Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle dema souhlasim s hodnocenim. Je to technicky dobre zvladnuta hra s mizernym gameplayem. Imho se pro sniperovku nehodi uzky koridor v kterem je potreba vse vystrilet.
  • jo pravda. hudba je nějaká nudnější a ten holub do brandenburský bráně zněl nějak divně :) ale to je to poslední. vážně žádnej budget. doporučuju. jestli bude na steamu akce tak určitě podpořím
  • je plno lidi co na tuhle hru hodne dloho cekalO a sou radi ze vubec vysla je to kvalitni hra ne tuctova proste jina stejne jako byla 1 a pokud to ma par nesvaru ty urcite brzo vyresi naky ten patch a ono soudit hru podle dema na low obtiznost mluvi samo za sebe.Jedina Srajda co tu pisete je ta slatanina od polaku ghost warior ci jak se to jmenuje ale tohle je kvalitni hra co si sve hrace najde stejne jako to bylo u 1 a vubec to nemusi byt masy jako u tupe akce jako je COD
    • 1) Už jednička byla poměrně tuctová hra

      2) Sniper: GW je v podstatě to samý, akorát first person. Obě hry selhávaj v tom základním - aspoň trochu autentickej sniperskej gameplay. Jak Sniper Elite, tak Sniper: GW spočívají v cestě koridorem z bodu A do bodu B a likvidování desítek tupých nepřátel po cestě. Od ostatních stříleček se liší jen větší mírou používání sniperky v naprosto standardních střetech.
  • Presne takéto hodnotenie som od hry po skúsení dema..očakával.....AI je naozaj nulová....a aj ked efekty zásahov..sú pekné....po krátkom čase...to omrzí.
  • 6z10?Podle dema se mi teda nezdá že by si hra zasloužila tak málo UI není tak blbá jak píšeš horší je v cod nebo battlefieldu 3 mimo to copak jsi od toho očekával skyrim nebo co?
    • Miserius
      CoD i Battlefield maj singl zalozenej na probehnuti a za minutu zabiti 150 nepratel. Tady jich behem mise nezabijes ani zlomek. Tak kde stupidita vynikne vic? U dvou nacku behajicich po ulici, nebo u 30 rusaku uprosted New Yorku s vybuchujicim vsim co muze vybouchnout a zmatek nad zmatek?
      • jasně cod je tupá hra které jste myslím dali 7ku?V této hře je alespon něaký náznak taktiky.Hra má možná blbou UI ale tupá jako cod (celkově)určitě neni ani omylem.
        • Miserius
          Dobrá cod je tupa hra, ale evidentne jsi me nepochopil. Jasne pisu ze se ta tupost ztrati v "epičnosti" (bejvávalo) kampaně, kdežto tady je jen ulice/prostranství/cokoliv po kterem chodi 5 vojaku a jakmile vystrelis uvidis ze tam behaj jak slepice bez hlavy. Mas hloupou a osklivou holku a pak mas hloupou ale hezkou holku...
          • Jestli přirovnáváš hezkou holku ke CoDu tak sory ale jezdíš na dost starým enginu.
            • Miserius
              Psal jsem bejvávalo.... To tady musi clovek kazdemu blbci jednotlive dopisovat co si spatne precetl?
  • Rebellion byli vždycky matláci. Za dvacet let svý existence udělali asi tak jednu dobrou hru, takže se ani nedalo čekat, že tohle bude nějaká pecka.
    • Seš stejně blbá KUN_A jako ta recenzentská nula..nehrál si to a už tady tlamuješ,blbče..takovýhle mám nejradši..
      • Děkuji, že jsi mě obdařil svou pozorností, šarmantní cizinče.
    • Izmæl
      Co třeba Rogue Trooper a Rogue Warrior? Uznávám, žádný pecky to nebyly, ale vcelku vzato pobavily adekvátně.
      • Rogue Warrior pobavil? No to nemyslis vazne, to byl snad nejvetsi hnus, ktery jsem si do pocitace nainstaloval. No pokud bych chtel byt nostalgicky a vratit se herne o 20 let zpet tak ano, opravdu pobavil. Jenze i DOOM a Wolf 3D byl zabavnejsi nez tohle....ale beru tvuj nazor, kazdy ma jiny pohled na hru a kazdeho bavi neco jineho, tak to urcite neber jako utok na tvou osobu
        • Izmæl
          Neberu, protože to byl hnus, to jo. Já osobně to ale beru jako GP záležitost, ale to mám s vícero hrami. Jednou si zahraješ, docela tě to zabaví, ale už nikdy se k tomu nevrátíš, if u know what i mean. *5*
    • AvP na Atari, AvP na PC, Gunlok, Rainbow Six, to je nic?
      • Rainbow Six dělali jen nějakou konverzi na PS, ne? Je fakt, že Gunlok jsem nehrál, takže to může bejt jejich druhá slušná hra po AvP.
  • BoB.2
    Škoda *16*
  • Chtěl jsem to koupit kvůli Multiplayeru, co myslíte?
  • idealni hra na vyplneni casu do spusteni d3
  • Skvela recenzia! Hlavne sa mi pacili dojmy podporene screenshotmi. Inak s hodnotenim plne suhlasim. Vyskusal som sice iba demo a necakal som ze to bude plnohodnotny sniperksy simulator ale CoD so sniperkov som necakal. Hru sa urcite oplati kupit.... .....ale az bude stat 9.99 Eur.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit