Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím pěkně autora, jestli by "kulomety" nemohl přepsat na "samopaly", které tím asi myslel... (jinak musím říct, že se mi moc líbí používání screenshotů jako podpora názorů v recenzi, well done!)
    • sleepless
      Diky za opravu
  • Musim rict, ze jsem nastavil nejvyssi obtiznost a hral jsem to demo snad 10x zasebou. Ja se tesim.
  • Ellendway
    Už jen jméno recenzenta... nevím, zda-li to mám brát jako parodii na něco. Hru jsem již hrál na xboxu a nemůžu si stěžovat. Je to něco jiného, než proplacený CoD nebo Battlefield.
    • vlastik.plaminek
      Možná redakce zkouší obdobu Zlověda z hrej.
  • nechapem co na jednicke vsetci videli, bola to tuctova strielacka z WW II, dost ma sklamala lebo som cakal akysi simulator snipera ale hra sa kludne mohla volat aj Elite Shooter alebo uplne inak bez toho snipera v nazve
    • mám podobný názor, na jedničce mě bavil akorát multiplayer - 1 vs 1, když jsme se oba zakempili a hledali toho druheho. Singl jsem ani nedohrál
  • Ringwraith
    Tož kdo za to může?
  • Miserius mě předběhl v komentáři :)
    Jen dodám, že očekávání u tehle hry taky nebyla malá ( aspon do te doby kdy neukázali gameplay video ) , ale i tak co s tim má to tvoje ''očekávání '' dělat ?
    • - Měla to být reakce na uživatele malyvelkyvaloun.
  • BoB.2
    Na EG to dostalo 8/10 a taky pěkna recenze no holt každej to vidí jinak.
  • jindra.veliky
    pribeh - co by se asi tak dalo vymyslet za super monstrozne originalni pribeh v tomto obdobi a uprostred Berlina? malo naboju do kulometu? to jen ocenim protoze to je sniperska hra a autori chteli aby nenastalo to ze si vezmete sapik a vsechny pobezite rychle vystrilet. Hral jsem demo a taky mi to ze zacatku nastvalo ale pak mi doslo proc je tam tak malo naboju do samopalu. jinak na cheatujici AI jsem docela zvyklej z Crysis a Just Cause 2. V JC2 taky AI sla furt po vas i kdyz jste byli za zdi nebo budovou a celou jste ji chteli obehnout. A v Crysis zase kdyz jste se snazili potichu projit tak nenapadne miril nepritel k vam a furt vas drzel *1*.

    nejvic jsem teda zvedav na tu AI. na jednom videu z namesti se mi taky zdala spatna ale v demu pak dost prekvapila tak se uvidi.

    demo me docela navnadilo no tak se uvidi. snad mam jiny vkus nez recenzant *15* *4*
    • Mechwarrior_bw
      sry ale C1 mala jednu z najmenej cheatujúcich AI a vôbec najlepších AI aké sa kedy v hrách objavili... žial bola v mnohých smeroch príliš obmedzovaná a dá sa z nej teda vytiahnuť podstatne viac. Čo sa týka sniper elite, tak demo som síce ešte nehral ale z gameplay ukážok sa mi z AI ale aj celkovo z hry zdvýhal žalúdok. Paradoxne nie zo systému zranení, ktorý je podľa mňa podarený. Ale demo si zahrám, aspoň pre tú srandu :)
      • jindra.veliky
        ja si pamatuju jak jsem utikal z toho vedeckyho bunkru a priletela helikoptera. po kazdy jsem sel jinou cestou a pouzival jsem porad zneviditelneni (ukazatel jestli me vidi se nikdy nevyhoupl) a presto byla vzdycky helikoptera i ostatni korejci kolem me a smer menili podle toho kam jsem sel. *3*
        • Mechwarrior_bw
          helikoptéra je starý problém a nie je sa v tomto smere o čom baviť ale ak sa bavíme o kórejcoch tak pokial neboli ťahaní scriptami tak ich AI nijak necheatovala, dôkazom sú aj mnohé úsmevné situácie ku ktorým by v iných hrách nedošlo a dôjsť nemohlo. Ale k tomu je treba ai trochu viac skúmať a nerobiť unáhlené verdikty.
  • michaliuz18
    to je v keli a ja som si myslel o hre pravy opak z dema som bol nadseny, skoda , no ale inde recenzie su aj na 8 takze vec nazoru samozrejme :-)
  • Tak sam nevim tedy sam cemu verit *1* recenze 6/10, i kdyz recenzim moc neverim, v diskusi hru nekdo chvali, nekdo plive stejne jako recenzent. Myslim, ze hra bude dost podobna hre Sniper Ghost Warrior, ktera byla velmi zajimava a celkem slusne me bavila, mozna na tom SNIPER GW je lip, opravdu nevim co si o hre myslet, ale rad bych si ji zahral a zaroven take nezklamal.....stealth akce a sniperovske hry mam velmi rad
    • prudislav
      Sniper Elite V2 je o hodně lepší než GW abych pravdu řek
      • rancor1223
        I Mario je lepší než příšerný, nudný a zabugovaný Ghost Warrior.
      • je to mozny, jak rikam stale si nemohu na tuto hru udelat nazor, pokud je to tak, pockam na dlouhe zimni vecery az hra bude stat par šupů
    • tu podobnost jsem myslel s tim, ze AI nekdy dobra a nekdy prasacka *1* taky se dokazala AI trefit na kilometr, nektere lokace paradni a nektere trochu v prumeru.....takze asi tyto hry budou dost podobne v tomto

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit