekym nesouhlasi?
        sice to neni zrovna uzasna pecka, ale spatna hra to neni, sice dojej jak muzou, zmeny co nejmensi, hraci doba kratka, ale vzdyt te nikdo nenuti to kupovat a uz vubec ne kupovat kazdy rok se vsemi dlc.. ja bych si cod nekoupil- kdyz uz multak tak treba ghost recon,
        a kvuli singlu to za ty prachy opravdu nestoji, ale stahnout si ho a na par hodin si zastrilet neni vubec spatny (sezente si to jednou za 3/4 roky a hned vam ty dily nebudou pripadat tak stejny)
  • pokud máte rádi komentované videa (lets playe) tak jeden sem udělal se jukněte :-) http://www.youtube.com/watch?v=i6Hz7CvPKWc&list=UUDDoxpmz747w6qraWBN1FSA&index=2&feature=plcp
  • jindra.veliky
    za chvili si to zahraju tak se uvidi a napisu "spravnou" recenzi *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit