Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Femto
    Nechceš vytáhnout raději digitalní kytary. To byl opravdu mistrný argument. Jinak Del0 chce abych dostal permaban za trolling a hloupost. Bože ty si ale vrchovatě serešš do držky deb*le *15*
  • Jj, děti většinou neumí argumentovat, opakují jeden a ten samý nesmysl dokola, i když jim dospělí vysvětlí, proč nemají pravdu, trochu v tom vzorci vidim chování zdejších sony fanboys *1*
  • A pak na tom hraješ lowres konzololovky ve 30 fps? To se vyplatí *1*
  • Tak to mě mrzí, já si kupuji jaké hry chci
  • Co taky mužeš čekat od dětí, že ... *3*
  • Bla,bla ,bla.V dobe vydani ps3 byli hry trikrat hezci nez na pc ty tunto.Me zas nebavej strategie typu star craft,uplne tu hru nesnasim,nesnasim ani ten vas overwatch, a podobny srrr.Killzone 2 a3 maj supr multak,bavil me vic nez cod. *16*
  • Projektor ,tak kolem 25tis herni epson 5500.Tv tak od 21 a vise ,ja preferuji sony kvuli moution flow 1000hz,tato funkce je genialni.Zadny zaskuby ci trhani obrazu. *14*
  • "na další příspěvek už buď raději nereaguje"

    Femtíkova logika. Když člověk neodpoví na jeho bláboly, tak jakože prohrál a dostal nátěr. Pak mi chodí za zadkem jak otravná masařka a musí mi tyto jeho chorobné iluze furt cpát, místo aby reagoval k tématu. Učebnicový příklad komplexu méněcennosti. *15* Aneb chlapec na to prostě nemá, ale přesto soupeří. Divím se, že tenhle otravný weebo fanatik ještě nedostal permaban. Za primitvní trolling a hloupost.
  • Nic, protože si neodpověděl na otázku. Ptal sem se kolik podle něho stojí POŘÁDNÁ TV, ne kolik stojí tvoje nejlevnější a nejdražší televize, to mi fakt nic neřeklo. Jako vždy, mimo. Vem si prášek a spi dál. *15*
  • Hele, duševní mrzák Femto se přišel podělit o své perly moudrosti. Nevadí, že nemá co říct k tématu, hlavně pořádně zatrollit a naklikat. Ty musíš mít hodně smutný život. *15*
  • nic moc, kdyz vemu v uvahu, ze tam buji seda ekonomika v podobe bazarovych preprodeju, tak to ani nema smysl, drzet tenhle deravej vor nad vodou, kdyz tu mame zaoceanskej parnik
  • Prozradím ti tajemství, nové hry nekupuji, jen bazarovky , pak zase zas prodávám, hra mě vyjde tak max 200, jen GTA jsem koupil novou.
  • Pekny pribeh , moj je uplne opacny. Po podobnych nadsenych "vylevoch" o uzasnych hrach na konzole som si ako PC hrac tu PS3 kupil. Prvy sok bol skutocne ubohy technicky stav hier...potacanie sa na ledva 30 fps u cloveka co si preferuje plynulost nad grafickymi efektami len tazko stravitelne. Druhy absolutna neprivetivost...neskutocne dlhe loadingy, nepreskocitelne cutsceny prave kvoli loadingom na pozadi, nemoznost stahovat updaty na pozadi, pocas hrania inej hry, nulove moznosti nastavovania..vsetky graficke efekty, ktore mi vadia som si nemohol vypnut.
    A hry...asi mesiac trvalo to "nadsenie" z noveho, prechadzal som cez vsetky tie Infamousy, Killzone, Gow, Rachetov, Motorstormy, LBP, Uncharted...nieco sa mi pacilo viac (Infamous 2, GT5, GOW, DS) nieco menej (Rachet, Motorstorm) a nieco vobec (Uncharted, Killzone). Nebol jediny titul , kde by som si povedal, ze by kvoli nemu som tu konzolu naozaj musel mat. No a postupne na milu ps3 zacal sadat prach, ktory len obcas oprasili decka v LBP a ja som ju uz nepouzival vobec , protoze hranie na niecom tak obmedzenom vo vsetkych ohladoch ma vobec ale vobec nebavilo. Castlevaniu 2 som na PS3 nedokazal hrat, ako mi ten ubohy framerate a loadingy liezli na nervy, dohral som ju az na ked vysla na PC. A to ani nespominam absolutne slabucku ponuku strategii, ktore su jednym z mojich hlavnych zanrov , ktore hravam.
    PS3 sluzila uz len ako BD player pre deti, a obcas velmi vynimocne si sadli k custom levelom v LBP. Teraz asi mesiac dozadu konzola umrela. Decka zvyknute uz na PC hranie, kde im rovnake hry idu na roznych PC, nedokazu pochopit, ze aj keby som rovno kupil PS4, tak tu svoju LBP si uz na nej proste nezahraju a mozem vsetky tie hry rovno hodit do kosa alebo kupovat znovu PS3 co teda nehodlam. Cize za mna je konzola uplna zbytocnost, kde ma hranie len obmedzuje a ak ju kupim tak ako nahradu za umretu PS3 ako BD player s moznostou si nieco zahrat, ale v ziadnom pripade ako primarne herne zariadenie.
  • Nie PC local coop nevie, ale blizzard ho tam nedal ;-) To je ako vycitat konzole , ze nevie k+m pri drtivej vacsine hier.
  • Záleží na tom, mám několik televizorů, ten nejdražší byl za 35 kKc, ten nejlevnější mohl stát kolem 7 litrů. Projektory mohou stát tak 40+ litrů. Co z toho vyplývá?
  • Jo, jestli hraješ a koukáš na filmy sám, proč ne. .Konzole není vhodná pro každého, ale platí to i naopak. Nás je doma 5 a že bychom se sesedli kolem monitoru mi přijde jako pěkný úlet. Když přijde návštěva tak je nás klidně i dvakrát tolik, na tv se ukazují fotky a záběry, prostě společenská záležitost.
  • které jsi následně dal za dražší hry
  • Ty do kina nechodíš viď ?
  • To je pravda, ale koupí konzole jsem ušetřil 30 tisíc.
  • Jo, malý monitor do kterého koukáš zblízka je fakt zážitek. Z toho už jsem vyrostl, minimum je uhlopříčka 124. Už vidím jak si k závodní sedačce při hraní Cars zapojím monitor, když tak už 3 monitory, to by ještě šlo. Do kina chodíš proč ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit