Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • boha mojho ale to přece není problém ve světě linuxu napsat kognitivní driver který to GPU rozchodí v linuxech na plné otáčky :) a 256 VRAM není zas tak málo jsou rychlejší než DDR3 a pokud jde o Linux tak ten si klidně veme i 32MB Ram takže 256 je pro něj hodně nikoliv málo... Koukám že ty o Linuxech víš starou bačkoru :)
  • to jo a stálo to za to, trocha pokory by ti rozhodně prospěla.
  • Už dříve jsem četl, že toto není pro ně (firmy které využijí Linux na PS3) problém, nepotřebují přístup na PSN. Problém je s reklamací a dodávkou nových PS3 v případě poruchy, protože pozdější verze už podporu Linuxu neobsahovaly. Prý to ale nějak se Sony vyřešily....
  • Ano, říkají tomu "systém PS3", to je dost obecné slovo. Bohužel, protože lidi jsou idioti, Linux a relativní otevřenost původního PS3 způsobily, že pirátění se stalo jednoduchou záležitostí.
    "Takže než zas plácneš nějakou ptákovinu" "když o tom víš úplné kulové" Tak tyhle nadřazené řeči banuji kde můžu. Laskavě ušetři -mě- tvých doměnek o mé osobě a nemluv na mě jakoby za všechny.
    Drtivá většina zákazníků je nespokojena jenom z toho, co Sony dělá kvůli těm třem procentům, kteří mají potřebu se šťourat kde nemají.
    Drtivá většina lidí prostě bude pirátit, když bude jednoduchá možnost. Taková už je povaha lidstva, zvlášť té části v české kotlině.
  • Já už taky reagoval o něco vejš :-D
  • O těch farmách sem taky slyšel, docela zajímavé, ale tak on ten procesor nebyl hloupý z hlediska výpočtu, akorát mi nikdy moc nesedl na hraní her.....
  • Tu nejde o to ze ci si pirat alebo nie. Ide len o to ze naozaj je to nakoniec iba konzola na "hraj hry a obsah ktore chceme iba my Sony". Ak to ludom nevadi tak potom je to ok ved vela ludom nevadi platit za tu istu hru 30% viac ako za PC verziu je to o vkuse a mozno aj trochu o rozumnosti.
  • Pořád to nic nemění, že máš 256 MB na systém, nefunkční grafiku, pomalej disk a skoro žádnej přístup k procesoru. Proč bych to používal? Ty budeš celkově nějak pomalejší, ne?
  • sdfsd - aha, tak ty si jasnej :D
  • sdfsd: Cluster computing.
    Firmy jako napr. Terrasoft Solutions (nyni pod Fixstars) prodavaly predinstalovane PS3 farmy. Ted prodavaji farmy s PowerXCell procesory (vylepseny PS3 procesor).
    Stejne tak nekteri lide a firmy pouzivaji stream procesory (NVIDIA CUDA) pro urychleni nekterych vypoctu (paralelni, desetinne)...
  • proč? to je známá věc, takových případů už bylo, jde jen o to, že běžný člověk se o licence nestará, neví že musejí ctít zákony státu a obyčejnej člověk to prostě neřeší nebo neví, a z té neznalosti se pak v takových sporech těží, já osobně to také nevěděl.

    Jestli to bereš takhle ,tak to pak jo, v tom máš pravdu, i ten sebevětší idiot může podat tu nejidiotštější žalobu na koho bude chtít, v tom je krása svobody a práva po kterých che Sony šlapat : ) Ale dovolim si nesouhlasit, co je zločin neurčuje soud, ono když máš prostředky a možnosti tak ti soud udělá zločin z čeho budeš chtít.
  • Někde sem něco čet a vůbec o tom nic nevím, ale to nevadí, nacpu to na tiscali, abych byl za machra :-D Fajn.
  • Nabourání je možný vždy. Zámek na dveřích u bytu taky nemáš proto, aby se ti tam nikdo nedostal. Když by byl Geo chytrej, tak by nejdřív kontaktoval Sony. Teď už s tím nic udělat nemůžou, protože PS4 přijde nejdřív za 4 roky a další revize PS3 je nákladná.
  • Tvrzení že na PS3 na Linuxech nelze nic dělat je nesmyslné jakmile dáš do ruky Linuxákovi Linux a k němu klávesnici věř mi tam se najde plno věcí co na něm dělat a to i když ten linux bude na PS3!
  • My spokojené ovečky sme rády za PS3 a její bezkonkureční knihovnu her. Chápu, že zábava oveček není nic pro tebe, ty raději něco jiného.
  • Přečti si mojí odpověď výše, nebo svoje moudra napiš na ty všechny univerzity v USA kde se PS3 používá jako výpočetní výkon, oni chudáci asi nemají tvé znalosti, plýtváš zde talentem, tak honem.
  • ježiš, taky si napiš na University of Massachusetts, kde takovou farmu maji a počítá jim gravitační vlny nebo pohlcení hvězdy černou dírou, nebo napiš jinam kde maji taky farmu z PS3, nebo napiš grafikům, kteří používají PS3 jako levnou výpočetní sílu, já takovou farmu nemám, ale když ji používají astrofyzici tak to asi funguje, nebo si myslíš, že to tam maji jako topení? *7*
  • Suhlas nepaci nekupuj a Sony padne na hubu a do dlhov s touto politikou ak Vas bude dost.
  • Tak ještě jednou. Ten linux na PS3 byl k ničemu! 256 MB paměti pro systém, pomalý disk, žádná akcelerace grafiky a omezený procesor. I komp za 300,- na linux lepší, tak proto.
  • nejde mi reagovat-

    napsal jsi: Jakou licencí? pokud neni v souladu s legislativou daného státu tak ta licence nemá vůbec žádnou váhu! už to píšu asi po milionté.
    To ti měla Sony zaplatit za právní služby :)

    napsal jsi: Nabourání ochrany svého přístroje neni zločin, zločin je až stáhnutí nelegální hry!
    Neznám přesně, předpokládám stejně jako ty, obsah žaloby. Sony si zřejmě myslí něco jiného. Co je zločin určuje až soud. Každý může podat žalobu proti komukoliv a čemukoliv *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit